-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Olcia']Pika tylko koniecznie sie zabandazuj [/quote] Ale ja na głowę nie upadłam :o Telefon ma? - Ma :roll: I mówiłam, przy ringu dogów niemieckich mnie szukac :evilbat:
-
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA'] I faktycznie nie pij juz więcej, bo Ci nawet cytowanie nie wychodzi :lol: [/quote] no i tu nie trafiłaś, bo akurat specjalnie tak zacytowałam[/quote], :evil: specjalnie włożyłas mi w usta coś czego nie powiedziałam :o [quote name='PIKA'] jak mam cię rozpoznać, skoro bedziesz[b] bez zabandażowanej Piki[/b] :-? [/quote] ja tego nie napisałam :-? [quote name='Olcia']a czy ktos wie czy bedzie Adda????[/quote] a czy ktoś wie co w ogóle z Addą? :-?
-
[quote name='Maga100'] [quote name='PIKA'] jak mam cię rozpoznać, skoro bedziesz[b] bez zabandażowanej Piki[/b] :-? Sama siebie mam bandazowac ? :o [/quote] kurcze, nie piję więcej :lol: ofkors, miało być [b] Saby [/b] jak mam cię rozpoznac, bedziesz jakaś charakterystyczna? [/quote] A podobno wiesz jak wyglądam :evilbat: Mialas mnie zza winkla obserwowac I faktycznie nie pij juz więcej, bo Ci nawet cytowanie nie wychodzi :lol: [quote name='Maga100']ale potem jeszcze będziesz? [/b] [/quote] No na pewno :lol: zanim żólte wejdą to troszkę czasu minie :lol: I jescze musze zaliczyć naleśniki francuskie, więc na pewno pobędę :lol: A tak w ogóle to masz mój telefon i nie marudź 0691 666 805
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='PIKA'] cieszysz się, ze Waszka umarła? :o[/quote] A widzisz? Widzisz ? Ty zdziwialska ! Ona i tak chce sie z nami ozenić :lol: :lol: :lol: [/quote] To fajnie, jak umrze to odziedziczymy po niej majątek 8) Tylko niech nie umiera zanim chaupy budowac nie skończy :lol:
-
[quote name='Maga100'] jak mam cię rozpoznać, skoro bedziesz[b] bez zabandażowanej Piki[/b] :-? [/quote] Sama siebie mam bandazowac ? :o [quote name='Maga100'] gdzie będzie konkretnie ta wystawa, WAT duzy jest :( ratunku![/quote] Ośrodek Szkoleniowo-Sportowy Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. Kartezjusza 1, czyli po prostu na Stadionie WAT-u Maga nie musisz być bladym świtem, ale od 10 zaczyna się wystawa i na tym ringu dogi wchodza jako pierwsze, więc ja jadę na 10 - 10,30 :wink:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='malawaszka'][quote name='PIKA']Cipa :roll:[/quote] mimo potężnego doła[b] umarłam[/b] ze śmiechu :roflt:[/quote] Nawet nie wiesz, jak się cieszę ! :buzi:[/quote] cieszysz się, ze Waszka umarła? :o
-
[quote name='Maga100']kurcze no, no to weźmy się jakoś spotkajmy, umówmy :-?[/quote] Maga mnie od jakiejś 10-10,30 znajdziesz przy ringu dogów - ring nr I podobno Na pewno będzie też Korona 8)
-
[quote name='asher'] Wie ktoś może ile wyniesie ta przyjemność :question:[/quote] ZK jest czynne do 18,00 :evil: nie zdązyłam zadzwonić :roll: I prosze dzisiaj do mnie nie telefonowac na komórkę bo ja jestem w domu a komórka w pracy nadgodziny łapie :lol:
-
[quote name='PIKA'] bo my sprawdamy które części ciała sa cacy, a które be :lol: Cipa :roll:[/quote] :o znaczy męski narząd płciowy jest be a damski cacy :o Cenzor jest menżczyznom :evilbat:
-
[quote name='HankaRupczewska'] A które obwąch*** jest OK, a które be ?[/quote] zcytuj sobie mój post to zobaczysz :wink: [quote name='Alicjarydzewska'] :o dziś czesci ciała na topie :lol: r** , ogonki , dupy ciekawe co jeszcze :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] bo my sprawdamy które części ciała sa cacy, a które be :lol: Cipa :roll:
-
[quote name='Maga100']Olcia, ty się wybierasz może w sobotę na krajówkę na WAT?[/quote] Ja siem wybieram, ja siem wybieram :angel: :angel:
-
[quote name='Evelina']Zauwazylam, ze zwykly swinski r** tez wypipkowuje 8) Ciekawe jest to, ze jak sie wlasny post z gwiezdami chce poprawic, to napisy sa jak trzeba na podgladzie :lol: [/quote] ale przy cudzych cytatach pipki są :evil: [quote name='asher'] ryju ryju ryju r** r** r** :lol:[/quote] :o a to od czego zalezy czy r[size=1].[/size]y[size=1].[/size]j jest ładny, czy brzydki ? :o
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA']Dobra napisze, ale... jak mnie zbanuja to będzie Wasza wina :evil: r[size=1].[/size]u[size=1].[/size]c[size=1].[/size]h[size=1].[/size]a na ten przykład :oops:[/quote] za dużo literek :lol: :lol: :lol:[/quote] ale na "r" :lol: ja tam pipków w wypipkowanych słowach nie licze - albo w kontekście pasuje, albo nie :lol: [quote name='HankaRupczewska']Hihihi - gadam sama ze sobą !!! :lol: [color=red][size=6] A CENZURA ISTNIEJE !!![/size][/color][/quote] Istnieje, istnieje,:lol: tylko slowo, ktore moze zostać wypipkowane nalezy odpowiednio napisac :lol: Wypipkowane - Obwąchuje i to samo nie wypikowane Obwąc[size=1].[/size]h[size=1].[/size]u[size=1].[/size]j[size=1].[/size]e
-
O matko Flaire :( taka młoda suczka i już nowotwór :( Ale dobre wszystko co się dobrze kończy i super, ze wyniki macie dobre :D [quote] Aż do czasu... gdy Misia, pozostawiona pod nieobecność Pani wylko w t-shircie, czyli owszem, zabezpieczona, ale niedokładnie, postanowiła poprawić piękną pracę Pana Weterynarza i sama usunąć część szwów[/quote] a nie bylo jej zafundowac pooperacyjnego kubraczka? 8) :lol: [quote name='asher'] Misia na chirurga :ylsuper:[/quote] Chyba na pomoc chirurgiczną o specjalności "usuwanie szwów" :lol:
-
Dobra napisze, ale... jak mnie zbanuja to będzie Wasza wina :evil: r[size=1].[/size]u[size=1].[/size]c[size=1].[/size]h[size=1].[/size]a na ten przykład :oops:
-
[b]Flaire[/b] ale powiedz (bo pytałam :roll: ) co tej Misi jest? :(
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] PIKA mi różne rzeczy przychodziły do głowy ale jakoś dziwiło mnie bo nic nie nadawało się do pipkowania :lol: :lol: :lol:[/quote] a mnie tez przychodzily rózne rzeczy, które nawet wskazane by było wypipkowac :oops: tylko mi do kontekstu nie pasowały :oops: :lol:[/quote] dokładnie o to mi szło :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote] ale inaczej Ci sie powiedziało :lol: [quote name='asher'][b]PIKA[/b], a co ci przychodziło? Bo ja jakoś nie mam inwecji i nic na "r" - wstydliwgo, godnego wypipkowania mi do głowy nie przychodzi :hmmmm: [/quote] mam napisac? :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] PIKA mi różne rzeczy przychodziły do głowy ale jakoś dziwiło mnie bo nic nie nadawało się do pipkowania :lol: :lol: :lol:[/quote] a mnie tez przychodzily rózne rzeczy, które nawet wskazane by było wypipkowac :oops: tylko mi do kontekstu nie pasowały :oops: :lol:
-
[quote name='PsychoSzczurek']i jak tam dojechać? :lol: :wink:[/quote] jesli nie masz autka to najlepiej autobusem, tramwajem, albo metrem :lol: A ja w sobotę ide na krajówke bo Korona Ciukę wystawia, :angel: a jak nie Ciukę to przynajmniej porobi za handlera dla Ciukowego braciszka :angel: także ja w sobote też po południu moge :roll:
-
[quote name='asher']Wypipkowało mi r.y.j.e :o :evil:[/quote] No właśnie się zastanawiałam co ten Bugajski takiego robi, ze aż to wypipkowało :o
-
[quote name='AG']No i sprawa rozejdzie sie pewnie po kościach. Niska szkodliwość społeczna itd. :evil: [/quote] A czego się innego spodziewać :evil: jak wypuszczają z aresztu faceta, który namawiał do mordowania własnych dzieci i je w beczki upychał :evil: to co się będą kundlami przejmowac :-?
-
[quote name='asher'][size=1]Hahaha, zastanawiałam się, czy się zorientujecie :wink: :lol: To nie one wykopały tę dziurę, aż takich możliwości nie mają, dziura już była, one tylko trochę w niej pogmerały[/size] :wink:[/quote] Ty nie bądź taka dowcipna Saba jak się podkopała pod jabłonką na działce to cała wlazła wzdłuż, wszerz i na głębokość dola :o z 5 minut psa szukalam :o bo mi zginął na ogrodzonym terenie :o Więc ja jestem w stanie uwierzyć, ze dwa psy na przyklad w kilka dni taki lej stworzyły :lol:
-
[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a'] [b]Pika[/b], wstydź się :wink: jak możesz nie wiedzieć że mam dobeczkę 8) [/quote] przeciez się zawstydzilam :oops: :lol: [quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a']Wiesz, ja jej staram się nie izolować, to ona już nikogo nie kocha :roll: wyraźnie ewakuuje się z pomieszczeń w których ktoś przebywa, mizianko jej nie pasuje... niekontaktowa całkiem :( nawet za piłką którą kochała nad życie teraz po prostu się snuje :o tyle mojego co czasami jej furię skieruję na tarmoszonko :-? [/quote] A czemu jej się tak zrobiło? :(
-
[b]A(leksand)ra&Ar(i)a [/b] ale jak ją bedziesz suczke izolowac to stan się bedzie pogarszał a nie polepszał Załóz jej namordnik i niech się na mnie rzuca jak musi :lol: a Ty ją w tym czasie będziesz tego oduczać :wink: Albo zrobi to moja Saba :roll: A jaka to rasa, ze tak zapytam? :oops:
-
[b]A(leksand)ra&Ar(i)a [/b] Nie wiem, na co ma pomóc takie spotkanko Twojej suczce, ale jak znam zycie kontakt z innymi ludźmi i czworonogami zawsze pomaga :D Tym bardziej jak taki kontakt jest z włascicielami, którzy rozumieją, ze Twój pies ma problemy i nie robią z tego afery A tak w ogóle to dzisiaj już czwartek, to na czym stoim? :D Chociaz w ten weekend wystawa w Wawce :hmmmm: Ja w niedzielę wybieram się na Klubówke Molosów :) ale po południu jestem do dyspozycji :wink: