Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. :o :o wodociągi wodę zakręciły? :o Ale tak nie wyglądasz? :o nie za maco, :D ja szczera jezdem, 8) czasami do bólu :evilbat: MASZ LENIUCHU :o :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: To TY? :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
  2. Aleb skarbie :buzi: Może se robimy jaja z Ciebie, ale zauważ ze z siebie na wzajem też :wink: Żartujemy po prostu i nie bierz tak wszystkiego do siebie Odpal nam jakąś riposte a my się na pewno nie obrazimy :lol:
  3. A ja myslałam, ze słonie biora się z zupełnie innego przepisu :roll: . Moja tez się chetnie zintegruje, :evilbat: baaaardzo bezpośrednio się zintegruje :evilbat: – łyka w całości :evilbat: . Jak młody i czerwonych portach to nie moi :lol: Jak bardzo...? ... .Nie wiem, to było zanim do samochodu wsiadłam :roll: ja tam wole „te rzeczy” na czymś miekkim nie na niebie albo ziemi :roll:
  4. :o anielskich? :o To ty nas jeszcze nie znasz 8) Udzielasz sie tyż w Funduszu Zdrowia. Bardzo 'grzecznie' pytasz o czym my TU :roll: piszemy. :roll: :lol: :D Argo ona pytałą co my tu WYPISUJEMY? :roll: Jak jest z Funduszu Zdrowia, to jej pewnie o te lewe recepty chodziło? :o
  5. Nie było do mnie wpaśc na kawę :roll: I ja tez jechalam do pracy komunikacja miejską i nie dla dnia bez samochodu, :roll: ale koledze, który wozi moje szanowne 4 litery :roll: autobus próbował wjechać do samochodu tylnymi drzwami :o . a to trąba ma bark? :o :o tez chcesz byc trąba jerychońska? :lol:
  6. Jesuuuuuu Bea nie za zimno? :o ja to jakaś porąbana chyba jestem :stupid: Ja siem martwie o te maluchy :oops: a one przeca w dobrych rekach som i pod czuła opieką :fadein:
  7. Bo ja tez pyskata jestem :lol: Kolejnej bratniej duszy szukam :wink: :lol:
  8. szkoda, że tylko Galaxia :roll:
  9. Co? :o a to jak jesteś dziewczyną to już niech Ci argo powie po co mu to :niewiem: tu jest off na labkach i goldenach :wink: , czyli jak samba mówiła, zwariowany wątek :lol:
  10. A rozmiar czego Ciem szczególnie intersi ? :roll: 8) :roll: Tego najbardziej mnie przydatnego 8) Przeca ani koszuli, ani butów mu kupować nie będę :o A CIO bedziesz, ewntualnie, :wink: kupowała? :roll: to co się przyda :roll: ale to podobno bezrozmiarowe jest :roll: :hmmmm: tak sie przy okazji zastanawiam, ile Aleb ma lat? :o :confused: :cunao: :wink: Dwie TROMBY ? :roll: :wink: :o No wiesz, Ja tam tromby nie ma :roll: Siem mi taki dowcip przypomniał, troszkę świński i trza pokazywać, ale to facet musi zrobić :roll:
  11. Samba biedulko :( A rozmiar czego Ciem szczególnie intersi ? :roll: 8) :roll: Tego najbardziej mnie przydatnego 8) Przeca ani koszuli, ani butów mu kupować nie będę :o To co widać :lol: a jaki to ludzki program? Bo Samba coś o windowsach pisała?
  12. No a ja gupia nie zostawiłam, :roll: pamiętam, ze cos o podpadaniu było :roll: :o :o to która z nas wygląda pozornie jak słoń? :o :o
  13. ja nie wiem jakim cudem ten post ie zrobił podwójny ale prosze go wykasować :oops:
  14. :hmmmm: lubisz pyskate? :o Aleb prosze mnie tu natentychmiast określic swoją pleć i podać adekwatne do tej płci wymiary :roll: Jesli jestes menżczyznom numer buta i kołnierzyka mnie nie interesuje 8)
  15. Kaszke tak wcześnie? :o I krowie mleko? :o Ja tyz nie wiedziałam, ze tak sie robi :oops:
  16. Dobry :morning: To o co się zakładamy? :lol: :hmmmm: ale aleb to chyba mężczyzna? to czego wymiary ma Ci podać? :o I mnie wyszło, żem ja SŁOŃ :roll: Mam nadzieję, że z charakteru tylko a nie z wyglądu :o
  17. wiesz, ja ma czasami to samo :roll: ale odwrotnie. :o Kawowe leci mi lepiej niż mleko :o chyba musimy sie połowami korka wymienić :niewiem:
  18. :hmmmm: to ci tak wyszło, czy ja źle zrozumiałam? :hmmmm: Bo Krwawa Merry to nie wódka z sokiem pomarańczowym ale spirytus (można zamiennie wódeczkę, ale to nie to samo) z sokiem pomidorowym, nalane tak, aby soczek był na dnie a spiryt na wierzchu. i pod ogóreczka kiszonego mniam i wszelkie likierki mile widziane u mnie tyz som, uwielbiam włoskie Limonchello, albo Limonette (nazwa zalezy od regionu) mniamniuśne cytrynowe, ale najlepiej idzie mi Sheridan's likier kawowo-mleczny Kurcze mam otwartą butelkę w domu, chyba sie napije :niewiem:
  19. Tak niebieściutki likier - może to curacao :niewiem:
  20. Byłam kiedyś w Karkonoszach i w hotelu "Malachit" zaserwowano nam drinka w kolorze ... malachitu własnie Z tego co się nam udało podejrzeć barmana było tam na pewno : piwo, wódeczka i kirazon (kuna zapomniałam, jak to się fachowo pisze :oops: ) Oprócz tego, że miało interesujący kolorek to interesująco wchodziło w głowe Za Twoja łapke Samba :drinking: :drinking:
  21. Proponuję soczek malinowy do piwka dolac super sprawa :D albo coli :D Zabija tą okropniastą goryczke :-? Zaraz od Panów oberwe chyba, za profanacje piwa :oops: Mozesz też Wareczke strong ona słodka jest i tak w język nie szczypie :wink: Udało mi się Panów ułagodzić? :roll:
  22. a ja nie wiem co to palop :roll:
  23. :o :o Ja mam sucza nie psa Czy próbowaliście zamienić między sobą pierwsze litery w tych słowach ? :roll:: I co wam wyszlo? :oops: A czemu zaraz pariasów ? :niewiem: Spiwac ni umiem, ale inne zdolności za to mam :wink: I co przestaje być Wonderfull? :roll: Mnie jak wyobraźnia zadziała to jest „wonderfull” na maxa :oops:
  24. Aszka :) Araja Argo
×
×
  • Create New...