-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[img]http://img222.imageshack.us/img222/2986/dscf4007en3.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/6043/dscf4008my0.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img337.imageshack.us/img337/4263/dscf4010eg6.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/3723/dscf4011ti4.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/6572/dscf4012uu4.jpg[/img]
-
[img]http://img222.imageshack.us/img222/1809/dscf4001qx5.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/8299/dscf4002bp6.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/5165/dscf4003fr8.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/9705/dscf4005ba9.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/8706/dscf4006en4.jpg[/img]
-
[img]http://img222.imageshack.us/img222/5774/dscf3991zv3.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/9910/dscf3992hz9.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/4601/dscf3994ql0.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/2833/dscf3996oz8.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/7205/dscf3997jz3.jpg[/img]
-
[img]http://img171.imageshack.us/img171/668/dscf3978yi7.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/1168/dscf3979zu4.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/463/dscf3981cz5.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/1550/dscf3983qf6.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/194/dscf3990qj4.jpg[/img]
-
[img]http://img407.imageshack.us/img407/7590/dscf3966il5.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/7182/dscf3968zi1.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/8867/dscf3970lt3.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/7162/dscf3973uy0.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/8840/dscf3975ls0.jpg[/img]
-
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/147482/00000028.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:siem uchachałam :lol: Niesteyy Ci nie pomogę :oops: Fajnie razem wyglądają :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A mnie denerwuje że nie działa szybka odpowiedź :angryy: Nordic walking:evil_lol::evil_lol: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9471.jpg[/url] -
[url]http://img413.imageshack.us/img413/9175/12ph8.jpg[/url] :crazyeye: świetne foty :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://gazeta.razem.pl/index.php?id=2&t=1&page=4060[/url] :evil_lol: dobre -
Ale się zmienia szczylkowa :loveu::loveu: Malutki Cerberek :loveu::loveu:
-
:placz: nic nie widze, nic, nic, nic. buuu. :placz: przyjde później,....
-
Aaaa jakie rewelacyjne gonitwy :multi::multi: Zajebioszcze :multi::loveu: Saraz burakiem :roflt::roflt::roflt: Tak się pręży jak pies przed suką [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz494-2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='infers1995']Gdzie jest ta mała śliczna Mania?:placz::placz::evil_lol:[/QUOTE] Właśnie miałam pytać o to samo :cool1: Posty się poprzedstawiały 5.10 :evil_lol: Najpierw Waszka zemdlala na widok Marcina a potem on się pojawił :evil_lol::evil_lol: -
Hej wszystkim. Jesteśmy, jesteśmy. W tygodniu nie mam czasu na pierdoły :evil_lol::evil_lol: ;) Dziś dopiero mogę troszkę posiedzieć na dogo ale i tak nie do końca bo dziś ide do Ali na urodziny :p Drugie! :p Co u psiaków, ano Kaja dwa dni temu miała zdejmowany kamień, byłam pewna że wyrwą jej większość zębów a tu niespodzianka, tylko jeden trzonowy i jeden z samego przodu bo jak kichała to waliła nosem w podłogę (aż dudniło ;)). No i od tego uderzania pękł jej ten ząb no i żeby już z nim nie miała kłopotów to poprosiłam żeby go usunąć. Wszystko z nią jest w porządeczku :multi: Ma teraz piękne ząbeczki :loveu: U Masajka sytuacja się poprawiła, jest juz po wszystkich sesjach laserem. Nawet już się cieszy, macha ogonkiem i uszy mu do góry poszły :lol::multi::multi: A nawet już dziś na spacerku zaczął biegać :multi: co mnie bardzo cieszy bo on przez dwa tygodnie był smutny, chodził w opuszczoną głową, uszy miał opuszczone...nic go nie interesowało :-( Okropny widok :-( Nigdy go nie widziałam w takim stanie... Niestety schodzić po schodach już nie może. Tak sobie myslę że chyba coś nademną czuwało bo go odchudziłam, bo teraz jest to bardzo przychylne dla mnie :evil_lol: Waży 13,5 :multi::multi: To po pierwsze, a po drugie nie zgłosiłam go na zawody co by się wiązało ze stratą kasy która była mi potrzebna na leczenie. O rany, siem rozpisałam :roll: Brawo dla tych co to przeczytali :p No ale widzicie że się nazbierało wiadomości. Dogo niby poprawione ale i tak chodzi jakby chciało a nie mogło :angryy: Jakaś 500 stronka :evil_lol: No dzięki :lol: Ja mam inną :evil_lol: [img]http://img91.imageshack.us/img91/2811/dscf3905ky3.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/6307/dscf3908mo0.jpg[/img] [img]http://img91.imageshack.us/img91/8545/dscf3909tq3.jpg[/img]
-
Rany, wiecie co, śniło mi się że moja mamuśka zepsuła mi aparat :mdleje: Nie pokazywały się zdjęcia, a ekranik miał dziure od wewnątrz :crazyeye: I byłam taaaak wkurzona, nie widziałam co ze sobą zrobić :evil_lol::evil_lol: To był koszmar :evil_lol: Już widziałam oczami wyobraźni jak proszę was o pomoc w wyborze nowego cacka :evil_lol::evil_lol:
-
Cześć Marcino :hand: [quote name='Marcino1978']tak kiedys to wyglądało ( 2002 rok ) :razz: [URL]http://web.archive.org/web/20021211030133/www.dogomania.pl/forum/index.php[/URL][/QUOTE] Ochhh, aż mi się łezka zakręciła...co prawda to był 02r. ale w 03r. nieznacznie się różniło albo w ogóle. Czaty, czaty, ehhh pamiętam jak umawialismy się na rozmowy w piątki, kurcze, hahhaha to niesamowite :lol: To były czasy... Banany i te sprawy :lol::lol::lol: Siedzenie w pijalni... Do Tayshy mam maila ale on chyba jest już nieaktualny...:roll: :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
-
[quote]Patyk ukradła z szopki u babci[/quote] :lol: A to nie dobra sucz :lol: A co babcia na to? Uuu grzybek :mad: :calus:
-
Chorobie mówimy stanowcze NIE!
-
Z tygryskiem :loveu: niach niach niach
-
Oj urosła, urosła :) Myślałam że będzie mieć długą sierść, a tu jednak krótka.
-
[quote name='Asia & Ginger']Od razu mi cieplej po takiej dawce gorrrącej czekolady. :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] O to to to :p Czy Mezo ze starości...? :-(
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Czyli co, teraz będziesz chodziła w jednym bucie i w jednym sandałku żeby było widać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Obecna :lol: [url]http://images38.fotosik.pl/15/552343ed5fee6db8.jpg[/url] "o tu tu, troszkę niżej.." :evil_lol:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czekam na Manie w sweterku :lol: hej scerbulce :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jaki pędziwiatr!! :-D