Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. a jak nazywaja sie rodzie maluszków masz mozę fotki ich??
  2. uroczy malec!!
  3. Asiaczku same smutne wiadomości dziś mnie doświadczają :( słowami nie umiem wyrazić tego jak bardzo mnie boli Twoja strata :(
  4. chłopak się pęknie rozwija i jest mocnym kawalerem !! Dawno nie zaglądałam do Waszej galerii i aż miło popatrzeć świetnie sie wybarwił - jest po prostu uroczy!
  5. ale ten czas pędzi dopiero kijanki a już takie wielkie szczeniory - śliczne!
  6. POLECAM LEKTURĘ TEGO WATKU CAŁY PROCES LECZENIA Z LEKAMI I ĆWICZENIAMI JEST TU OPISANY [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1078/zerwane-wiezadlo-kolanowe-ruch-u-ast-3156/index37.html[/url]
  7. no właśnie tez jestem ciekawa na co zwraca uwagę będzie w mojej grupie na międzynarodówce
  8. Patka

    Henryk Stępka

    Lukan popieram pan dokładnie ocenia maca :) lubi ruch nabiegałyśmy się :) Bardzo kulturalny, miły :cool3: opis całkiem spory rzetelny. U staffików wie co lubi :razz:
  9. olbrzymie gratulacje!!
  10. moze ktoś jeszce cos wie na temat sędziowania tego pana
  11. Patka

    Anna Winiarska

    Tak jak Wecta nie narzekam miła Pani :cool3: ocenia sprawnie dość dokładnie U nas zęby dotykała :evil_lol: ja skromnego bardzo opisu nie miałam w porównaniu do Waszych ;) uważam że oceniała ok ale bez szału ...
  12. Patka

    Anna Winiarska

    Oj tak :p na 100%
  13. Patka

    Anna Winiarska

    podnoszę ciekawa jestem co lubi i jak sędziuje ...
  14. Lolku zajrzyj zatem na to forum [URL="http://www.staffik**********/"]http://www. staffik. fora.pl/ ale bez spacji :diabloti: [/URL]
  15. [quote name='Agata_B']Spodziewa się ktoś małych amstaffiątek? kwiatek - super[/quote] tak parę stron wcześniej zerknij - sa śliczne maluchy :razz:
  16. Katica ubiegłaś mnie :) lilkie na forum psów typu bull możesz zobaczyć foty z poprzednich lat :razz:
  17. No proszę teraz to juz zazdrość pełna gębą mnie zżera mała trikolorka jest cudnaaaaa :loveu::evil_lol: a fity jak zawsze pełne wypas ale jak sie ma taaaaaakich modeliii :cool3:
  18. ale maja ładne koloraski do wyboru :)
  19. sama słodycz :loveu:
  20. objawy mogą być moim zdaniem dokładnie jak w ciąży szczególnie jeśli było krycie ...
  21. mysle ze odpowiednio dobrany nie a może z wymazu wyjdą grzyby i nie będzie trzeba antybiotyku tylko leki przeciwgrzybiczne
  22. [QUOTE]Bo powiem wiecej , mimo że mój Franio nie zawsze wygrywa , nie zawsze jest doskonały , mimo to chętnie do niektórych sędziów pojadę jeszcze raz.Fajnie jest być miło potraktowanym , nawet z oceną b.dobrą ;-) [/QUOTE] dokładnie do naszej ulubionej holenderki też jeszcze pojadę :)
  23. wielkie dzięki
  24. no co mam Ci kłamać ;)
×
×
  • Create New...