-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
ata replied to Szami's topic in Już w nowym domu
Jaki dlugi reportarz:-o najlepsze jak pan mowil, ze mozna tak sobie przyjechac wziasc psiaka a pozniej sie do nich zameldowac:shake: tyle pinczerowatych zyjacych w zgodzie jeszcze nie widzialam ....one takie kochane:-o -
można ja też zobaczyć na Wirtualny-opiekun.pl [B]Numer 006[/B] [URL="http://wirtualny-opiekun.pl/tl_files/mieszkancy/39.jpg"][IMG]http://wirtualny-opiekun.pl/system/html/e43c6b0be865e4a1205c65768353350b.jpg[/IMG][/URL] imię: [B]Izyda[/B] płeć: suczka wiek: 6 lat wirtualny opiekun: [B]Jola[/B] [URL="http://wirtualny-opiekun.pl/index.php/formularz.html"][COLOR=#0099ff]zostań współopiekunem wirtualnym Izydy[/COLOR][/URL]
-
ta sunia nadal siedzi w schronisku ...widzialam ja ostatnio ...podeszla do mnie polizala mi reke :placz: i cofnela sie....ogolnie byla jakas taka wystraszona:shake: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7319/08luty2009027wrzesien.jpg[/IMG]
-
Taki oto opis widnieje na stronie Strazy Miejskiej we Wrzesni!! [IMG]http://straz.wrzesnia.pl/grafika/baza_middle/gal_33_img0015.jpg[/IMG] [CENTER][COLOR=#ff0000][B][SIZE=2]"TERA"[/SIZE][/B][COLOR=#000000] [SIZE=2]to suczka, która pomimo iż robi wrażenia groźnego psa jest bardzo spokojna i przyjazna. W schronisku jest już prawie rok, bo od 25 stycznia 2007 r., przybyła tutaj dzięki szybkiej interwencji strażników miejskich z Miłosławia. Jej nr to: 9773[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/CENTER]
-
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
no i jak?? dzisiaj jest wtorek godz 14' 17 czy cos wiesz na temat suczki ?? czy ona juz w nowym domku dupke grzeje?? -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
taki oto szkrabik siedzi w Przyborowku, czy mozecie powiedziec cos wiecej na temat tego psiaka:p [img]http://img25.imageshack.us/img25/2914/08luty2009165uwandy.jpg[/img] -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martali']Proszę, nie zaśmiecajcie tego wątku! To jest WĄTEK ADOPCYJNY! Rozmawiamy tu o psach do adopcji z PRZYBORÓWKA I RUŚCA! Ata, ja poznaję ale nie pamiętam jak sunia ma na imię?[/quote] ja tez nie pamietam jak ona ma na imie:oops: gdzie mozna wstawiac zdjecia zwierzakow od p. Wandy ktore trafily do adopcji?? -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
nie bede sie w tej kwesti wymadrzac:razz: jak zostanie odblokowana osoba, ktora obecnie ma bana a mieszka w niemczech sama od siebie napisze co i jak:cool3: nie zapominajcie, ze te pieski wyjezdzaja przede wszystkim w boksach, wiec i tutaj wymiary psiaka sa potrzebne:p np.Celestynow nie ma z tym zadnego problemu .....pozatym, chodzi o pieski ktore sa tu przedstawiane a nie o wszystkie, ktore siedza w schronie. zeby wiecej nie zasmiecac watku jak co niektorzy tu pisza, wstawie zdjecie Przyborowkowej suni w nowym domu:cool3: kto poznaje sunie??? [img]http://img255.imageshack.us/img255/1620/dsc09779uoli.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/5985/dsc09781uoli.jpg[/img] -
nie spadamy:mad:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
przekopiowalam z Wirtualny-opiekun.pl Po opublikowaniu 04 lutego 2009 roku na stronie „Wirtualnego Opiekuna” artykułu dotyczącego problemów z Wolontariatem we Wrzesińskim Schronisku dla Zwierząt, a następnie 06 lutego 2009 roku w „Wiadomościach Wrzesińskich” artykułu opisującego problemy młodej dziewczyny, która chciała zostać Wolontariuszem jest w końcu reakcja Kierownika Schroniska – Pana Mirosława Morawskiego. Wolontariat we Wrzesińskim Schronisku powinien być. Aktualnie każda osoba która chciałaby zostać Wolontariuszem otrzyma od pracownika Schroniska do wypełnienia formularz. Osoby niepełnoletnie otrzymają dwa formularze, ponieważ potrzebna jest zgoda rodzica. Pozostaje jeszcze kwestia organizacji godzin w których Wolontariusze będą mogli działać, ale myślę, że przy dobrej woli obu stron tą kwestię też uda się uregulować. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek pytania związane ze Schroniskiem, Wirtualną Opieką, lub Wolontariatem mogą kontaktować się z osobami do których link „kontakt z nami” umieszczony jest na tej stronie. -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
dzis poniedzialek godz 23'21:p to juz niedlugo:cool3: czyzby ostatnia nocka w schronisku:roll: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Na szczescie buldozer juz opuscil schronisko:multi: obecnie przebywa na tymczasie, a o dobry domek maja postarac sie ciotki od buldozkow;) Wielkie Dzieki!!:Rose: BULDOŻKOWY wątak:p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/buldog-angielski-juz-bezpieczny-w-dt-132057/[/URL] -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasimaga']jako wolontariusz od Pani Wandy ... mogę pomierzyć psy ;-) nie widze problemu, jak bede przy okazji to mogę to zrobić wiadomo, że dla Niemców każdy centymetr się liczy - ze wzglęgu na ich ustawodawstwo[/quote] dziekuje w imieniu psiakow, ktore minn dzieki tym cm, bede mogly wyjechac po lepsze zycie do naszych sasiadow;) -
Ja rowniez Dziekuje!! o wizycie u weta i o kastracji...chyba nie musze wspominac:eviltong:
-
Jamniki!jedyne w swoim rodzaju!siedza w schronie!pomozcie!
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
....:roll: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='KasiaO']W sobotę zrobię mu foty. Zobaczymy co to za cudo:cool3:[/quote] juz wiemy co to za cudo:crazyeye: to nie bulterier, tylko buldok angielski:cool3: [URL]http://i41.tinypic.com/fdttdw.jpg[/URL] pikny piesek:loveu: -
[quote name='gorki330']jestem z włocławka mogę zaproponować dom tymczasowy , ale warunek jest taki żeby psiak akceptował koty ,mogę po niego pojechać[/quote] jak psiak zachowuje sie w stosunku do kotow tego nie wiemy, wiec z przykroscia stwierdzam Twoj domek odpada:shake:
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martali']Ja bym była za tym, żebyście nie zaśmiecały wątku. W ogóle jest jakiś problem? Bo jeśli chodzi o wymiary psów to śmiać mi się chce.. Ktoś chce wiedzieć jakie wymiary ma pies, niech jedzie my nie bronimy. Przestańcie zaśmiecać wątek. Weronika, nr 10 to nie Podusia. :evil_lol:[/quote] czy [B]prosba [/B]o wymierzenie psów to jest zasmiecanie watku??? w niemczech np. wymiary psow podawane sa w cm. (w klebie), chocby dlatego. ze wlasciciele pieskow, ktore maja 40cm wzwyz musza przejsc odpowiednie przeszkolenie...... Weronika, Martali - jestescie wolontariuszkami w schroniskach u p. Wandy, jak wiecie czesc psiakow trafia do domow w niemczech, wiec bardzo dziwi mnie Wasza postawa w stosunku do mojej prosby... Mi osobiscie te cm. do niczego nie sa potrzebne, [B]prosbe [/B]pisalam w imieniu niemieckiej organizacji, ktora przejmuje psiaki .... -
Jamniki!jedyne w swoim rodzaju!siedza w schronie!pomozcie!
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Ata - Krokiet ma już dom[/quote] taka sucha informacja ....bez emocji....:cool3: łał...:sweetCyb: :laola: ;) -
Owczarkowata juniorka - Wrzesnia-wyadoptowana "przez schronisko"
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='KasiaO']Decyzja zapadła - Państwo którzy dziś przyjechali zobaczyć naszą sunie zakochali się w niej od pierwszej chwili i teraz szybko ogradzają działkę bo nasza dziewczynka zamieszka w domu z ogordem :lol:. Planują zabrać małą do siebie już we wtorek rano:multi: Bardzo mili ludzie, wiem że mała będzie miała u nich bardzo dobrze, Państwo już nie mogą się doczekać spacerów po pobliskim lesie:multi: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MALUTKA!! PS. Aneta chyba już tytuł można zmienić...:razz:[/quote] PISZESZ....MASZ:p do wtorku jeszcze tyle czasuuuuuu:roll: teraz zaczynamy odliczanie....:eviltong: ....sobota 15'26.... -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']:D Dobre:) Chcesz wymiary- przyjedz i sobie zmierz. Np. przy okazji odwiedzin Waszego labka, któremu ostatnio z TZ-em wywalałam gnój z boksu, bo nie miał kto tego zrobić. Ja mam co robić w Przyborówku, tak jak Marta, mój TZ i jeszcze kilka osób:) I prośba: nie zaśmiecaj wątku ;) <papapa>[/quote] hmmm..taka mloda i taka zlosliwa:p moj Labek:shake:....moj labek siedzi koło mnie na kanapie, natomiast tamten Labek jest obecnie pod opieka pani Wandy....wiec piszac o gnoju w boksie wystawiasz niemila wizytowke opiekunce schroniska:shake: czasami mi sie wydaje, ze to nie pani Wanda jest szefowa schroniska tylko Ty:-o -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
ata replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Weronia:cool3: jednego papieroska mniej i psiak bylby wymierzony:bigcool::roflt: