-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gratuluję Szymi i Frankowi :multi: Taaaki miała wieeki brzuch i tylko dwie się urodziły :crazyeye: Gratuluję Mani:multi::klacz: [quote]bo teraz mam inną wizje - za niedługo ją poznacie ...[/quote] :crazyeye: no to mnie zaintrygowałaś :cool1: [SIZE="1"]Dużo masz jeszcze tych opon?:roll: Brat już wie od dawna, tylko ostatnie okoliczności sprawiły że nie mam ich u siebie. A teraz pojechał.......na wakacje nad morze :evil_lol:[/SIZE] -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Hihih, miał być pies a jest chomik :lol: Brawo. A jak wygląda? :cool3: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Boże, jaki wzruszający film :placz::placz: Aż się poryczałam:placz: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ale chłop z Norka :crazyeye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Uśmiałam się jak norka [img]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR71.gif[/img] :cool2: utraty danych nie zazdraszczam :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]hej, hej, witam Anettę :p[/B] [B]I ja mam zasubskrybowaną twoją galerię i na bieżąco jestem, nie pisałam nic, bo cóż można dodać, prawda? :-([/B][/QUOTE] Prawda...:( Hhahahahaha, no nie mogę, co kolejna historyjka to lepsza :diabloti: [img]http://yelims1.free.fr/Beurk/Beurk03.gif[/img] Tadzio na prezydenta :lol::lol::lol:
-
Cześć. Dzięki dziewczyny że tu zaglądacie, za ciepłe słowa. W tygodniu mam malutko czasu żeby sobie przysiąść na dłużej przy kompie i poklepać. Za każdym razem jak tu wchodze i czytam to płacze, dlatego proszę, nie piszcie już o Kaji :-(:-(:placz: Zawsze będzie w moim sercu....Jak będę w stanie o niej pisać to napiszę. Mam nadzieję że mnie rozumiecie :-( Miska nadal stoi...... A co u nas ciekawego. W sumie same nudy. W ten weekend się wybyczyłam :p Jedynie posprzątałam pół mieszkania. W końcu miałam wene :lol::lol::lol::diabloti: Hhahaha, tak, tak, bo żeby sprzątnąć swój pokój muszę mieć wenę :evil_lol: A że rzadko ją mam to jak już mam to się cieszę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziś chciałam wyciągnąć uszatego na dłuższy spacerek i dooopa blada. W czasie szaleństwa za piłką uszkodził sobie lekko pazur :niewiem: i krew się polała :diabloti: A że ja panikara to wróciłam do domu i było po spacerku. A Masajek miał taaaakie oczyyyyy, no bo jak to, "juuuuż doo dooomuuu"? Mam foty, nie z dzisiaj, a z września....Ale to jeszcze trochę musicie poczekać. A tak w ogóle to fotosik daje d... :angryy: Już nie mogę wgrywać zdjęć, no chyba że zapłacę :mad: "Limit zdjęć dla Twojego konta to 100 zdjęć Możesz dodać jeszcze 0 zdjęć. Jeśli chcesz usunąć limity na ilosć dodawanych zdjęć wykup abonament." Świetnie :cool1:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Nowe zwierzątko :loveu::multi: [url]http://img93.imageshack.us/img93/2062/sdc14776.jpg[/url] Jak się nazywa? :evil_lol: Uu, w Sułkowicach byłaś :razz: Fiu fiuuu. A Szarika widziałaś? Fajne foty ze spacerku! -
No to jeszcze raz. Cześć Cola! Fajnie że jesteś i to z przychówkiem, tak jak Maga :evil_lol: Ciekawe, zmowa to jakas czy cooo :evil_lol::evil_lol: Teraz we Wrocku urzędujesz?? Super te ostatnie zdjęcie :loveu:
-
A jak działają te ziółka? :cool1: Pola :loveu::loveu: fantastycznie wygląda w porównaniu z krawężnikiem :evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dobrze że Cię wypuścili. Czyli będzie Olga :cool3: -
Jesteśmy od 1,5 m-ca na Optimal mini. Koopy ładne, sierść również. Uszaty wcina ją jak małpa kit :evil_lol: Jak skończy ten marnie mały worek :evil_lol: to dostanie Optimala. Podoba mi się że ta karma tak ładnie i intensywnie pachnie. Mmmmmm. Ciekawe czy Optimale też tak pachną :hmmmm:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:mdleje: [url]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA310647.jpg[/url] ooo jaaaa.... Pytania już były: "czy ten mały to dziecko tego dużego?" :diabloti: :evil_lol: -
[quote name='Alicja'][ A Grosia to córeczka Clockwork :p, na imię ma DEMONika :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Idealne imię :loveu::evil_lol: Cola, wow:lol: Alaa, cudo fota, te barwy, promienie :loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Hej. Zdziwionego briarda to moje łoczy jeszcze nie widziały hahahah :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: :crazyeye: [url]http://i34.tinypic.com/jk8zms.jpg[/url] Fiuu fiuuu :evil_lol: To Ci się udała sesja :evil_lol: :loveu::loveu: Przepiękne macie miejsce do fotografowania [url]http://i33.tinypic.com/osv1xl.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
O ja, Biana znowu chora :-( Szkoda suńki. Choroby precz od Bianki! :kciuki: Ściskamy. Co to za program w którym robisz te cuda niewidy ze zdjęciami? :cool3: Masz talenta :loveu::loveu:
-
Hej ho! :multi: Bidulec Ozzulec, trzymam mocno kciuki żeby nie musiał mieć wycięcia tego czegoś. Fuj. A kto to Grosia? :cool3: Cola :crazyeye::crazyeye: :crazyeye: To naprawde Ty?! :evil_lol:
- 78403 replies
-
Hej! :) Gratuluję sukcesów w PT :klacz: Brawo!! Szkoda że nie ma filmu gdy Megi diada koło nogi sędziego :evil_lol: Sesja w lesie wspaniała :loveu::loveu::loveu: Maliniaczka ile ma latek?
-
Hellouuuuuuu Magdaleno :cool3: Powiem Ci tak, nie poznałam Cię :cool1::diabloti: Pooglądałam sobie trochę i poczytałam od waszego powrotu na dogo. Gratuluję przychówku :evil_lol: Leon jest chyba mniej zadowolony :evil_lol: A panny to się chyba urwały z Galerianek [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b10-1.jpg[/url] :diabloti: Tak mi się skojarzyło.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Na kogo tak skoczył? :evil_lol: [url]http://img96.imageshack.us/img96/7747/obraz060p.jpg[/url] Miał szczęście z tym wypadkiem :roll: Dobrze że nic mu nie jest. Dobrze wygląda w mundurze :p -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
O jaaa, masz...Zgredka :evil_lol: Najpierw zobaczyłam to [url]http://images38.fotosik.pl/179/c75a028387646402.jpg[/url] Reakcja ->:turn-l: a potem to [url]http://images43.fotosik.pl/186/0d552a188694aba5med.jpg[/url] reakcja->>:crazyeye: :mdleje::roflt: i nie miałam juz słów :evil_lol: buhahaha, genialna. Gustowne ma wdzianko :cool3: -
Ile fot :multi: [url]http://i42.tinypic.com/fjiwow.jpg[/url] super :loveu: Foty z Zuzią nad jeziorem to jak z plakatu :cool3: