[quote name="Beata&Poświata"
Adda czy Truskawek też tyle sypiał, czy u Dymka to może być odreagowanie stresu? On nawet za bardzo nie jest zainteresowany zabawą, tylko lubi się miziać, daje tarmosić się dzieciom i śpi, śpi, śpi.
To cudowny kot jak śpi i nie broi. Truskawek też lubi sobie pospać. Najchętniej w kartonie w moich skarpetkach (czystych :D), ale też jak już jesteśmy w domu to na kolanach. A to, że Dymek daje się tarmosić, to jego wyjątkowa zaleta. Znaczy milutki jest i chyba właśnie takiego kotecka chciałaś? Bo moja starsza kocica wyjątkowo nie lubi kontaktu dotykowego. Truskawek nadrabia.
Poza tym to jeszcze maluszek i jak małe dziecko potrzebuje więcej snu.