Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. No i cel osiągnięty. Tak piszesz o psie, o dzieciach, a mąż??????????
  2. adda

    LEONBERGERY ADY

    No to dzisiejsze zdjęcia psiulów. Lenka Irydek
  3. adda

    zakoceni.pl

    SUPER!
  4. Blaira, jak moja sunia była mniejsza też mi się kilka razy zlała na łóżko, jak wychodziliśmy z domu. Specjalnie! Wydaje mi się, że po prostu protestowała, że jej nie zabraliśmy. Potem jej przeszło, ale na początku zamykaliśmy drzwi od sypialni. Jak już była starsza i miała cieczkę, nie zabraliśmy jej na spacer (poszliśmy tylko z psem - wtedy młodzikiem). I co sunia zrobiła? Zeżarła nam buty. Nigdy wcześniej tego nie robiła. Na następny dzień - to samo. Wydaje mi się, że w taki sposób pieski chcą nam zakomunikować, że z czymś się bardzo nie zgadzają. :D
  5. No, to GRATULACJE!!! :thumbs:
  6. Oj, poznałabyś. A ja zrobiłam ze dwa zdjęcia akitom. Są na początku w galerii w Legionowie.
  7. Ja byłam ze dwa tygodnie temu. Teraz jak nie ma pana Kazimierza, z Zenkiem szkoli Robert (z kolei uczeń Zenka). A w Legionowie Zenek mi psa wystawiał. Chłopak (znaczy pies) chodził jak marzenie i Zw.Mł. dostał. Platona też Zenek wystawiał.
  8. Oj, to żałuj, że nie miałaś okazji szkolić u p. Kazimierza. To była kopalnia wiedzy na temat szkolenia psów (zresztą Zenek to jego uczeń) i w ogóle psów. Sławka też znam. Miałam z nim jedne zajęcia.
  9. Ja od czasu do czasu teraz tam zaglądam. Na regularny kurs idę chyba na wiosnę. A szkoliłaś u ś.p. pana Kazimierza?
  10. Szkoliłaś u niego? Super jest, nie? Ja też tam szkoliłam, już trzy razy.
  11. Myślę, że to radość :laola:
  12. adda

    zakoceni.pl

    A ja zawsze chciałam mieć tygrysiego kotka. A trafiły mi się inne. Ale i tak są fajne. A charakter Truskawka jest cudny.
  13. adda

    LEONBERGERY ADY

    Baaaaaaaaardzo śmieszne :evil:
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    Sylwan jest taki wielki. Jakies 80 albo i więcej. Zaraz mnie szlag trafi, bo napisałam Ci potężny elaborat jak do nas trafić i mnie wylogowało. Teraz muszę wszystko od początku. Wrrr :evil:
  15. Rzeczywiście, trzeba działać, póki piesio małe. Mój (też duża rasa - leonberger) tylko raz na mnie zawarczał przy jedzeniu (miał 8 tygodni). Natychmiast został przygwożdżony za kark do ziemi a jedzenie zabrane. Od tej pory "mogę wszystko", a piesio jest wybitnie przytulański (teraz ma 16 miesięcy).
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    Betty, specjalnie dla Ciebie.
  17. adda

    LEONBERGERY ADY

    Arima wróciła, to ktoś będzie oglądał leosie. A to malutka Jetta z Ligockiej Watahy. Sylwan Szept Weny. A to moje.
  18. Napisz to na wetrynarii.
  19. adda

    zakoceni.pl

    Zdjęcia cudne. Truskawek się nie umywa.
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    tsode, Twój to Nero??? Dobrze kojarzę? Wklejaj zdjątka, albo najlepiej załóż galerię. Leosie w natarciu :D
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    A proszę. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/PICT0074.jpg
  22. adda

    zakoceni.pl

    Zaczynaj i to jak najszybciej. Powodzenia.
  23. adda

    zakoceni.pl

    Ale jeszcze niedawno mieszkałam w bloku. I też żadnych strat nie miałam. Kotek to taki fajny zwierz, że się położy i śpi (przeważnie). U mnie to raczej psy molestują kociaka. Nigdy odwrotnie.
  24. A uważam, że powinien być. Jak najbardziej.
  25. Podobno nie jest to prawdą i takie leżenie nie świadczy o tym, że pies ma zdrowe stawy. Ale nie pamiętam czy to wyczytałam, czy usłyszałam, więc spierać się nie będę, jeśli okaże się, że to jednak prawda.
×
×
  • Create New...