Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi gratuluję malucha na Świecie :D niech rośnie dla swojej panci zdrowy i włochaty :wink: Beatko przystojniak Dymus buziaki od wujcia i ciotki z Torunia :buzi: Fotki super :D Waleri Luna gubić siorche zaczynają :wink: całuski wiosenne dla Was ale mam dobry nastrój :D
  2. A dlaczego do komisji tylko psy?? :wink:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko DZIEKUJĘ JA TEZ JUZ SIE DOCZEKAC NIE MOGE MOJE KOCIAKI TEŻ :D całuski dla dziewczynek :D
  4. Maga On jest boski członek komisji jak malowany i pewniak jak dla mnie Basenji :evilbat:
  5. Chyba ze juz tam pisałaś? dzwoniłam jeszcze, ale nici bardzo mi przykro :-?
  6. Szukam pytam ale na razie nic większośc ma suki i na wiosnę cieczki :oops: mam nadzieje ale nikna w oczach, a jeszcze niedawno miałam chetnego ale na psa na stałe :-? przykro mi wklej to jeszcze Tu [url]http://amstaff.civ.pl/forum/[/url]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    My mieszkamy na trzecim Walery juz bodajrze 3 razy spadochroniażył bez szkód na szczęscie nie zostawiamy go sam na sam z okem otwartym na oścież ale sie chyba thu tfu nauczył i nie wychyla sie tak mocno :D A Line pod nadzorem mozna zostawić np tak :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img222.exs.cx/img222/4060/im0011142ik.jpg[/img][/URL]
  8. :loveu: Zakochałam sie jeszcze mocniej Poter jest cudny i te oczeta :loveu: Fotki po prostu boskie brak słów :klacz: Buziaki pieknie sie bawią a Jokus ostoja spokoju :D wujcio pełna gębą!!! całuski :D
  9. Luna po serii meczących ujęć :D odpoczywa w swojej rezydencji :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img173.exs.cx/img173/5789/1003050806kf.jpg[/img][/URL]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Alina no w końcu pierwsze koty za płoty :wink: Zdjęcia prosze i dokumentowac postępy :D ciesze sie!!! z dnia na dzień będzie powolutku lepiej :D
  11. ja juz widziałam na pupilach tą druga fotke i sie zachwyciłam :D Napisz coę więcej !!! O swoich pupilkach :D pozdrowienia
  12. Chyba, że moja dedukcja mnie myli Trzeba zapytać Dasenjego lub Basenjich :wink: :lol:
  13. Ale tylko na Dogo w rzeczywistości sie nie rumienie :D przydatna umiejętność :D
  14. Wind :oops: sorki ale rano jest i jeszczem nie obudziła sie na 100% :wink: Adda sorki :oops:
  15. Tak mi sie zdaje bo w galerii jest młodzian z Fingalem (wczesniej senior z Fingalem na kolanach) a w Kocikwiku również senior przy kompie :D i juz zaczynam rozróżnać powoli styl :D :evilbat:
  16. To jak u mnie sniadanie przy kompie TZ spiulka z Lilith w łóżeczku a koty poluja na sierpówki za oknem :D
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Dymcio :buzi:
  18. I to jest to każdy znajdzie cos dla siebie .... :wink: :D Wstałaś już Dbsst ? :D
  19. Oj Dbsst a zobaczysz jaki biedny w pierwszych latach po studiach jest człowiek :D na studiach chociaz sypa była i paczki od mamci :wink: :lol:
  20. Dziewczyny ale zaszalałyście godzinowo :wink: ale warto Wind chyle czoła pięnkna z Ciebie kobieta moim faworytem bez dwóch zdań jest cykl april, aż sie rozmarzyłam i poczułam wszystkie barwy wiosny i lata :D pozdrowionka spioszki :wink: :D
  21. :klacz: :loveu: kochane dogomaniaczki Piekne fotki Dbsst :D :beerchug: ja tez piegowata ale z wiekiem ciraz mniej :wink: a to prawda moje piegi zawsze wzbudzały odkąd mam 14 lat dużże zainteresowanie :wink: :D Super fotki !!! A to pewnie Basenji junior pisal a on sie ... no cóż nie zna po prostu w tym wieku :oops:
  22. No może pani ze szczęscia płakała ze sie malej diablicy pozbyła :wink: :evilbat: żartuje oczywiście szpila jest cudownaa panienką :D Fajna Historia przekazania psiej kluski :D bo Szpilunia odchowana była byczo brzusio jak sie patrzy :D :wink:
  23. O tak !!! :klacz: czekam z niecierpliwością :D
  24. I tak powinno być :D
  25. :loveu: :klacz: miłośc od pierwszego wejrzenia :D
×
×
  • Create New...