Blaira, jak moja sunia była mniejsza też mi się kilka razy zlała na łóżko, jak wychodziliśmy z domu. Specjalnie! Wydaje mi się, że po prostu protestowała, że jej nie zabraliśmy. Potem jej przeszło, ale na początku zamykaliśmy drzwi od sypialni.
Jak już była starsza i miała cieczkę, nie zabraliśmy jej na spacer (poszliśmy tylko z psem - wtedy młodzikiem). I co sunia zrobiła? Zeżarła nam buty. Nigdy wcześniej tego nie robiła. Na następny dzień - to samo.
Wydaje mi się, że w taki sposób pieski chcą nam zakomunikować, że z czymś się bardzo nie zgadzają. :D