Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. Moja starsza kocica mieszkała od maleńkości przez 7 lat w bloku i w ogóle nie wychodziła na dwór. Zaledwie na balkon. Natomiast u moich rodzicach w bloku też mieszkają koty. I mają taki dzwoneczek na sznurku przy drzwiach. Jak chcą wyjść na dwór (po schodach do piwnicy i przez okienko) to dzwonią. A jak wracają, to drą paszcze pod drzwiami i się je wpuszcza.
  2. adda

    zakoceni.pl

    Cudniaste zdjęcie Brity z kociakiem.
  3. adda

    zakoceni.pl

    Nie zawsze. Muszę powiedzieć, że moje psy jedzą na kanapach. No i w porach ich posiłków muszę sobie tak półdupkiem na oparciu przysiąść, żeby one miały wygodnie.
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    Hi, hi, ogrodnik sam sobie łapki ćwiczy na siłowni, ale zdjęć więcej nie będzie to chodźcie na offa, to Wam więcej opowiem.
  5. adda

    zakoceni.pl

    Trusiu między młotem a kowadłem. Truskawek z Lenką.
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    Na Kaszubach. Na plaży. Morda, tfu, znaczy twarz.
  7. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dobra, dobra... Właśnie pracuję nad znalezieniem innych zdjęć.
  8. adda

    LEONBERGERY ADY

    Masz Arima, jędzo. A ile się naszukałam.... Z Bunią. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/351MichaliBinia.jpg Z Irydkiem. Z Lenką i Irydkiem. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/106Misiuzpsami.jpg
  9. Spinio, no i jak?
  10. adda

    LEONBERGERY ADY

    To muszę staremu nakazać zrobienie takiego zdjęcia.
  11. adda

    zakoceni.pl

    Przeważnie są mniejsze :D
  12. adda

    LEONBERGERY ADY

    Niemożliwa jest taka możliwość :lol: To synek mamusi. Obok mnie śpi w łóżku.
  13. Raczej na pewno są to indywidualne przypadki.
  14. Basenji nie jest pesymistą, bo ma psa championa. -------------------------------------------------------------------------------- adda napisał: Basenji napisał: Niestety życie nie zawsze jest takie cukierkowe jak barbie czy macdonałds. Zdrówko Ada: Ale to nie znaczy, że zawsze trzeba zakładać pesymistyczną wersję. Wieczni pesymiści są sfrustrowani. Basenji: Optymizm to moja natura ale dla zachowania równowagi ktoś musi odszukać jakieś argumenty przeciw. A frustracja - jak się ma piecha championa to nie można być pesymistą zdrówko
  15. Ależ Beata, nikt nie wątpi, że Poświata jest nadal kochana (no, może oprócz Basenji :evil: ), wcale nie musisz tłumaczyć dlaczego ona ma taką minę. Oboje są śliczni. Naprawdę :lol:
  16. Basenji, czy Ty kiedyś przestaniesz?
  17. Jest dobrze :lol:
  18. adda

    LEONBERGERY ADY

    Nie chcę nic mówić, ale to jest Irydek :lol:
  19. adda

    zakoceni.pl

    Siesia. Truskawek poluje na ogon Irydka.
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    Oj, trudno. Całuśne są gamoniki. :buzi: :buzi: :buzi:
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    Truskawek poluje na ogon Irydka.
  22. adda

    LEONBERGERY ADY

    Wielka miłość.
  23. Będzie dobrze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  24. adda

    LEONBERGERY ADY

    Arima, na Offie czekam na Ciebie.
  25. adda

    LEONBERGERY ADY

    Bo?
×
×
  • Create New...