Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. skrzydełek tez nie masz ;) i czółków choć kto to wie ;) ale bardziej chodziło mi o bladowości itp ;) No wiesz nawet "kadzenia" nie potrafisz docenić ;)
  2. Piekne :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/203/af9d1175b010a169.jpg[/IMG][/URL] wiezrę ze będzie dobrze musi byc trzymajcie sie :buzi:
  3. Ja Wasie od początku sobie tak wyobrażałam :) boskie [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5006/20061015zabrzewystawa028kw7.jpg[/IMG]
  4. Patka

    zakoceni.pl

    tajdzi współczuję wypadków i i tak gratuluję pięknosci domowej :) a to moje piękności ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/7982/chlopcyox1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5210/erniji6.jpg[/IMG][/URL]
  5. i to na luzie :cool3: wróze karierę ;) w zimie moze robić za rena :evil_lol:
  6. no w końcu co słychac :cool3:
  7. acroba to tak jak mnie :evil_lol:
  8. Daga a Ty mam nadziej do lecznicy juz nie chadzasz ;) ostrzegałam Cię ;)
  9. oooo ja takze czekam na fotki pieknych boksiów :razz:
  10. [QUOTE] Boziu ...jakie piękne zdjęcia w tej galerii na zły humor zawsze pomoga[/QUOTE] Carbonara ciesze sie, że mamy w tym swoj mały wkład :)
  11. Marta i co i co?? ja tu paznokcie zjem z niecierpliwosci :evil_lol: agamich u was też już nadeszła godzina zwro??
  12. boskie fotki ale sie usmiałam :lol::lol::lol::lol:
  13. piórka :evil_lol: ale piekne uszy :razz:
  14. [QUOTE];-)[B][I]jak moderator chce przeżyć wizytę w Rybniku to musi być grzeczny[/I][/B][/QUOTE] ha ha chyba przez zaliznaie jakoas Ty bojowa ;) [QUOTE]ta jesien chyba tak działa, a dzisiaj jeszcze tak zimno, tylko czekac az snieg nam spadnie :eviltong:[/QUOTE] u nas nadal ładnie choc chłodniej 16 stopni :)
  15. acroba Ty jej nie strasz bo padnie i kto Penny pomoze i foty na forum wklei ;) :evil_lol: Oj Matra cały dzień mnbie nie było a tu nic ;) trzymam zatem kciuki za 7 ;)
  16. ooo matko to juz :crazyeye:
  17. aaa tak tez myslałam ale trzeba im kokardy dla odróżnienia zaczepić :lol: Pysiu no i co AStowy jęzor cudowny ;) prawda Alu :)
  18. fotki robione z pełnym poświęceniem a dlaczego tylko jedna panna z Ozzym czyzby sie z lekka obawiał takich dużych dziewcząt :razz:
  19. Wpadne wpadne z przyjemnoscią ;)
  20. Boska fota świetna w ramkę ją :cool3: :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/202/444b90cde8e5d245.jpg[/IMG]
  21. jAKIE PIEKNE I ROZMAITE FOTY Aż MIłO WPAść :)
  22. bOSKIE Są :) :loveu: [IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/Bonita/szczuly1.jpg[/IMG]
  23. [QUOTE]dostałam wczoraj od Ress śliczne 25 różyczek :loveu:[/QUOTE] tY TO MASZ DOBRZE :cool3:
×
×
  • Create New...