Ja Cie w pełni rozumiem i to zmuszanie chociaz jedno ja uważam, że lepiej nie byc rodzicem - niz byc takim: no bo juz pora, bo ludzie gadają, albo bo wypada... wryyy dziecko to odpowiedzialność niesłychana i trzeba byc pewnym że chce sie ją ponosic. Niestety cioraz częśćiej w swojej pracy przekonuje się jak łatwo urodzic dziecko i mówić że się je ma a nic poza tym .... :-?