Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Ale Wam zazdroszczę tego spotkanaka :-? :wink: Adda nie martw sie na zapas Walery juz następnego dnia biegał po domciu jak młody bóg :D I plis daj mu wyciąć takze kołtuny :wink:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Beata widac że to chłopak od razu a jaka ma minę :D Piekny umaszcenie dzikie do granic mozliwości i kawął chłiopa z niego juz nie moge sie doczekac żeby go zobaczyć chociażby na topicu :D
  3. Staffik no cóż to TY :wink: Miłego :beerchug: :D Alicjo no to fajnie ale zabieraj Ozzemu kośc pooglądaj i oddaj żeby sie przyzyczajał :wink: że nic mu nie grozi :D nawet po 5 min :D Pozdrowionka :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko do soboty :laola: Juz nie moge sie doczekac :D
  5. Ala nie przesadzaj mysleże tak jak z każdą nowością musicie razem z Ozzim sie oswoic z wystawianiem i podpatrywac trochę :D A wszystko bęzie OK! Ozzy ma tyle uroku wszystkiego szybko sie nauczy o Tobie nie wspomnę bez stresu :D :wink:
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Beatka jak dawno Cię nie było :D Czekam z niecierpliwością na fotki nowego domownika jak tylko do Was przybędzie :D Z pozdowieniami od Moich kociaków dla Pieknego Dymka :D Mhy a co Ty walery chcesz od tych żonkili :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img83.exs.cx/img83/9057/img26908vt.jpg[/img][/URL]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Alina jak tam panna niesmiała?? :wink: Walery ma ciemno szare wpadające w granat a Lusia marzenie różowe piękne :D
  8. czekam z niecierpliwością na Ozziego w szelkach i z cygarek szyjką w zebach :wink: :D Staffik mhy pies to nie wilk tylko jego wydelikacony daleki kuzyn i trzeba bardziej uważac co mu sie podaje nie mówię o mieleniu wszystkiego,a le gotowane kości z drobiu sa szkodliwe lub bp płuca po których wiele psów ma rozwolnienie poczytaj lepiej o zywieniu psów a nie wilków jeast tu także topic o Barf :D
  9. Biedna Szpiluna ale rozstania ugruntowują związki :D :wink: pozdrowionka
  10. Dokładnie :D :evilbat:
  11. Patka

    zakoceni.pl

    O tak Sabinko wyobraznia kocia nie zna granic ja nie nadąrzam z aparatem gonic ;) ale koty maja najrózniejsze pomysły i jak sie uprą to koniec :D i mus zrealizowac :D :wink: pozdrowionka a tak nawiasem kocie poduszeczki mogłabym oglądac godzinami :D :D
  12. Tufi :B-fly: spokojnie przeciez staffik to "amator" (patrz liczba postów) i nie jest w pełni doinformowany ale ja zakładam, że intencje miał dobre ... :D pozdrowionka :D
  13. kasiain super ta fotka zakochanej pary :wink: Staffka Lilith dziękuje i :oops: :wink: Ona naprawdę rekompensuje charakterem swoje małe niedoskonałości anatomiczne ;) i nerwy operacyjne :wink: :D Alicja maly Ozzy jest cudny i jeszcze taki słodko szczeniaczkowaty z dedykacją dwa grzejniczki :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img186.exs.cx/img186/4269/im0003741jz.jpg[/img][/URL]
  14. Lapis dobre :lol: e tam juz widze to prawo w zyciu umarli by od donosów i trzeban spawdzac a sie nie chce :wink: :evilbat: czyli niech gadają sobie dalej :D
  15. Nie szelki sa dobrze wykonane przynajmniej te 2 pary które ma Lilith i świetnie sie spisują :D nie zerwie Twój mąż go chyba przecenia a dotego ułatwią Wam panowanie nad psem no i nie będzie sie podduszał :D Udanych zakupów i całuski dla chłopaczka od Ciotki :D
  16. szelki Alu to fajna sprawa Lilith nosi juz długo może na próbę kup parciane mały jeszcze rośnie i pewnie je tez zniszczy :D Co do ogonów ja daję wieprzowe surowe ale odcinam ten kawał tłuszczu z góry i to wszystko a możesz sparzyć wrzątkiem :D Fajna sprawa to także szyje indycze surowe zabawy co niemiara :D pozdrówka
  17. Amfi (skarpetki działaja jak gaz usypiający ;) Wfh, ale sie usmiałam :lol: boskie pozy i miejsca :D Alicjo Ozzy cudny a jaka mina skupiona na pierwsze fotce :wink: od rau zauwazyłam te piękne różowe poduchy :D spimy z kotem w kupie cieplej [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img45.exs.cx/img45/6825/im0010010og.jpg[/img][/URL] i zdjecie kompromitujące odważnego AST :wink: z ukrycia ale ciiii :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img45.exs.cx/img45/7029/im0001392ty.jpg[/img][/URL]
  18. Patka

    zakoceni.pl

    M10M u nas takie rzeczy juz po tylu latach nie podniecaja lepiej kartonik lub kabeli od słuchawek albo cos czarenego to masz kota na 100% :D Piekne fotki widze że mała ruda juz całkiem zeszczurzała :D super zazdroszczą moje koty twoim, bo na razie szeroki parapet w domku na okienku mają do dyspozycji :D żeby potwierdzic, że żonkile stoją :D pięknie pachną te kwiatki rzekła Luna :D z dedykacją dla Dbsst :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img20.exs.cx/img20/1678/img26798hj.jpg[/img][/URL]
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Boski ten drapak prawdzice cudo nie pokazuję oimn kocikom, bo tez taki będą chciały :wink: Na razie zadowoliły sie żonkilami :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img94.exs.cx/img94/2147/img26918ir.jpg[/img][/URL]
  20. E troszke się róznia ale na tych forkach nie wiele szczerze mówiąc widac :wink:
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Wiosenne usmiechnięte koty :D z dedykacją dla wszystkich kociomaniaków! [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img233.exs.cx/img233/1931/img27053zj.jpg[/img][/URL]
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Alina ładne rzeczy koty zdominowały nawet wasze miseczki :wink: Super fotka :D
  23. Basenji to sie rozumie :biggrina:
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Alina a w końcu razem :D super są Twoje dziewczynki :D Lusia w szafie :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img117.exs.cx/img117/9114/2303050231ip.jpg[/img][/URL]
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Matyldo Wasze koty piękniejsze z dnia na dzień :D przecudne fotki :D
×
×
  • Create New...