Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Aleś se zegarynkę wynalazła :wink: A co zła? :lol: zabawnie było przynajmniej wczoraj :lol: O 19 kładła spać a zwalała z łóżka o 1 w nocy :lol: Ale to dzisiaj, wczoraj miala jakowyś hamerykański czas :roll:
  2. Arga tak mi przykro :( Ukochaj psiaczka A my dzisiaj idziemy do weta na przedsterylkowy „przegląd” sucza Już teraz się denerwuje i malo sr.. nie dostane :roll:, to co będzie w dniu sterylki :o
  3. Wysłany: 23 Paź, 2004 - 19:24 A co to wcześniej sie spać juz połozyć nie można? :roll: Chyba lepiej niz siedzieć przy kompie do 3 rano 8) :wink: Dogo, jak dogo :lol: tylko adminom się chyba pomyliło i nie w ten weekend zegraki poprzestawiali :laugh2_2: Ciekawe o której dzisiaj wstałam według dogomani? :hmmmm: wyśle posta to zobacze :wink: :lol: :lol: Dopisuję : wyszła 5,34 :evil: nawet w niedzielę nie dają pospać :evil:
  4. Dzień Dobry :bigok: :lol: Ty uważaj bo skończysz o tak :lol: To ja będę ostatnia, która powie DOBRANOC PAŃSTWU :sleep2:
  5. Czyżbyś planowała mały kidnapping? 8) kiedyś na pewno 8)
  6. :D byłam na chartach, sama ten temat załozyłam :wink: i własnie o to mi chodzi, jeżeli "manipulują" wypowiedzią hodowcy tak, że w świat wychodzą bzdury to dla mnie ten program jest po prostu zły bo mogący narobić więcej szkody niz pożytku :roll:
  7. Ja mdleje na sam widok tych wysunietych języczków :iloveyou: Ja cem doga :bigcry: :puppydog:
  8. A z czego Tu się cieszyć? :o Jednak się przyznam, że dla gimnastyki szarych komórek pozostane przy starym dobrym sposobie - rozwiązywaniu krzyżówek :wink: wole to niż rozwiązywanie problemów fizyczno - chemicznych :lol:
  9. No Pani Psorko, Pani jest niedokładna :motz: Trza było napisac od razu, ze Pani chodzi o izotop gadolinu a nie wypisywać Ciemniakom o nieścisłych umysłach nalezy łopatologicznie i po kolei :nonono2: ja zapomniałam, żę zmieniona liczba neutronów przy zachowanej liczbie protonów to izotop danego pierwiasta :oops: , ale to chyba zrozumiałe bo maturę z chemi zdawałam prawie 20 lat temu i nie miałam z tym do czynienia w ogóle :lol:
  10. a tych gadolinów jest więcej? :o . jednego znam ma l.a. 64 8)
  11. a to jest lampa? :o Bo mnie się wydawało, że to taki a'la spinacz :roll: No teraz to chociaz wiem do czego to sie miało :roll: To Pani nie wie, że każdy wykład nalezy zapoczątkować czymś takim jak TEMAT :evilbat: A tera bendom pytania uzupełniające 8) A to jomdro 142Gd to w atomie jakiego pierwiastka siedzi? 8)
  12. Dziękuje za buziaczki :lol: Ale mi wytłumacz coś Ty tam wypisała bo nie kumam :o O jakim Ty jondrze gadasz? jakie spiny? :o ] szok przeżyłam :evilbat:
  13. Ależ Beata, Bila normalnie gada Wszyćcy na offie tak gadajom :wink:
  14. Taaa a ja się w tym programie dowiedziałam, ze wilczrzowi wystarczą tylko dwa spacery po 30 min dziennie, więc nie jestem przekonana, że ten program jest merytorycznie dobry :-?
  15. Bo wiem, że odrdzewiają zlewy na ten przykład to czemu nie miały by śrub odrdzewić 8) A poważnie to nie dawno słyszałam, że to wcale nie żaden "sposób babuni" ,a le fakt udowodniony naukowo :o Albo mleczaki juz wypadna :wink:Eve raczej jakby nie wypadły to pić powinnam, żeby wypadanie przyśpieszyć :lol: Sprawny mechanik z dobrym kluczem, to przeciez skarb :roll:Nawet najlepszy klucz :roll: ... ... bez sprawanego, dobrze naoliwionego zamka ... bez zadziorów :wink: NIC NIE zdziała :wink: :lol: Zamek czasem nienaoliwiony, poddac sie nie chce, a uparty mechanik i tak swoje zrobi 8)no zrobi, ale moze zameczek uszkodzic :roll:
  16. Chyba do solarium :roll: Zdecydowanie wolem pepsi od coli :roll: :wink: :P Jakie solarium, słoneczko przygrzewa nic tylko łapać bronzik :wink: Ja tam ani jednego ani drugiego nie pijam :roll: Jak mi żoładek zardzewieje to zacznę :lol:
  17. Opalać siem poszli :lol: Pepsi dobre :lol:
  18. z racji tego, ż eja mam etosa pracy na co dzień, to 1 Maja świętuje tego etosa odpoczywając i wcale o pracy nie myśląc :wink: A tak na marginesie - jak Twojego posta czytałam za pierwszym razem to wcale nie przeczytałam "Etosie", tylko zupełnie inaczej :oops: Miga zmniejszyć zdjęcia możesz w wielu programach, sa nawet darmowe. Najprostszym jest Paint, który pewnie masz, darmowy jest GIMP, jest tez darmowa przeglądarka do zdjęć Irfan View w której też są opcje obróki zdjęć, nie wspomnę o Photoshopach czy innych skomplikowanych programach :wink:
  19. Chcialas powiedziec TYLKO JPG ? :wink: przed śniadaniem byłam :lol: A w jaki formacie nalezy wstawiac, żeby było dobrze? :roll: to marnie :(
  20. transparenta jakoweś na pochód szyjecie? :o ja nie pomogę :cry: szyć nie umiem :oops:
  21. Evelina ONET przyjmuje JPG :wink: :o :o :o A Ciebie to te setki jeszcze od wczoraj trzymajom ? :o
  22. a to chyba raczej normalne uczucie :lol:
  23. szybciej i dłuzej :roll:
  24. Znowu piles!!! :roll: no przeciez mówił, że pije :roll: :
  25. A skąd wiesz? :o :oops: A jak sadziesz? Ufoludki z kosmosu mniem powiedzieli :lol: :hmmmm: Ciekawe który mnie tak obgadywał :-? :hmmmm: muszem pomysleć, któren to był taki nieziemski :roll: :wink: po brudziu trza się całować :roll: Beata najlepiej to img skopiuj i po prostu wklej, tylko pamiętam, żeby było w odpowiednim miejscu i żeby pomiędzy img a adresem url nie było przerwy :wink: A Tu masz do skopiowania za 100 strone :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
×
×
  • Create New...