Bo to schorzenie diagnozuje się na podstawie zdjęcia rtg. Moja sunia przechodziła to, i nie martw się, jak piesek skończy 1,5 roku to mu przejdzie. Ale w moim przypadku wet podawał środki przeciwzapalne, żeby sunia nie cierpiała.
A Arthroflex, jeśli podaje się zapobiegawczo to wystarcza na 3 miesiące.