Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. No i mój wet wczoraj powiedział, że będziemy klejnoty wycinać za 4 miesiące jak kocio będzie miał 8 miechów. No, chyba że zacznie wcześniej szczyć (czyt. znaczyć teren). Ale generalnie jak kotek dojrzeje to wtedy TO się robi.
  2. Z tego co się zorientowałam, niemal wszystkie bokserki tak żywiołowo i życzliwie odnoszą się do ludzi.
  3. Nie ma za co.
  4. adda

    zakoceni.pl

  5. Tak, może zadrapać oko i wtedy już koniec. Ale swój kot nie powinien takiego czegoś zrobić. Chyba że przez przypadek. Chociaż jak moje koty walą psy po pysku, to bez pazurków.
  6. adda

    zakoceni.pl

    Cieszę się, że się podoba. Truskawek schował się przed psami.
  7. Pewnie, że powiem, przecież nie będę wiedzy żałowała :D
  8. Tak, chyba wtedy. Nie chce mi się szukać, bo pewnie na www.miau.pl jest na ten temat mnóstwo informacji. Ale jak hodowczyni tak powiedziala to jej wierzę. Jutro zresztą jadę z towarzychem do weta to się dowiem co i jak.
  9. Mi hodowczyni (i nie tylko ona) nakazała poczekać aż skończy 9 miechów.
  10. adda

    zakoceni.pl

    Chcę więcej zdjęć Rudej (Rudy?).
  11. :thumbs: :kociak: :thumbs: :kociak: :thumbs:
  12. Beata&Poświata, moja kotka od maleńkości była taka. Jedyny kontakt cielesny, jaki uznaje, to w nocy gdy śpi na nas, wtedy nawet potrafi zamruczeć. Natomiast maluch jest u nas od miesiąca i jak tylko weźmie się go na ręce to on natychmiast włącza traktor. Zresztą właśnie hodowczyni takiego mi wybrała. Ale mówiła też, żeby go brać często na kolana, żeby nie zapomniał. Fajny jest. Poradź się hodowczyni, albo zdaj się na serce.
  13. W typie wyżła, ogara. Tak myślę, to z francuskiego.
  14. adda

    zakoceni.pl

    Jakie Ramzes ma cudne niebieskie oczy!!!!!!!!!! Truskawek odpoczywa.
  15. Może zdaj się na hodowczynię. Niech Ci da największą przylepę. Ja mam kotkę - wredotkę, co to nie da się pocałować ani przytulić i kocura z którym można zrobić wszystko. I to chyba nie jest kwestia płci. Kocura łatwiej i taniej wykastrować, u kotki to operacja.
  16. HURAAAAAA!!!!!!!!!!! :thumbs: Niech żyje małe :kociak:
  17. Beata&Poświata, no i na czym stanęło??? Pisz, bo jestem ciekawa. Masz kotka?
  18. adda

    zakoceni.pl

    Proponuję tu wklejać zdjątka "kotów naszych psów", a tak naprawdę naszych kotów. I zdjęcia ukazujące jak nasze psinki zgodnie żyją z kotkami. Truskawek. Siesia. Iryd i Truskawek
  19. Żaden znawca psów nie będzie dyskryminował kundelków. A nawet jakby się taki dziwoląg trafił - IDŹ W ZAPARTE. Przed debilami nigdy nie jest głupio.
  20. To chocolate dog.
  21. Biedna pewnie by była, gdyby znalazła się po tej samej stronie płotu co psy. :D
  22. Chocolade dog
  23. Moje psiule dość ostro szczekają na listonoszkę. A ponieważ rzadko ludzie przechodzą przy naszym płocie, całą swoję energię wyładowują właśnie na tej pani.
  24. adda

    "Hodowca"

    Ale to krzyżowanie przy tworzeniu ras odbywało się pod kontrolą człowieka. Eliminowano niepożądane cechy charakteru i eksterieru. Nie mam oczywiście nic przeciwko kundelkom, są mądre i śliczne, ale jestem przeciwko ich rozmnażaniu, właśnie po to żeby nie cierpiały w schroniskach.
  25. adda

    "Hodowca"

    To jest tak jak np. z karmami. Są z niższej półki i z wyższej. Ten hodowca najwyraźniej zadowala się nabywcami swoich szczeniąt z niższej półki. A jak to o nim świadczy, każdy wie.
×
×
  • Create New...