[quote name='aganela']Nie martwcie się ,dziewczyny!! Jeśli ludzie się nie zgłoszą do soboty,to znaczy że byli Nieodpowiedzialni!i nie byli "przeznaczeni"dla naszej Owczarki!
A ja jak mówiłam w tyg.ma teraz dużo obowiązków,to w sobotę (po południu) się wezmę i zrobie Malutkiej nowe Allegro i alegratkę. Więc spokojnie;)[/quote]
Dziekuje w imieniu Suni....