Beata&Poświata, moja kotka od maleńkości była taka. Jedyny kontakt cielesny, jaki uznaje, to w nocy gdy śpi na nas, wtedy nawet potrafi zamruczeć. Natomiast maluch jest u nas od miesiąca i jak tylko weźmie się go na ręce to on natychmiast włącza traktor. Zresztą właśnie hodowczyni takiego mi wybrała. Ale mówiła też, żeby go brać często na kolana, żeby nie zapomniał. Fajny jest.
Poradź się hodowczyni, albo zdaj się na serce.