-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
to w końcu rzucie ten ochydny nałóg (nie to że jestem any nałogowa ale ten jest ochydny ...) akcyze mają podnieść więc sie przyzwyczajajcie ;)
- 78403 replies
-
przecudowne :lilangel: aż oczy bola takie słodkie :loveu: :klacz:
-
Olciu jjak możesz musiało stać sie coś bradoz poważnego ... :wink: :wink:
- 78403 replies
-
ja tez sie przyłączam do globalnych buziaków :D
- 78403 replies
-
A ja myśle, że ruda panna tego wdzięcznego siadu nauczyła się od Huga :D
-
dokładnie zgadzam się w pełni :D
-
gratulacje pierwsze koty-owczarki ;) za płoty....
-
boski :lol: :lol: :lol: On jest niesmowity :lol:
-
Oj tak tylko szkoda, ze tak szczęsliwych psiaków tak mało widuję w okolicy ...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zgadzam sie z Asher jesli jest o co walczyć walcz z wszystkich sił - ja przekonałam się, że warto trzyma kciuki ... a jeśli nie .... potem będziesz sobie wyrzucała, że mogłaś sobie inaczej życie ułożyć ... i moze ten jedyny człowiek czeka gdzies obok ...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jaki piękny wygodnicki śpioszek :D az oczy sie kleją idę spać ...
-
Niekoniecznie dużych ras. U nas właściciela ASTki noszenie po schodach min do 6 miesiąca a potem dawkowanie ruchy po minimum 12-14 miesiąca. I wcale nie jest to duży pies :wink: U beagli także trzeba tego pilnować to nie sa wcale takie malutkie psiaki a dbanie o stawy zaleca sie u każdej rasy. Mim zdaniem 1,5 h to za dużo u takiego malucha. tak jak pisze ana on jeszcze rośnie ...
-
No ten to ma dobrze całowany, dokarmiany, spacerowany :D
- 78403 replies
-
Lilith tez tak w zgięciu kolan śpi jak Hugo :D parka jest :loveu:
-
Lilith tak późno nie chce sie wychodzić a jeszcze ktoś zgwałci albo co :wink: :lol:
- 78403 replies
-
Pika a jaki macie rekord?? wiesz ja nie chciałam przeciągac sciągnęłam ją z wyra o 14 żeby nie mieć wyrzutów sumiena :wink: ale Ozzy ma energii no tak, ale jak sie tak komfortowo odpoczywa ... :wink:
- 78403 replies
-
ja nie musze bo ona ma już czekoladowy ... nos :wink:
-
te zbliżenia są przepiękne :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Patka replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
:lol: boska a brudek widac na takim misiu że ho ho :wink: -
Bonnie :D zapraszamy na opdowiedź i swierzą porcyjke "tłuścioszki" ;) goace pozdrowienia
-
zdjecie z latarkami jest niesamowite :D ale Ci Twoi chłopcy przystojni :D
-
och jak ja lubię tu wpadać :D :D :D :D