-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Mudik, hahah, widzę że to już takie zboczenie u Cię :evil_lol::evil_lol: Dziekujemy wszystkim :loveu: Wczoraj przeszłam samą siebie :evil_lol: Kto potrafi zgubic most?? Oczywiście ja :diabloti: Tak, tak, nie mogłam znaleźć mostu przez który musiałam przejechać na rowerze :evil_lol: Byłam prawie przy miejscu gdzie ma powstać nowy most :errrr::errrr: Chciałam juz się przeprawić nowym mostem na drugą stronę :diabloti: CAŁE SZCZĘŚCIE miałam mapkę :lol::lol: i zawróciłam...:lol::lol: Po znalezieniu mostu :evil_lol: (hahahahaha, jak to brzmi:roflt:) czekała mnie przeprawa. A to nie lada wyczyn, bo ten most nie jest przyjacielem rowerzysty :cool1: Pędzące samochody tuż obok mnie, Wisła daleko w dole, latarnie na środku :roll::roll:...W sumie nie mam jakiegość dużego lęku wysokości, ale ta przeprawa dała mi w kość :siara: Jedynie nie mogłam patrzeć w dół :siara: Mówiłam sobie - "za chwilę będziesz na drugiej stronie, nie patrz w dół, za chwilę będziesz na drugiej stronie, nie patrz w dół, uwaga, latarnia ...:diabloti:" Ale żyję :multi::evil_lol: Zobaczcie, most w stolicy [url=http://www.zm.org.pl/?a=grota-065]DEKADA �ENADA: �enady z dekady - antyrowerowy most Grota[/url] :angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Super że z dziewuszkami ok :multi: Czy ona ma jeszcze jakieś psy? Kiedyś sledziłam wątek ale teraz nie wiem gdzie on jest. Zadowolene pyszczydełko :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Tak, tak, tak :> Prosimy. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A tak mi sie jakoś wybałuszyły :evil_lol: Będziesz w weekend na wystawie? -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Czuję jak ziemia się trzęsie :lol::lol: -
[quote name='eria'] Anetta - faktycznie zdjęcia ten pan robi piękne :loveu: ale połowa sukcesu to mieć szczęście i spotkać na swej drodze takich modeli ;)[/QUOTE] Mi się wydaje że modele to on w studiu ma :hmmmm: Pare :evil_lol: tych zdjęć mam na ścianie :loveu::evil_lol: [quote name='Vectra']a dziś pod prysznicem mnie zaatakował taki z nogami jak nitki .. my to zegarmistrze na to mówimy ..... poleruje włosy , a ten idzie na mnie , atakować chciał :placz: i znowu cała łazienka zalana :evil_lol: no musiałam uciekać nooooo ale jak go tam moją pacą elektyrczna potraktowała , to iskry poszły HA :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye:[img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/img] Zawał na miejscu :mdleje: Świetne łabądki. A te krople na nim :loveu::loveu: Rezerwatu zazdraszczam :p ;)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Norek wymiata :multi::loveu: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
A który to pan a która pani? :oops: :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ale skoczki :crazyeye: :multi::multi: :loveu: Jedno przebija drugie. -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images41.fotosik.pl/139/cc5acf078a76283dmed.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ładnie piesek sobie wychowuje pańciostwo :evil_lol: -
Piękna jest. Na tle tych zółtych kwiatków wyszła ślicznie :loveu::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaa :loveu::loveu: Rewelacja :multi::multi::multi: Lis u was był! Filona ledwo co podniosłaś :roll: :evil_lol: -
Co u was? Poka jak Tchila urosła :cool3:
-
Witam z rewizytą :p Śliczna suczka :loveu: Ale tych uszy nie widzę :eviltong::eviltong: Cały czas są złożone :evil_lol:
-
[img]http://img365.imageshack.us/img365/1091/dscf5308.jpg[/img] [img]http://img17.imageshack.us/img17/2652/dscf5310p.jpg[/img] [img]http://img200.imageshack.us/img200/271/dscf5315n.jpg[/img] Szukał i szukał tej piłki, w końcu znalazł :multi::evil_lol: Sturlała mu się do parteru :lol: [url=http://w359.wrzuta.pl/film/7oxUhAxxFM0/dscf5311][b]FILM[/b][/url]
-
[img]http://img443.imageshack.us/img443/1876/dscf5303.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/823/dscf5304.jpg[/img] [img]http://img365.imageshack.us/img365/2527/dscf5305.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/5485/dscf5306.jpg[/img]
-
Witamy nowego gościa :cool3: Zajrzę, zajrzę. [img]http://img23.imageshack.us/img23/5918/dscf5290.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/3321/dscf5293j.jpg[/img] [img]http://img189.imageshack.us/img189/3791/dscf5294.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/3786/dscf5302qyk.jpg[/img]
-
Znam fajniutką stronkę z owadzikami :diabloti: Zdjęcia fantastyczne! [url=http://photo.net/photos/siwanowicz]Photos by Igor Siwanowicz - photo.net[/url] A czemu tu? Bo u Erii jest najwięcej motylków, i innych robaczków :evil_lol:
-
Jakie fajne wdzianko :multi::multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ładna cena :crazyeye::crazyeye::shake: Maluszki są rozkoszne :loveu: Ten jest najśliczniejszy [url]http://img27.imageshack.us/img27/2216/dsc0054l.jpg[/url] :loveu: Właśnie, pisz, pisz :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Małe duszki. :diabloti:
-
Aż trudno uwierzyć że mieszkasz pare dzielnic odemnie :crazyeye: Włochy to dziwna dzielnica :cool1: :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No hej :crazyeye: Obejrzałam Łódź, bardzo ładne foty :loveu::loveu: Ja ze dwa lata temu lansowałam się z Uszatym na Piotrkowskiej :evil_lol::evil_lol: "O, mrówka" [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5927.jpg[/url] :evil_lol: Ważka rewela :loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:evil_lol: Sztafeta jak zwykle bomba:lol::lol: Miałaś ciekawy strój :evil_lol: