-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
u Franciszki wszystko w porzdku ,;) mam nawet zdjecia z podrozy....śliczna z niej mordeczka:loveu::loveu: tak jak pisałam wczesniej, jak tylko bede wiedziała co u małej to oczywiscie napisze .... [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4971/franciszka.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4149/franciszka1.jpg[/IMG] -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunshine']Siemka ja byłam dzisiaj i idę jutro o 8 no to tak 8.30 9 będę ale w sobote. Mam parę fotek :) Jak się je tu wstawia?:P[/quote] musisz wejsc tutaj [url=http://www.imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url] ale najpierw zmniejsz zdjecia do 640 max -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Będę w schronisku w niedzielę o 9.00. Jak ktoś chętny to niech też przyjdzie na tą godzinę, będzie więcej osób[/quote] gdzie sie podzialas kobieto:lol: bo w schronie, to Cię nie było:cool3: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
po rozmowie z nowa opiekunka Franciszki, dowiedzialam sie, ze sunia pojechala do kliniki do Niemiec, przez jakis czas tam pobedzie...... jak tylko bede miala jakies wiesci, zaraz Wam napisze:cool3: ta sunia w tym calym nieszczesciu miala duzo szczescia, dzieki odpowiednim ludziom, ktorzy staneli na jej drodze :Rose::Rose::Rose: -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: ja tam widze czekoladowa szpiczyce:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d29267ed9196616.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/70/6d29267ed9196616.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adceb74403783da0.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/73/adceb74403783da0.jpg[/IMG][/URL] -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
i brazowa Toska:cool3: -
[quote name='bros']kochani wstrzymuję oddech już od 14-tej , zaraz się uduszę ........[/quote] masz swiadkow:cool3: to do ksiegi guinessa mozna podac:evil_lol:
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
ata replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przykra sprawa....niestety moge tylko podrzucic...... -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Lista darczyńców 'zawisła' w wątku tytułowym. Ata, dziękujemy bardzo za propozycję. Myślę,że dla Janeczki najlepiej będzie jak dojdzie do siebie w schronisku,a później będziemy jej szukać domu:) Postaram się jutro wstawić jej zdjęcia już ze schroniska.[/quote] W schronisku lepiej niz u mnie....:cool1:...z tym akurat bym sie nie zgodzila, ale szanuje Twoja, Wasza decyzje i dzieki za odpowiedz:cool3: -
och to imie ... sorki mi sie zle kojarzy...................:cool1: sliczny psiak oby mu sie udalo:loveu:
-
Aborcja, eutanazja albo dom dla ciężarnej suni - Ty wybierz!!! podkarpacie
ata replied to wishina's topic in Już w nowym domu
jakie to wszystko smutne...dziwne .....slepe szczenieczki sie usypia a storuszkom szuka cieplego konta i leczy na ostetnie dni...... wspolczuje osobie, ktora bedzie wiozla mamusie na zabieg......sunia sobie poradzi mysle, ze gorzej jest z nami...... -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:oops:ze wzgledu na trudna sytuacje.........jestem wstanie zapewnic malej DT ale niestety platny....... obecnie mieszkam w bloku z 2 dzieci (odpowiedzialnych) i 2 suczkami, nie pracuje:oops: jezeli sunia bylaby juz zdrowa a nie znalazlaby dobrego domu w naszym kraju, moglabym z pomoca kolezanki z niemiec (ktora pomaga naszym zwierzakom) znalezc dla niej odpowiedni domek w niemczech ogromnie ciesze sie, ze mala wraca do zdrowia:loveu: -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, ze "moja" czekoladowa Toska jeszcze tam jest ........i ta sunia z tymi GUZAMI........ -
troche sobie pochopamy.......:diabloti:
-
moje psiaki najbardziej reaguja na slowo... idziemy? jak to slysza zaraz do nie przylatuja i potwierdzaja ze chca wyjsc:loveu:
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']łuhuhu ..Labek nam wyemigruje :cool3:[/quote] tak wyemigruje, lzejszy o jajeczka:cool3: -
nie chowaj sie Bursztynku:loveu:
-
Przekazałam Karolkowi, zeby zaczal sie szykowac do dlugiej podrozy po Swojego czlowieka.................. trzymajcie za niego kciuki;) [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2220/28luty2009096rusiec.jpg[/IMG]
-
dlaczego nie ma w ogole zainteresowania tymi psiakami:crazyeye: przecież to rowniez psy, ktore sa pod opieka pani Wandy tylko , ze z Ruśca...
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
mgie - Figa nie jest juz do adopci, zostala wybrana i juz niedlugo bedzie grzala dupke na Swojej kanapce:cool3: -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
ten transport do Poznania to kiedy idzie.....cooo..?...:evil_lol: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
uprzejmie prosze o zmiane tematu, poniewaz Mala od dzis mieszka w domku, na razie dt, ktory w przyszlosci moze sie okazac stalym opieka zajela sie pani, ktora ma ogromne doswiadczecze z takimi psiakami Franciszka jest sliczna zagubiona suczka, bardzo ladnie zniosla podroz samochodem, byla bardzo grzeczna, caly czas siedziala na moich kolanach w pewnym momencie polizala mi reke:loveu: w poczekalni u weterynarza zaczela mi sie wiercic na rekach....postawilam ja na podloge a ona pieknie zrobila kupke:evil_lol:, dobra dziewczynka:loveu: najwiekszy zaszczyt spotkal mnie, kiedy sunia byla badana przez weterynarza......dostalam calusa:rolleyes::Cool!: .....ostatnie przytulenie Ciotki :eviltong:.....hm...to znaczy Franciszki....:lol!::rolleyes::lol!::iloveyou: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3333/16marzec2009007francisz.jpg[/IMG] ....dzielna dziewczyna u weterynarza.... [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8291/16marzec2009012francisz.jpg[/IMG] -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
Worel - co Ty tu rabisz o takiej godzinie:crazyeye: -
MŁoda spokojna spanielka w schronisku!! - JUŻ w DS!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
'' Ojj wyjazd zbliża się dużymi krokami a ja czuję, że będzie mi bardzo ciężko rozstać się z małą...:shake: '' skad my to znamy:cool3: __________________ -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a czy ona moze juz sama dupcia po podlodze chodzic, czy jeszcze nie?? jak czesto i na jak dlugo mozna ja wyciagac z klatki, aby nie przeciazyc kregoslupa.....? jaka ona dostaje karme ?