Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red]jak tu dzisiaj miło [U]....ile ciepła[/U] emanuje z tej galerii:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/I][/quote] no w piekle zimno nie jest :evil_lol: [QUOTE][B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ale ja sama sie w tym gubie, kto, co, zkim, [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] ja tez :evil_lol:
  2. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=blue][B]PYSIU... GDZIE CI SIE TO MIEŚCI :hmmmm: :crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie jedz tyle bo ja na tym Twoim tronie musze sie obok ciebie zmieścić- już [COLOR=red]nie jesteś jedynaczką[/COLOR] :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/quote] Mam nową wnuczke? :crazyeye: :multi: :evil_lol:
  3. [quote name='aga1215'][CENTER] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/58.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] poczekaj az kupon kupie :evil_lol:
  4. Waszka i jak Ci idzie nauka? :evil_lol: Zeby tylko nie tak jak magisterka :evil_lol:
  5. [quote name='paula_z']Ja nie Pika ;) [/quote] ale mi opinie robi :shake::evil_lol:
  6. [QUOTE] [COLOR=indigo][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/aaxamax.jpg[/IMG][/COLOR][/QUOTE] Max uczy Axe sikania z podniesioną nogą? :evil_lol:
  7. Cześc :multi: siedzialam i nadrobilam :mdleje: Tylko czemu ja was wczesniej nie zauwazylam? :hmmmm:
  8. [quote name='Sylvia_76'] Jak się czujesz? :) [/quote] delikatnie mowiac mam treme....... na razie..... ale już sie boję co będzie w poniedzialek :mdleje: pewnie noc nieprzespana bedzie ;) ale mam chociaz tydzien urlopu :multi: Najbardziej sie boje tego, jak Saba przyjmnie malego :roll:, chociaz ją przyzwyczajalam przynosząc obsikane pzrez Intiego :evil_lol: ścierki ;) i jego zapach przynosilam na sobie, bo jakby nie bylo rósł na moich oczach, ostatecznie raz w tygodniu go widywalam, przez te dwa miesiące ;)
  9. [quote name='dbsst']znalazłam super dom z niezłą działką w Wiązownej (czy jakoś tak) za 326 tyś :cool3: dom 230m2 działka 1260m2 TZ się oczy zaświeciły [B]ale potem doszedł do wniosku że daleko[/B] :/ [/quote] a co on by chcial w Centrum? :crazyeye:
  10. Ewa a co Ty tak dzisiaj rymujesz? :crazyeye::evil_lol:
  11. PIKA

    Poprostu Lala : )

    Cześc :multi: wpadlam do Was ponadrabiac, bo juz nie za dlugo nie będe miala fcale czasu :shake::evil_lol: Lalka jak zwykle sliczna :loveu: I jak jej sie towarzystwo rozroslo :crazyeye: :lol:
  12. Mnie sie podba Korek zalotny,:loveu: ale czmu on w kagańcu? :crazyeye: a ja już wponiedzielek będ miala swojego smoka :multi:
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/02d4b544807cbe28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/41311f645b34b3a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/3721063467e2ce67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/40/6799011f7703dda4.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/7904583da6702188.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/d7c6f5446ca1c9df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/40/57227aea15752f65.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][B][I][COLOR=Red] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/774278d8cff57ffa.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/I][/B][/SIZE]
  15. [quote name='dbsst']Dziewczyny zobaczcie jaki straszak znalazłam dla Tztów :diabloti: [URL="http://www.sklep-jubiler.com/sklep/d/1173br_VVS2_H?PHPSESSID=aa36120ccfb03271fa790cc62c5d914f"]takie małe cudenko za taka małą kwote[/URL] a to na wisiorek do kompletu jak znalazł [URL="http://www.sklep-jubiler.com/sklep/d/4.97ct?PHPSESSID=aa36120ccfb03271fa790cc62c5d914f"]takie taniusie w promocji[/URL][/quote] Dominika pokaż mu to i powiedz, ze dog bedzie tańszy :diabloti:
  16. [quote name='Pysia'] No i Ptyś1 z Balbinką tralalala i teraz jest Ptysiątko [/quote] ze śpiewania tarlala zadne Pysiatko nie powstaje :evil_lol:
  17. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/e19d016643384185.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jaka duuumnnnaaa :evil_lol: Cze śc Ewcia :multi:
  18. Cześć Klockowa :multi: Ja dzisiaj nie strajkowalam :shake: I własnie mnie dlatego mnie na dogo nie bylo :evil_lol:
  19. Rewelacja z tym Ptysiatkiem :multi: Wcale się nie dziwię, ze zostalo pkochane :evil_lol:. Tylko wy zabierzcie te budki, bo się może okazac, ze Wam miejsca w sercu zabraknie :evil_lol: [quote name='Pysia']T On może więc [B]gotuje sobie sam[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] oo to kiepsko :evil_lol: moj gotuje rowniez mnie :evil_lol:
  20. [quote name='dbsst'] ostatnio oglądaliśmy domy. j [/quote] Ooo bedziesz miala pięc dogów :evil_lol:
  21. Buhaha Luna doprowadzana do porządku :evil_lol: A taka sliczna była :loveu::evil_lol:
  22. A Debstka mnie nienawidzi :bigcool:tralalala :bigcool: A te Szpilowe zdjęcia fatalne :shake::evil_lol:
  23. Oooo zdjęcia :multi: Jakie sliczne :loveu::evil_lol:
×
×
  • Create New...