-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='LAZY'] . PIKA a czy ta proffessional liht to ejst ten adult light czy mowimy o innej karmie?[/quote] :oops: rany :oops: obejrzałam dokladnie worek i jest tam napisane z tyłu małymi lterkami, ze to jest Adult Light :lol: Ja zamawiając wiedziałam, ze oni mają light dla psów, w powiedzmy, srednim wieku i taką zamawiałam o tym, że są w niej dodatki "stawowe" dowiedziałam się od dystrybutorki. W nazwe nie wnikalam :lol: Moja sucza na tej karmie nie tyje, wręcz schudła, ale to jest pewnie również wynik tego, ze ja jej całkowicie zmieniłam i diete po sterylce, bo nadal karmie psicę jedzonkiem mieszanym gotowane + ten susz
-
[quote name='Szamanka']MAm pytanie: którą karmę, znaczy jaki rodzaj Acany powinnam wybrać dla mojego psiaka rasy siberian husky, który ma 9 miesięcy i waży ok. 23 kg? I jeszcze jedno - ile waży najmniejszy worek, bo chcę kupic na próbę. Z góry dziękuję za odpowiedzi.[/quote] zadaj pytanie Payookowi, on zdaje się swoje haszczaki karmi Acaną :wink: Moja Saba wcina teraz Acane Proffessional wersja Light Dla mnie super wersja, bo wszystkie firmy mają Lighty dla Seniorów a Sabie do seniora jeszcze troszku brakuje :wink: Poza tym jest to wersja dla ras dużych z Chondroidyna i Glukozamina na stawy a to mnie juz satysfakcjonuje w 1000% :D
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Samba'] Tak to jest, jak sie psa nie czesze...[/quote] A to jest w ogóle pies? :o -
[quote name='KORONA'] A Negrutka nie braliśmy, bo pojechaliśmy w odwiedziny do Hipogryfa i jego starszej psiej koleżanki. Baliśmy się, ze Negra moze się pożreć z tą suczką, tym bardziej, ze byliśmy na jej terenie. [/quote] To Negra taka bojowa? :o
-
Halucypek śliczny :angel: :angel: A czyj to taki żólty tyłeczek na pierwszym zdjęciu? I gdzie Negra ?
-
[quote name='KORONA'] A ja mam nowe zdjęcia, a ja mam nowe zdjęcia :angel: :angel: :drinking:[/quote] No to już wklejaj :evilbat: natentychmiast :evilbat:
-
[quote name='Katerinas']aaaa... :-? Zrobię z Dorki kotlety mielone... Zęby już dawno zmieniła (w końcu ma już 8 miesięcy) ... a może ona ma coś z rekina i zmienia zęby parę razy w życiu? :roll: Ostatnio ilekroć zostaje w domu (nie na ogrodzie) dochodzi do destrukcji.[/quote] :lol: :lol: a pamietasz jak się nie tak dawno dziwiłaś, ze moja Saba w tym samym wioeku dokonywała destrukcji mieszkania :lol: Dorka super :angel: A rosnie dziewczyna :o Może się na jakiś spacerek umówimy? :wink: Bo moja po tej sterylce starsznie rozrywkowa się zrobiła :o
-
[quote name='asher'] dziwne tylko, ze moja suka wazy prawie polowe mniej, niz Twoja (36 kg), a cena zabiegu taka sama :o[/quote] Bo w ELWECIE mają granicę wagową od .... do....... , widocznie nasze suki są w tym samym przedziale :lol: Acha w tym topiku tez ktos pisał o sterylce w ELwecie przy psie chyba 36 kg ale z problemami (EKG było trobione czy coś) i tez wyszło cos ok 450 zł
-
[b]Flaire[/b], wprawdzie to kompletnie nie w temacie tego topiku, więc najwyżej wytnij :wink: Wiem, że miałas swój topik o "sztucznym zapłodnieniu" tylko, ze ja go teraz za diabła znaleźć nie mogę :oops: więc Ci tu podpowiem W lutowym nr "MÓJ PIES" jest wywiad z lekarzem z z Polskiego Banku Nasienia. Jest to filia na Europę Wschodnią "International Canine Semen Bank" z Oregonu. Może Cię zainteresuje? :wink: [b] ascher[/b] rzeczywiście pytałas :lol: Tak to ELWET, suka - 60 kg , narkoza - dozylna Ja dokładne koszty (nie tylko samego zabiegu, ale wszystkie dodatkowe już w tym topiku opisywałam :wink: ) 450 zł ? :o Niemozliwe, żeby tak od grudnia podrożało :o Moze Ci podali łaczne koszty sterylka + leki po. Chyba że to narkoza wziewana tak podraża, albo masz psiaka "z problemami" :o
-
Flaire spokojnie :lol: Se ceny porównujemy :wink: A szew Saby był "na zamówienie" i "wliczony w cenę" :wink: dodatkowo za niego nie płaciłam :wink: I powiem szczerze, że w momencie poszukiwań kliniki na zabieg cena była moim ostatnim kryterium. Zadawałam wiele pytań lekarzowi z którym rozmawiałam i jeśli coś mnie zaniepokoiło, albo odpowiedź "nie była po mojej mysli" to nawet nie przechodziłam do ostatniego pytania........ o koszty Wstyd się przyznać, ale mając sukę po sterylce i to wykonanej stosunkowo nie dawno nie za bardzo się orientuje w rozrzucie cenowym w stolicy, chociaż wykonałam kilkadziesiąt telefonów :o a o cene zapytałam chyba w 3 miejscach :roll:
-
[quote name='mrowka']asher to i tak duzo ;)[/quote] oj chyba jednak bardzo mało :wink: zważywszy, że suczka miała ropomacicze a to już się nie podciaga pod zwykłą sterylke, a pod zabieg ratujący zycie :wink: Ja za "rutynowy" zabieg Saby zapłaciłam więcej bo 380 zł :o W Wawce taki zabieg przy ropomaciczu pewnie by kosztował od 500 do 1000 zł :-?
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Dziewczyny cieszę się, ze u Was wszystko w porządku :D [b]Mrówka [/b]jak to wet szwu nie zauważył? :o To nie wie ile załozył? :o -
Koronka a nie możesz jej w baby wystawiać? W ramach socjalizacji z wystawami of course A Didu przy okazji :wink: Ja z Tobą pojadę i Ci pomoge pilnowac dziewczynek :lol:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dzieki wszystkim za gratulacje :angel: :angel: :lol: :drinking: :drinking: :drinking: [b]Aleb[/b] cała jazda polega na tym, ze ona nie jest żadnym labem 8) -
[b]Korona[/b] dziekuje za fotke :lol: Jakbyś większą zamieściła tobym se na pulpit wsadziła :lol: [b]Lazy[/b] - co się dziwisz przecież to konik to jakie ma mieć nogi :niewiem:
-
ale kształtna ta doopcia :lol:
-
[quote name='anetta'] Jakie [b]ona[/b] ma sliczne lapeczki :loveu:[/quote] O kim mówisz? :o O Jojo? :o Przecież widać, że to [b]On[/b]a nie [b]Ona[/b] :o I śliczny jest :iloveyou: Tak pierdułka jeszcze :lol:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Bila']Ja cię, Korona zgarnęła prawie wszystko :lol: :lol: :[/quote] No, a moja kochana suka wśród moich kochanych dogów :angel: :angel: To jest numer dopiero :lol: Sama na te dogi głosowałam :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[color=red] A moja Saba [/color]8) [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20031&start=0] W KONKURSIE MISS PUPILI[/url] została[color=red] I-szą VICE MISS [/color]:multi: :multi: :multi: Fijolecik dla wszystkich :drinking: :drinking: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[quote name='malawaszka']kazał mi uważać, żeby nie próbowała chodzić po ścianach albo łapać wirtualnych myszy :o[/quote] :o po ścianie? :o Trzymamy kciuki za kociaczka :kciuki: [b]Tuffi[/b] za Twoją „mamuskę” też :kciuki: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
:o o matko mrówcia co wyście mu zrobili? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Rany ale wy macie przygody? :o A mnie pytają, co to za rasa, a jak mówię, ze kundelek to mi nie wierzą :niewiem: [quote name='mmbbaj'] O matko! jak tu miło!!!!! ale nie mogę wejść w ten adres bo jak tylko najeżdżam to obraz skacze mi jak wariat!!![/quote] To kliknij na czerwony napis w moim podpisie :wink: Aaaaa i zapomnialam :lol: Na razie głosujemy na suczki :wink: Ale za to można zgłaszac jeszcze samce na Mistera :D Dziewczyny do roboty – niech chociaż jeden Ogar będzie wśród kandydatów :D -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[b] mmbaj [/b] :D widzisz jaka zdolna jestes :D [b]a Bea[/b] niedawno płakała jaka ona ciemna z kompa a tu teraz nowych uczy :angel: :angel: :lol: [b]A ja kampanie reklamową swojego sucza robie [/b] [b]Kto nie głosowal na Miss Pupili to zapraszam tutaj [/b] [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20031&start=0[/url] :lol: Saba ma numer 44 :lol: -
[quote name='Olund'] Swoja droga to ja juz o niczym innym nie marze tylko o tym [b]zeby biegac co 3 godziny do windy i na dwór z mopem w reku[/b], ....[/quote] :o A po co chcesz latac z mopem na dwór? :o I to co 3 godziny :o Ale masz marzenia :roll: :wink: [quote name='mrowka'] chociaz.. Lepiej ja do Wawy tam jest wiecej psow! 8)[/quote] Ale u Was sa lepsze tereny do biegania :roll: I wszędzie blisko :lol:
-
[b]Korona [/b]dawaj ją do mnie :lol: Ja na parterze mieszkam :lol: