-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
MŁoda spokojna spanielka w schronisku!! - JUŻ w DS!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
sunia jest juz w nowym stalym domu w Niemczech :multi::multi: [img]http://img104.imageshack.us/img104/9116/laura1y.png[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/2329/laura.png[/img] [URL="http://img104.imageshack.us/img104/2329/laura.png"][/URL] -
moge jedynie podnies.... zanteresowanie suczka jak widze, prawie zadne....:shake:....
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
No i gdzie sie podziali Ci wolontariusze wrzesinscy.......:shake: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
moja znajoma stwierdziła, że ona ma coś z labradora :roll: -
już nie Nasz Labek, na niemieckim tymczasie :multi::multi::multi: [img]http://img4.imageshack.us/img4/6996/labekwniemczech.png[/img] [img]http://img4.imageshack.us/img4/1455/labekwniemczech1.png[/img]
-
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
jeszcze ''ciepłe'' zdjęcie suni.... [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3429/28marzec2009r370wrzesni.jpg[/IMG] dobrze, ze chociaz bude ma porządną.... -
5 letni labrador wyniszczony,JUŻ W NOWYM DOMKU
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
super:loveu: -
4 letni labrador ofiara pseudohodowli -JUŻ W NOWYM CUDOWNYM DOMU
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
jejku...ale on ma oczy:-o takie boksie .....:-o -
tak, tak zdjecia zawsze mile widziane:cool3:zreszta informacje rowniez.....;)
-
4 letni labrador ofiara pseudohodowli -JUŻ W NOWYM CUDOWNYM DOMU
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
fajnie, ze udało sie wykupic tego pieknisia...:multi: BRAWO !!! hm a co do tej pseudo ...to za jakiś czas mozna by było im kogos podesłac:diabloti: coby wiedzy na temat zwierząt troszke nabrali.......:diabloti: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
wiem, wiem......:oops: tylko tak jakoś jest że zawsze kiedy człowiek sobie coś zaplanuje, wyskakują inne niespodziewane rzeczy ...... no i rąk do pomocy ciagle brakuje....:shake:.... dzisiaj ja widziałam ......ona chce do domu.......:-( suczka jest dość wysoka jakies 55cm (na oko :oops:) jest kastrowana i zaszczepiona przeciwko wściekliznie (wirusówek raczej nie ma), zgadza sie z innymi suczkami, ponieważ siedzi z nimi w boksie, nie wszczyna awantur, wydaje sie spokojną, opanowaną sunią ...... -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
czyżby jakieś powikłania...? pamietam, że zaraz po operacji Martka pisała, że nie wszystko poszło dobrze, że po otwarciu brzuszka okazało sie, że mała ma juz częsciowo pozrastane jelita (czy cos takiego.....) trzymam mocno kciuki za Janeczkę:loveu: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
sunia nadal czeka......:shake: -
Nasz kochany dreptający dziadzio ODSZEDŁ ZA TM...
ata replied to MyrkurDagur's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzien dobry o 4 nad ranem:nono: teraz mówimy dzien dobry:helo: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunshine']ata Chciała bym pomóc ale mam sędziwą suńke w mieszkaniu a ta suczka ma ADHD mało tego nie zawsze się zgadza z psami...boje sie o moją niuńke. Postaram się popytać może ktoś pomoże:)[/quote] ok Wielkie dzięki:cool3: -
Brukselka - zabiedzona sunia Belga - już w nowym domu!!!
ata replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
piękna Brukselka a taka była kruchutka....:loveu::loveu: -
Tanitko, halo, halo gdzie te zdjecia gwiazdkowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: z której gwiazdki one będą, tz z którego roku ??:evil_lol:
-
4 letni labrador ofiara pseudohodowli -JUŻ W NOWYM CUDOWNYM DOMU
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Basia trzymam kciuki :p -
Bardzo sympatyczna, młodziutka suczka. Przez kraty nadstawia łepek do głaskania. W schronisku doszła do siebie, nabrała futerka, [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2655/0508200936.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3520/dsc08908r.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9840/13maj2011rok085.jpg[/IMG] [img]http://img577.imageshack.us/img577/5276/13maj2011rok083.jpg[/img]
-
Na tymczasie u p. Wandy. Bury, kolega Kluska. Bardzo sympatyczny młody pies. Narowisty na smyczy :) Troszkę ucieka od czesania. Zgadza się z innymi psami. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5595/010820097.png[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8766/010820099.png[/IMG] imię - Bury (robocze) wiek - 2 lata 4 miesiące wysokość - 53-55 cm szczepienia - wścieklizna i wirusówki kastrowany - tak
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunshine']Cześć ata mam pytanie co tam z naszą sunią "Niunią" jedzie do niemiec;>?[/quote] tak jedzie (koniec kwietnia albo na poczatku maja) jak wszystko pójdzie dobrze....problem w tym, że nie zabardzo jest ja gdzie przetrzyma, a nie mam gwarancji, ze schronisko jej nie wyda.... w sobote ze schronu wyciągnelysmy ślepka tego, ktory raz był pieskiem, póżniej sunią i w końcu okazał sie pieskiem (zdjecia przeniosłam tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wrzesnia-zwierzaki-w-nowym-domu-w-budowie-134222/[/URL] ) -
5 letni labrador wyniszczony,JUŻ W NOWYM DOMKU
ata replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Psiak przecież nie wie, ze został zalicytowany:eviltong: on sie cieszy, że mu oczka zdrowieją:loveu: a domek na pewno znajdzie w odpowiednim czasie...... -
chciałabym jeszcze dodac, że facet przywiózł sunie bez obroży i smyczy, a ona grzecznie przy nim stała, była bardzo posłuszna.....:-(... JA JĄ WIDZĘ W DOMU PRZED KOMINKIEM A NIE W BOKSIE...:shake:..... chociaz wcześniej mieszkała na dworzu........
-
PiSdZ - Likwidacja PSEUDOHODOWLI pekińczyków (Otwock) Opisy, str. 11,12
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
o ile dobrze zrozumiałam, osobą, która kieruje cała akcją jest pan Grzegorz, ktory prosi aby wszystkie ofiarowane rzeczy kierować na adres fundacji w Trzciance a stamtąd są one przekazywane w miejsca docelewe..... -
Nasz kochany dreptający dziadzio ODSZEDŁ ZA TM...
ata replied to MyrkurDagur's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chłopaczek sie przypomina...:multi::multi: