[QUOTE]Bo powiem wiecej , mimo że mój Franio nie zawsze wygrywa , nie zawsze jest doskonały , mimo to chętnie do niektórych sędziów pojadę jeszcze raz.Fajnie jest być miło potraktowanym , nawet z oceną b.dobrą ;-) [/QUOTE] dokładnie do naszej ulubionej holenderki też jeszcze pojadę :)