Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Witaj :bigok: po dluuuuuuugiej nieobecności :lol: ups, :-? może lepiej nie :roll: :lol: :wink: masz na myśli morkie czy mazurskie fa ll .. e ? :roll: chyba morskie :roll: większe som to i lepiej wznoszą :roll: tylko przy opadaniu trza uważać, bo się potłuc można :roll: Aleb a gadaj o czym chcesz :D Jesli chcesz gadac tutaj to czym większa głupota tym milej widziana :lol:
  2. sorki, ale to mi się jakoś tak fall.. kojarzy :oops: :niewiem: No na morzu to by tym pagajem nie powalczyła za długo :lol:
  3. :lol: Robisz Pagajce lekcje polskiego? :lol: Temat "Co poeta miał na mysli?" :lol: Ja bym tam nic nie robiła tylko se kosteczki rozgrzała - pod ciepłą pierzynką :roll: :o :o Sugerujesz, że mam tak mały móżdżek, że mi w czaszce lata i ją od wewnątrz obija? :o Jaka ja offująca :niewiem: :wink: Poważnie pytam :roll: zostwianie śladu to poważna sprawa :roll: A co ma? :roll: tamte? :lol:
  4. Tynka to nic Ci innego nie pozostalo, jak wziąć jednego od Korony :lol: :lol: I nie ma za co :P
  5. No ja mam propozycje :P Chłopaki : Haker, Hałas, Hanibal, Harley Harnaś, Horse – to powinien dostać największy i taki co na oko wyrośnie na konia :lol: Dziewczyny : Halszka, Herbaciana Róża (to koniecznie ciemnożólta dziewczynka), Hulanka, Hajduczek , Hurricane (albo w wersji dla chłopaka Huragan), Halabarda, Harfa, Horda, Hrabina
  6. a to ona na deskorolce ma mi z łózka zjeżdżać? :roll:
  7. A jak? :roll: Na ręcach ją miałam wynieść? :o
  8. A chociażby tak :roll: Tu nawet "ubrana" jest :-?
  9. nefre :D Witaj :D zimno Ci? :roll: :o :o a kiedy ja wylewałam jakiekolwiek łzy nad tym, ze nie mam?? :niewiem: No własnie nie wiem. Ciebie pytam :roll: Uważaj bo się nie doczekasz. :D Etam, w lesie to zawsze można cos ciekawego znaleźć :roll: A grzyba o każdej porze roku złapać :roll: o masz a temu stawianie w głowie od rana :roll: :o ścieżke tropów ma tak na dzień dobry układać? :lol:
  10. Malawaszka aleś mnie ubawiła :lol: :lol: no masz, 8) championka, nie :lol: Ja zawsze widziałam, że mam diabła za skórą :evilbat: A kto Ci broni przyjechac na weekend do Wawki? :niewiem: A dożek słodziutki :iloveyou: Sicho, tera mnie na żólte pregowane naszło :roll: Ciekawe ile razy mi się jeszcze zmieni? :o Albo skończe na 3 róznych :stupid:
  11. a ja na wystawę do Łodzi jechałam z 6 cio miesięcznym w samochodzie a w samej Łodzi se doga trzymałam i prowadzałam :evil_lol: Tu z miotową siostrą Koronowej Didu 8)
  12. Na jakie rejsy? :niewiem: Nie widzisz co on mi chce zrobic :niewiem: Najsampierw chciał mnie wysłać w trójkąty cobym zaginęła, potem w wannie utopić, lanie sprawić i jeszcze mi zabrac to czego nie mam :o
  13. A co ja siem będę rozglądać :lol: Do szafy zajrzę i cós znajde A przypomnij, kiedy Didu się rozsypie :D malawaszka, ja mam ndzieję je na żywo zobaczyć, a nie tylko na fotach 8)
  14. :evil: dogo znowu sie zpsuło, tera ja se posty nabijam :roll:
  15. :hmmmm: na co podatny? :hmmmm: Na ból? :hmmmm: Krzyczysz jak lejom za mocno? :roll: Nie majom :niewiem:
  16. A CIO ? BYŚ ... 'oddała'? :oops: :roll: :wink: ... SIEM ? :roll: :lol: :wink: to później :roll: tera grę wstępną omawiamy :roll: :hmmmm: Jezdem zwolennikiem naturalnych metod pozbawiania siem :oops: :roll: :saint1: :roll: A TY NIE ???? :o :D :wink: Ale jak można pozbawiac siem (samemu? :o ) czegoś, czego już dawno nie ma :roll:
  17. Coooo ? ... było WCZORAJ ? :o :wink: Wczoraj była niedziela :lol: A dzisiaj wstaliśma prawie równo 8) Kto wstaje wczesnie tyn ma dłuższy dzień przed sobą :roll: No właśnie wczoraj była niedziela i można se było do 14 pospać, nie tak jak dzisiaj :bigcry: Bo ja dłuższe noce wole :roll: Taaa i mi ta pianka w oczy wlezie i mnie szczypać bendom :evil: :wink: czyli idzie sie tylko pochlastać :roll: Młodego majtka czyli załoganta to ja mogem TYLKO Pikaaa ! :o - jak mozesz podejrzewac mnie 'o' ? :x :evil: no jeśli chodzi o ten, no, stosunek do mojej skromnej osoby, to nie podejrzewam. :roll: Bo wiesz, żebym oddała 8) :wink: czyli muszem zacząć od zasadzenia agawy :o
  18. :D :o :wink: :D To było wczoraj :evil: Dzisiaj wstała o 5,30 :bigcry: Nie lubisz nurkować ? I dlaczego nie w Trójkącie Bermudzkim ? :hmmmm: Platon pisał cuś innego. Nie umiem nurkować, :roll: a czkolwiek mogem siem nauczyć, ale nie w Trójkącie Bermudzkim bo chciałabym jeszcze w zyciu coś więcej zobaczyc niż UFO :o Podobno to nawet ma z tym związek :roll: kurs żeglarski na jesieni? :o chyba bojerowy predzej :lol: Łomatko, nie masz nic trudniejszego? :roll: RIESLING, białe, wytrawne wino gronowe o korzennym bukiecie, produkowane z odmiany winorośli o tej samej nazwie; zaliczany do win reńskich. RELING 1) barierka, poręcz wokół pokładu statku wodnego; chroni ludzi (i przedmioty) przed wypadnięciem za burtę; 2) nadburcie SEJZING [hol.], żegl. cienka linka do przywiązywania zwiniętego żagla do bomu lub rei. :o Bo coś je może przerżnąć ? :o Dzieki za przepis? :D Tylko skąd ja wezmę kaktusiana wodę? :hmmmm:
  19. :o a to szczeniaki chińskich grzywaczy sa takie wielgachne? :o Korona Didu wygląda super :D Ale, żeby lepiej ciąże było widać na zdjęciach trza jej było pstryknąc fotkę z jej mamcią byłoby widac róznicę w kształtach :lol: :lol: Tuffi małe bulki słodziutkie :P
  20. Dobry :D A ja dopiero wstałam jakieś 20 minut temu :oops: o nie Mój Drogi nurkowac w Trójkącie Bermudzkim to ja nie będę :-? :roll: W czasie gorączki to siem aspiryne łyka i w łóżku leży :o A w czasie "Gorączki sobotniej nocy" to siem tańcuje :lol: :o za dużo? :o nie jesteś w stanie przeczytać? :o :wink: . 8) To informuję, że mam przepis na zrobienie, z kaktusianej wody :wink: 'prawdziej, gadającej wody'. :drinka: Remflektujesz ? : No masz, pewnie :lol: BeataK ja z zasady grzybów nie zbieram :lol: Jak się zdecyduje to znaczy, że chcę rodzinę wytruć :lol:
  21. Argo a te kaktusy to na pewno kaktusy? :roll: Bo wszystkie kaktusy to sukulenty, ale nie każdy sukulent jest kaktusem :roll: :roll: Może i sukulenty są w Australi a na pewno są,- m.in. przywleczone przez człowieka opuncje, ale czy na terenie występowania buszu? :-? Takiej informacji nigdzie nie znalazałam :oops: Jak mi taką znajdziesz :oops: to chętnie przyswoje nową wiedze :D
  22. Bea tak mi do głowy tera przyszło :roll: Jakie ty mleko dajesz? UHT? Jesli tak to pomysl na jakimś innym bo to UHT to "wyjałowione" jest :roll: Nie lepiej poszukac pasteryzowanego? Jest koło mnie w sklepie, jedyna wada to, to, że nie jest ważne rok, a zaledwie parę dni a może kobyle albo kozie mleko - przeciez to juz mozna kupić Hania? Bluebird piesek śliczniusi :angel: ale zmniejsz zdjęcie, albo zamień w link bo i tak Ci to mod wydziabie :wink:
  23. :o :o nie musisz glizd jeść :roll: możesz pieczonego węża (jak se go złapiesz) korzonki bardzo zdrowe som. A woda z kaktusa? :hmmmm: widziałałeś ty w buszu kasktusy? :o a takim moim największym marzeniem to jest jechac na wycieczke do Puszczy Amazońskiej, zrobić sobie spływ Amazonką, poszukać zaginionego miasta Inków albo innych Azteków Siem rozmarzyłam :roll:
  24. :o :o trza sie było tych "rasowych" zapytać, czy mają papiery na swoje pieski :evilbat: Byłby numer jakby nie mieli :lol:
×
×
  • Create New...