Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Mudik, hahah, widzę że to już takie zboczenie u Cię :evil_lol::evil_lol: Dziekujemy wszystkim :loveu: Wczoraj przeszłam samą siebie :evil_lol: Kto potrafi zgubic most?? Oczywiście ja :diabloti: Tak, tak, nie mogłam znaleźć mostu przez który musiałam przejechać na rowerze :evil_lol: Byłam prawie przy miejscu gdzie ma powstać nowy most :errrr::errrr: Chciałam juz się przeprawić nowym mostem na drugą stronę :diabloti: CAŁE SZCZĘŚCIE miałam mapkę :lol::lol: i zawróciłam...:lol::lol: Po znalezieniu mostu :evil_lol: (hahahahaha, jak to brzmi:roflt:) czekała mnie przeprawa. A to nie lada wyczyn, bo ten most nie jest przyjacielem rowerzysty :cool1: Pędzące samochody tuż obok mnie, Wisła daleko w dole, latarnie na środku :roll::roll:...W sumie nie mam jakiegość dużego lęku wysokości, ale ta przeprawa dała mi w kość :siara: Jedynie nie mogłam patrzeć w dół :siara: Mówiłam sobie - "za chwilę będziesz na drugiej stronie, nie patrz w dół, za chwilę będziesz na drugiej stronie, nie patrz w dół, uwaga, latarnia ...:diabloti:" Ale żyję :multi::evil_lol: Zobaczcie, most w stolicy [url=http://www.zm.org.pl/?a=grota-065]DEKADA �ENADA: �enady z dekady - antyrowerowy most Grota[/url] :angryy:
  2. Super że z dziewuszkami ok :multi: Czy ona ma jeszcze jakieś psy? Kiedyś sledziłam wątek ale teraz nie wiem gdzie on jest. Zadowolene pyszczydełko :loveu:
  3. A tak mi sie jakoś wybałuszyły :evil_lol: Będziesz w weekend na wystawie?
  4. Czuję jak ziemia się trzęsie :lol::lol:
  5. [quote name='eria'] Anetta - faktycznie zdjęcia ten pan robi piękne :loveu: ale połowa sukcesu to mieć szczęście i spotkać na swej drodze takich modeli ;)[/QUOTE] Mi się wydaje że modele to on w studiu ma :hmmmm: Pare :evil_lol: tych zdjęć mam na ścianie :loveu::evil_lol: [quote name='Vectra']a dziś pod prysznicem mnie zaatakował taki z nogami jak nitki .. my to zegarmistrze na to mówimy ..... poleruje włosy , a ten idzie na mnie , atakować chciał :placz: i znowu cała łazienka zalana :evil_lol: no musiałam uciekać nooooo ale jak go tam moją pacą elektyrczna potraktowała , to iskry poszły HA :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye:[img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/img] Zawał na miejscu :mdleje: Świetne łabądki. A te krople na nim :loveu::loveu: Rezerwatu zazdraszczam :p ;)
  6. A który to pan a która pani? :oops: :evil_lol:
  7. Ale skoczki :crazyeye: :multi::multi: :loveu: Jedno przebija drugie.
  8. [url]http://images41.fotosik.pl/139/cc5acf078a76283dmed.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ładnie piesek sobie wychowuje pańciostwo :evil_lol:
  9. Piękna jest. Na tle tych zółtych kwiatków wyszła ślicznie :loveu::loveu:
  10. Aaaaaaaa :loveu::loveu: Rewelacja :multi::multi::multi: Lis u was był! Filona ledwo co podniosłaś :roll: :evil_lol:
  11. Co u was? Poka jak Tchila urosła :cool3:
  12. Witam z rewizytą :p Śliczna suczka :loveu: Ale tych uszy nie widzę :eviltong::eviltong: Cały czas są złożone :evil_lol:
  13. [img]http://img365.imageshack.us/img365/1091/dscf5308.jpg[/img] [img]http://img17.imageshack.us/img17/2652/dscf5310p.jpg[/img] [img]http://img200.imageshack.us/img200/271/dscf5315n.jpg[/img] Szukał i szukał tej piłki, w końcu znalazł :multi::evil_lol: Sturlała mu się do parteru :lol: [url=http://w359.wrzuta.pl/film/7oxUhAxxFM0/dscf5311][b]FILM[/b][/url]
  14. [img]http://img443.imageshack.us/img443/1876/dscf5303.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/823/dscf5304.jpg[/img] [img]http://img365.imageshack.us/img365/2527/dscf5305.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/5485/dscf5306.jpg[/img]
  15. Witamy nowego gościa :cool3: Zajrzę, zajrzę. [img]http://img23.imageshack.us/img23/5918/dscf5290.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/3321/dscf5293j.jpg[/img] [img]http://img189.imageshack.us/img189/3791/dscf5294.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/3786/dscf5302qyk.jpg[/img]
  16. Znam fajniutką stronkę z owadzikami :diabloti: Zdjęcia fantastyczne! [url=http://photo.net/photos/siwanowicz]Photos by Igor Siwanowicz - photo.net[/url] A czemu tu? Bo u Erii jest najwięcej motylków, i innych robaczków :evil_lol:
  17. Jakie fajne wdzianko :multi::multi:
  18. Ładna cena :crazyeye::crazyeye::shake: Maluszki są rozkoszne :loveu: Ten jest najśliczniejszy [url]http://img27.imageshack.us/img27/2216/dsc0054l.jpg[/url] :loveu: Właśnie, pisz, pisz :mad:
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Małe duszki. :diabloti:
  20. Aż trudno uwierzyć że mieszkasz pare dzielnic odemnie :crazyeye: Włochy to dziwna dzielnica :cool1: :evil_lol:
  21. No hej :crazyeye: Obejrzałam Łódź, bardzo ładne foty :loveu::loveu: Ja ze dwa lata temu lansowałam się z Uszatym na Piotrkowskiej :evil_lol::evil_lol: "O, mrówka" [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_5927.jpg[/url] :evil_lol: Ważka rewela :loveu:
  22. :evil_lol: Sztafeta jak zwykle bomba:lol::lol: Miałaś ciekawy strój :evil_lol:
×
×
  • Create New...