Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    LEONBERGERY ADY

    No właśnie ja mam ten problem, że jak z domu jestem w necie (teraz próbowałam się połączyć DWIE GODZINY!!!) to nie widzę emblematów i niektórych zdjęć. Natomiast w pracy widzę. Ale tam jest szybsze łącze.
  2. To Truskawek jest ragdoll. Można z nim wyprawiać różne cuda na kiju, a on cierpliwie znosi. Natomiast, jak widzi, że Irydek (pies) do niego się zbliża to natychmiast kładzie się, najlepiej na plecy, i udaje nieżywego.
  3. adda

    LEONBERGERY ADY

    A gdzie ten emblemat jest? Czyzby szykowała się galeria Alfa?
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ja się przyznaję, że nie umiem. A powiedz mi czy programem ACD See będę mogła podpisywać zdjęcia, tak jak Ty?
  5. adda

    LEONBERGERY ADY

    A ja staram się wierzyć, że tak było naprawdę. Mówiłam, że naiwna jestem. Ale z Ciebie czarodziejka. A sunia coraz ładniejsza... :D
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    A może jej się tak łapki po prostu ułożyły? Bo może za szczenięctwa te psiurki są takie owłosione, potem nie, a jeszcze potem znowu są.
  7. LAZY a może idź z nim na jakie szkolenie?
  8. Ragdoll też ma niebieskie oczyska :D . Naprawdę one są takie drogie???
  9. adda

    LEONBERGERY ADY

    Przykładzik.
  10. adda

    LEONBERGERY ADY

    Raczej nie.
  11. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ale nie każde złoto co się świeci. Skądinąd wiem, że chłopak wszystkich zębów nie ma, znaczy szczerbaty. Chociaż reproduktor i champion.
  12. adda

    LEONBERGERY ADY

    A takiego?
  13. adda

    LEONBERGERY ADY

    Powiem szczerze..... BOSKI.
  14. No na pewno nie stanie się to z godziny na godzinę. Daj im kilka dni. I pisz koniecznie jak się sprawy mają. Powodzenia.
  15. [quote name="Beata&Poświata" Adda czy Truskawek też tyle sypiał, czy u Dymka to może być odreagowanie stresu? On nawet za bardzo nie jest zainteresowany zabawą, tylko lubi się miziać, daje tarmosić się dzieciom i śpi, śpi, śpi. To cudowny kot jak śpi i nie broi. Truskawek też lubi sobie pospać. Najchętniej w kartonie w moich skarpetkach (czystych :D), ale też jak już jesteśmy w domu to na kolanach. A to, że Dymek daje się tarmosić, to jego wyjątkowa zaleta. Znaczy milutki jest i chyba właśnie takiego kotecka chciałaś? Bo moja starsza kocica wyjątkowo nie lubi kontaktu dotykowego. Truskawek nadrabia. Poza tym to jeszcze maluszek i jak małe dziecko potrzebuje więcej snu.
  16. Zobaczysz ile będziesz miała radości jak zaczną się razem bawić. Można się godzinami wgapiać. Kotek jest cudo. Cieszę się, że się udało...
  17. adda

    ALANO

    Poszukaj tutaj http://www.molosy.pl/alano/historia_alano.htm
  18. Beata, kotecek jest boski. A ostatnie zdjęcie jest profesjonalne! Twój mąż to chyba ma serce z kamienia, że z taką powściągliwością... Albo zaćmę...?
  19. Daj mu trochę czasu. Myślę, że nie będzie tak źle i na pewno się dogadają. To dla niego nowa sytuacja, ale nie sądzę, żeby to długo potrwało. W każdym razie życzę, żeby zostali najlepszymi przyjaciółmi. :D
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    Tak, muchomory wyszły najpiękniej.
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    I można nadziać się na coś takiego.
  22. adda

    LEONBERGERY ADY

    Lenka Oba
  23. adda

    LEONBERGERY ADY

    Irydzio, latał jakby miał propyl w tyłku.
  24. adda

    LEONBERGERY ADY

    Od trzech miesięcy mieszkamy w puszczy. I dopiero dzisiaj wyszliśmy na spacer w las :cry: . Tutaj jest super. A psy były nadzywczaj szczęśliwe. Lenka
  25. No to życzę powodzenia na wystawie! Tak wcześnie zaczęłaś pisać, że myślałam, że kotecek Cię obudził o jakimś dzikim świcie. A o męża się nie martw. Oswoi się, jak każdy zwierz :D
×
×
  • Create New...