-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
tak o niego mi chodziło ...na zdjeciu wyglada na wyjatkowo malego.... Bartek to imie mojego syna, ktory wcale nie jest juz taki drobniutki:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f35765d8883138c4.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/69/f35765d8883138c4med.jpg[/IMG][/URL] jeszcze troche i nas zbanuja za ciagle kopiowanie tych samych zdjec:evil_lol: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
niezbyt pocieszajaca wiadomosc, ale i nie najgorsza.....hm... [COLOR=black][B]jayo - jutro zadzwonię:cool3:[/B][/COLOR] -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
cholibka...cisza ....mam nadzieje ze u suni wszystko w porzadku?? czy dzisiaj miala robione jakies badania?? -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
ja jak tylko moge, to chetnie przygarniam takie maluchy tylko pozniej mam problem bo rozstac sie z nimi nie moge....a wiem, ze musze....i zawsze rycze w takich sytuacjach..... czy jest szansa na powiekszenie tych zdjec, aby psiaki na nich byly bardziej widoczne..... co to za maluszek nr 26 ? czy gdybym sie zdecydowała na tymczas dla Tosi, to czy mogłabym liczyc na jakies wsparcie finansowe na psiaka?? -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
tu jest Tara, ta z ogromnymi guzami.... [IMG]http://images42.fotosik.pl/69/2abcb6b4a0ea13f5med.jpg[/IMG] -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
kurcze Nowy Sacz to sam koniec Polski..... czy szykuje sie jakis transport w strone Poznania? czy psiaki sa zaszczepione przeciwko wsciekliznie? czy dzwonic do Tozu aby sie z d....ruszyli i pomogli? -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
a ja niesmialo dopytuje sie o Toske........jaka ona....charakterek.... [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=adceb74403783da0"][IMG]http://images44.fotosik.pl/73/adceb74403783da0m.jpg[/IMG][/URL] -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
nie wiem o co chodzi ale w wiekszosci zdjecia mi sie nie otwieraja..... -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy ktos juz to poruszal, ale przyjzyjcie sie dokladnie temu psiakowi, na zdjeciu widac 2 ogromne guzy jakby przepuklina ... rak ...albo cos innego.... zdjecie nr 4 Tara [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2abcb6b4a0ea13f5.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/69/2abcb6b4a0ea13f5med.jpg[/IMG][/URL] z tylu widze Tosię od pierwszego spojrzenia zauroczyla mnie swoim wygladem.....czy cos wiecej na jej temat moglabym sie dowiedziec .... ze zdjec widac, ze jest bardziej wystraszona, ale czy warczy....jak sie zachowuje??? -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']Niemców? :hmmmm: Dark się nie zgodzi :eviltong:[/quote] wczesniej sie zgodzila wiec......no chyba, ze u nas dobry domek znajdzie.......a moze juz znalazla:hmmmm: ....co, Dark...:czytaj: dwa psiaki sie lepiej chowaja...psy to zwierzeta stadne, wiec mysle, ze trzeci na tymczasie to byloby akurat.....:siara: -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ja rowniez zaznaczam i przesylam dalej...... -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Na maja, to my bedziemy urabiac Niemcow :knuje: Aby zabrali sunie fasolkę:ices_bla: Chcielismy to zrobic wczesniej ale .....za to pojechalo kilka pieskow w wiekszej potrzebie:oops: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
....ble ble....niestety 2 osoby to za mało jak chce sie wyprowadzac psiaki na spacer.......one albo boja sie smyczy i chowaja sie po kontach albo ze strachu probuja ugrysc....na dodatek jak wyciaga sie jednego z boksu zaraz inne sie na niego rzucaja ....obłęd.... zrezygnowałysmy ze spacerow..... wyciagnelismy 2 kolejne psiaki, ktore niedlugo beda w swoich nowych domkach:loveu: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
to znaczy, ze rehabilitacja (basenik) moglaby duzo pomoc...? -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
cały czas trzymam kciuki za mala.......:happy1: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
ile czasu juz minelo od tego "wypadku"? -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Papryczka']trzymam mocno kciuki. domkiem nie pomogę niestety, ale jakby potrzebne było wsparcie finansowe, to dajcie znać na pw.[/quote] w razie czego będziemy pamiętać....;) zdjęcia małej mile widziane:cool3: -
a dlaczego on na nas wytyka jezyk? o co mu chodzi...?:diabloti: dziekujemy za opieke nad nienajpiekniejszym juz psiakiem:eviltong::evil_lol:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
jezeli wszystko pojdzie po naszej mysli to dzisiaj beda nowe zdjecia, i dokladniejsze opisy psiakow....za to rowniwz mozna trzymac kciuki:evil_lol: -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
jest swiatelko dla malej, nie pozwolcie jej uspic!!!!!! -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
tak sobie glosno mysle...czy jezeli znalazlaby sie osoba to sunia moglaby zostac zabrana od razu....czy ...jak to w ogole wyglada.... zwydaniem psa?? -
no i niestety szczescie ucieklo........ sunia wygladem za malo rotkowa .....tym razem niestety....
-
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
ata replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a czy ku... robi sama czy trzeba z niej wyciagac? -
czyli konkurencja wyeliminowana...gratuluje:cool3: ([SIZE=1]niezle musialas miec plecy:evil_lol:)[/SIZE]