Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    zakoceni.pl

    zaba14 ale moje kotki żadnych strat mi nie przysporzyły. Naprawdę. Taki np. Truskawek mimo, że młody grzeczniutki jest. I nawet jak go psy mymłają to udaje nieżywego.
  2. adda

    zakoceni.pl

    Truskawek to norweski leśny. Jak chcesz, to dlaczego jeszcze nie masz kotka??? Do dzieła.
  3. adda

    LEONBERGERY ADY

    Bellona Iryd (mój)
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    Byliśmy dzisiaj na wystawie w Legionowie (Nowym Dworze Mazowieckim) Suki otwarta (moja pierwsza z prawej) Irydek Lary (z dogomanii)
  5. adda

    zakoceni.pl

    Albo odwrotnie :D
  6. adda

    zakoceni.pl

    Muszę się przyznać, że jeśli chodzi o koty to poszłam na żywioł i prawie nic nie przeczytałam :(
  7. Bo to schorzenie diagnozuje się na podstawie zdjęcia rtg. Moja sunia przechodziła to, i nie martw się, jak piesek skończy 1,5 roku to mu przejdzie. Ale w moim przypadku wet podawał środki przeciwzapalne, żeby sunia nie cierpiała. A Arthroflex, jeśli podaje się zapobiegawczo to wystarcza na 3 miesiące.
  8. Dla mnie jako laika strasznie to jest dziwne, że tak prawie z dnia na dzień dysplazja znika i pojawia się na drugiej nodze. A może do następnego zdjęcia zniknie w ogóle? Czy to możliwe? W każdym razie Rybko życzę Tobie i Twojej suni żeby tak się stało.
  9. adda

    zakoceni.pl

    Beata&Poświata, cudne fotki. A to maleństwo na drugiej fotce to już w ogóle szczyt szczytów. Kiedy jedziesz po swoje?
  10. Melona nie chciała???
  11. To może w ogóle się nie wypowiadaj...
  12. Jak chodziłam na szkolenie to większość ON tak dyskutowała ze swoimi przewodnikami.
  13. Jessssu, tylko nie to. Czytałam.
  14. adda

    zakoceni.pl

    Chantal, piękne. A kocurek... :cry:
  15. Włos mi się zjeżył na głowie. Paula_13, że tak zadam Ci pytanie... A Ty odczuwasz w ogóle jakąś przyjemność z posiadania psa? I jeszcze jedno, myślę ważniejsze... Czy Twój pies odczuwa przyjemność posiadając taką panią?
  16. Mokka, a specjalnie dla snobów nie podciągnęłabyś Moni pod Flata?
  17. adda

    zakoceni.pl

    Przepiłam :drink_2:
  18. adda

    zakoceni.pl

    Basenji jakie grzeczne.
  19. adda

    zakoceni.pl

    Mam jeszcze zdjęcia naszego kanadyjskiego leosia - Yogiego z kotką Matyldą.
  20. adda

    zakoceni.pl

    A kotek znaleziony?
  21. adda

    zakoceni.pl

    Tak jest!
  22. adda

    zakoceni.pl

    Oj malawaszka, bo ja mam rudego kota.
  23. adda

    zakoceni.pl

    Bo to duży kot :D
  24. adda

    zakoceni.pl

    A w naszym. Już ją zakopaliśmy, bo dokopały się do fundamentów. Teraz kopią u sąsiada (na razie działka pusta). :D
  25. adda

    zakoceni.pl

    Nie, sunia wykopała.
×
×
  • Create New...