-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
skrzydełek tez nie masz ;) i czółków choć kto to wie ;) ale bardziej chodziło mi o bladowości itp ;) No wiesz nawet "kadzenia" nie potrafisz docenić ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Piekne :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/203/af9d1175b010a169.jpg[/IMG][/URL] wiezrę ze będzie dobrze musi byc trzymajcie sie :buzi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja Wasie od początku sobie tak wyobrażałam :) boskie [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5006/20061015zabrzewystawa028kw7.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
tajdzi współczuję wypadków i i tak gratuluję pięknosci domowej :) a to moje piękności ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/7982/chlopcyox1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5210/erniji6.jpg[/IMG][/URL]
-
AMFETKA - ona w każdym oddechu echo... 12.08.2004-27.12.2012
Patka replied to Dona__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i to na luzie :cool3: wróze karierę ;) w zimie moze robić za rena :evil_lol: -
no w końcu co słychac :cool3:
-
acroba to tak jak mnie :evil_lol:
-
Daga a Ty mam nadziej do lecznicy juz nie chadzasz ;) ostrzegałam Cię ;)
-
oooo ja takze czekam na fotki pieknych boksiów :razz:
-
[QUOTE] Boziu ...jakie piękne zdjęcia w tej galerii na zły humor zawsze pomoga[/QUOTE] Carbonara ciesze sie, że mamy w tym swoj mały wkład :)
-
Marta i co i co?? ja tu paznokcie zjem z niecierpliwosci :evil_lol: agamich u was też już nadeszła godzina zwro??
-
boskie fotki ale sie usmiałam :lol::lol::lol::lol:
-
piórka :evil_lol: ale piekne uszy :razz:
-
[QUOTE];-)[B][I]jak moderator chce przeżyć wizytę w Rybniku to musi być grzeczny[/I][/B][/QUOTE] ha ha chyba przez zaliznaie jakoas Ty bojowa ;) [QUOTE]ta jesien chyba tak działa, a dzisiaj jeszcze tak zimno, tylko czekac az snieg nam spadnie :eviltong:[/QUOTE] u nas nadal ładnie choc chłodniej 16 stopni :)
- 78403 replies
-
Alu Ty uważaj moderator to pisze :evil_lol:;)
- 78403 replies
-
acroba Ty jej nie strasz bo padnie i kto Penny pomoze i foty na forum wklei ;) :evil_lol: Oj Matra cały dzień mnbie nie było a tu nic ;) trzymam zatem kciuki za 7 ;)
-
ooo matko to juz :crazyeye:
-
aaa tak tez myslałam ale trzeba im kokardy dla odróżnienia zaczepić :lol: Pysiu no i co AStowy jęzor cudowny ;) prawda Alu :)
- 78403 replies
-
fotki robione z pełnym poświęceniem a dlaczego tylko jedna panna z Ozzym czyzby sie z lekka obawiał takich dużych dziewcząt :razz:
- 78403 replies
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Patka replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Wpadne wpadne z przyjemnoscią ;) -
Boska fota świetna w ramkę ją :cool3: :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/202/444b90cde8e5d245.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Piekne róze powtarzam dobrze masz :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Patka replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
jAKIE PIEKNE I ROZMAITE FOTY Aż MIłO WPAść :) -
bOSKIE Są :) :loveu: [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/Bonita/szczuly1.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE]dostałam wczoraj od Ress śliczne 25 różyczek :loveu:[/QUOTE] tY TO MASZ DOBRZE :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)