-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Imprezka :multi: Wszystkiego naj najlepszego dla Kuby:laola::knajpa: :cunao: :drinking: :BIG:
- 78403 replies
-
Gratuluje :klacz: :multi:
-
Hahaha rzeczywiście Bystra ogona ni mo :o :diabloti: Teraz ma jak ten..no...Kłapouchy :lol::lol:
-
Superrrr [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_sesja076.jpg[/url] :klacz:
-
Jaki wielki ten dom :o Piękne kolory wewnątrz :loveu:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']jak jest bez smyczy i cos robi nie tak to latwiej go zlapac doprowadzic do porzadku ;) to taka raczka jak cie pies wkurzy to lapiesz i zawody kto dalej rzuci:evil_lol:[/QUOTE] Bardzo przydatny dodatek :diabloti: -
Fantastyczny wyścig :lol::lol:
-
To jest genialne [url]http://img239.imageshack.us/img239/8080/wredota035yz6.jpg[/url] :multi:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[url]http://images24.fotosik.pl/83/f4f3a14167cca0a7.jpg[/url] jeszcze komóra i skóra :cool1: Ale zajedwabiste foty z imprezzzki :multi: :multi: [url]http://images30.fotosik.pl/83/50de3eb556b36cb6.jpg[/url] :roflt: padłam -
Łaaa, ale fajnie się przyczaił/a [url]http://img116.imageshack.us/img116/1479/szynszyl020ig4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Taaa, interesujące to co piszesz :cool1::evil_lol:
-
Hejj Mooojeee nogi....wlazły mi w d....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Byłam na zakupach :cool1: i kupiłam sobie butki :cool1: [quote]psa mam dziś nieżywego i szczęśliwego (caaały dzień szaleństwa), a sama jestem chora i siedzę w domu[/quote] I to najważniejsze :multi: A czemu jesteś chora?? Luthien, nieeee, cały czas ten sam :eviltong::eviltong: [img]http://images28.fotosik.pl/82/727e3c8f2fc1a886.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/82/ef82feabc66bb3c0.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/82/7748d405de623e70.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/97/0d2ef9d44411db44.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/82/6e22f9bb6d27e2e9.jpg[/img]
-
Witaj Bonita :multi: Thx Mati :) [img]http://images12.fotosik.pl/97/bd1983c53daa0de4.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/82/f844c839472a50f2.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/82/145d23867965deea.jpg[/img] Coś jej sie przyczepiło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/82/d4d2f3dffdbb5dca.jpg[/img] Hmmmmmmmmm :roll: [img]http://images26.fotosik.pl/82/2f4d85ef8da4756e.jpg[/img] :evil_lol:
-
Oczywiśćie że są rewelacyjne! :multi: Brawo dla was :klacz:
-
Za długo :ekmm::watpliwy:
-
Czekamy :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER]:Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja wiem :eviltong::eviltong::eviltong:ale nie powiem [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER][/QUOTE] O nie!! :mad: Znowu wie pierwsza :shake::placz: KIEDY się dowiemy?
-
[quote]Miły pan rząd za mną w czasie emitowania KLĄTWY 2 szepnął mi do ucha BUUUUU[/quote] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] buhahhahahaha nie moge :roflt: Widze podwójnie :mdleje:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
W jakich momentach?:evil_lol::evil_lol: :drink1::drinking::drink1::drinking::drinking: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Można TO robić przy dźwiękach klaksonu[/quote] Jak mogłam na to nie wpaść :wallbash::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobre [url]http://woman-brain.com/pl/M%C3%B3zg%2bkobiety.php[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "Na matowym czy na błyszczącym??" LOOOOL :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:( Trzymaj się Dobcia... -
[quote]Wiedzialam, ze w koncu moja Brawurka zostanie rozszyfrowana[/quote] :diabloti::diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Karol przywiózł ....15 fot[/quote] :o :mdleje: Szkoda że nie zrobiłaś przyblizenia na Karola gdy zjeżdzali z górki :evil_lol::evil_lol: [quote]Dwa czarne futra mi dzisiaj w aucie szalały gwałcąc się na przednich siedzeniach[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: podobno fajnie jest w aucie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie rozumiem czemu na przednich :evil_lol: Z tyłu jest więcej miejsca :evil_lol::evil_lol: :scared: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No brawo za oceny :cool3: [quote]Uch bede szukac odpowiedzi, bo jestem baaaaaaaaardzo ciekawa[/quote] Tylko uzbrój się w cierpliwość bo to coś będzie na końcu działkowania :lol: :razz: