Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ładna ta wiosna u was :loveu::loveu: [SIZE="1"]Gdzie masz w podpisie leżącego Tobiaszka? He?:mad:[/SIZE]
  2. :( Koma zauważyła że nie ma Atosa?
  3. A fuuu fuuu fuuuu, co za obrzydlistwa tutaj na wąteczku :nonono2::nonono2: Bleeee. Te gąsienice na murach :nerwy::smhair2: Waszka, jej, to już :lol::lol: Nizapomniana chwila pakowania i rozpakowywania :evil_lol::evil_lol: Jamniczka już widziałam na PwP, po prostu...CUDO :mdleje: NIKT go nie chce?! :-o:-o Starsza pani też piękna, widać taką stateczność w oczkach.
  4. Ale szczeniory boskie :loveu::loveu::loveu: Podoba mi się poglądowe zdjęcie :evil_lol::evil_lol:
  5. [img]http://images43.fotosik.pl/116/0eb523d98f3bdce5.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/112/7fb623a095ceb5e1.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/5972/dscf5052.jpg[/img] Koniec Lanego Poniedziałku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [img]http://images46.fotosik.pl/116/821546c07dadc57d.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/112/7d4863dd939c02e4.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/112/12c7a8e134c6d438.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images49.fotosik.pl/116/c0a26c807654c505.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/116/61da7e91829c52c2.jpg[/img]
  7. Witanko :loveu: Padam z nóg :cool1::p Majówka mija mi na rowerowaniu :D Do Kampinosu zakaz wstępu z powodu suszy no to cóż...jeżdzę nad Wisłę i dalej wzdłóż dzikiej rivery :evil_lol: Wczoraj nie wzięłam aparatu, skleroza nie boli :cool1: Więc dziś była powtórka z rozrywki z aparatem :cool3: Zrobiłam 42 km. Jak narazie to mój rekord :multi::evil_lol: Wiecie co, poszłam dziś do supermarketu po pare drobiazgów a tam ludu jak mrówkow :smhair2: Zaczęłam się zastanawiać czy jakiś kataklizm czy koniec świata miał się zbliżać czy cooo :razz: Ludzie mieli pełne kosze, jeden facet który stał w kasie obok "mojej" miał kosz wyładowany po same brzegi, aż czubato było :mdleje: Patrzecie, wystarczy że jeden dzień sklepy będą zamknięte a ludzie jak panikują :evil_lol::evil_lol: I kupują niewiadomo jakie zapasy :evil_lol: Myślałam że szybko wezmę to co chcę, 15 min. w sklepie i szybko do domu :lol::lol: hahahah. JASNE :diabloti: W kolejce stałam 45 min. :mdleje::diabloti: [quote]hehe a może kicia chciał Ci w ten sposób powiedzieć, że fajny masz rowerek...?[/quote] :evil_lol: Tylko on wie po co na niego wszedł. Witam nową osóbkę :) O jej, ale cudeńko :loveu: Gdzie on/ona jest? Ostatnie Uszate dobitki :evil_lol: [img]http://images48.fotosik.pl/116/104398ecd0cf9f48.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/112/abe515da15d4d3fe.jpg[/img] Do tej pory były zdjęcia statyczne więc teraz.....:evil_lol: [img]http://images43.fotosik.pl/116/1e7c14fea0968645.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/116/aae4e0265686bf47.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/116/fc3531c68cf877f5.jpg[/img]
  8. Ja widzę jedno :diabloti: Czemu dopiero za 2 tyg.?:cool3: A co z tą plażą?:eviltong: Cieszę się z dojechałaś :multi::lol:
  9. No pisałam przeca że nam terierek rośnie :cool3::cool3::cool1:
  10. Hhahah, wiejski burek :evil_lol: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_3903.jpg Figaro :loveu: Czy to plaża przy Grubej Kaśce? Jak szybko obrasta roślinkami :crazyeye: Dobrze że z łapencją jest ok :multi:
  11. Byliście w moim ulubionym miejscu nad wodą :multi::multi::loveu: Aaaa, rewela :loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/21/a9a5a327a5d13758.jpg[/url] Żaba ze świecącym zębem wymiata :megagrin:
  12. Filmy obejrzane :evil_lol::evil_lol: Zajebioszcze :evil_lol::evil_lol: :turn-l: [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Kwiecien%20209/25%20kwiecien/24042009-532.jpg[/url]
  13. anetta

    Metamorfozy

    Koma :loveu: Ale cudeńko o niesamowitych oczach. Czy ona ma swój wątek? Alma to w przydkach chyba eurasiera miała :razz::razz: Niesamowite przemiany :loveu::loveu:
  14. Jest cudna :loveu: Tygrysek :loveu:
  15. Dziękuję za zaproszenie. Przykro mi, ale mogę tylko podnieść... :(
  16. O ja Cię, zimorodek :mdleje: A ten bażant jakie cacko :crazyeye: A sokół już śpi :( :evil_lol:
  17. No w końcu jesteście :multi: Mała jest świetna :loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_5975.jpg[/url] Genialne :evil_lol::evil_lol: Nie dość że piechu w powietrzu to jeszcze ta piłka spada z tą minką :evil_lol: Gdzie takie piłki można kupić? :lol: U Rauni też widziałam z tą buźką.
  18. :loveu::loveu::loveu: Nadrobiłam zaległości. Jak czytałam o wychodzących kotach to przypomniała mi się pewna sytuacja :evil_lol: Jade trampkiem i nagle widzę że idzie facet z psem, no dobra, nic specjalnego :evil_lol: Ale tak się przyglądam bo coś tam jeszcze ma, myślałam że szczeniaka :lol: Wyteżam wzrok (dość daleko to było) a on kota ma na smyczy. Ale co jeszcze :evil_lol: Obserwuję go, miałam szczęście bo staliśmy na światłach, a on idzie do budki z pieczywem, kota i psa przywiązał do małej barierki i poszedł po bułki :crazyeye::evil_lol: Podziwiam faceta. W życiu bym czegoś takiego nie zrobiła. Dużo zdrówka dla Totka. Od czego mu się to zrobiło?
  19. Poczytałam, pooglądałam, uffff :loveu::loveu: Super spacerek do Skaryszaka.
  20. anetta

    bzik

    Sportowiec :loveu::loveu:
  21. [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-84.jpg[/url] Hhahah nowa moda w noszeniu namordnika :evil_lol::evil_lol: To też jest niezłe [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-84.jpg[/url] :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  22. Wszystkiego najlepszego Asiaczku :loveu::loveu::loveu: Gratuluję wyników :loveu: Anjaro widziałam na żywo, ale Kibo jest mi obcy :evil_lol::evil_lol: Czy pan od Anjaro ma drugiego baska? Widziałm raz z daaleka dwa i teraz się zastanawiam :cool3:
  23. No to wielkie gratki :klacz::klacz:
×
×
  • Create New...