Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Sylwia Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :multi: (troszke spóźnione, :oops: ale zakręcona jestem od wczoraj ;) )
  2. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/53/e2efb7d1f64643d6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] zazdraszczam :oops: Kiedy u mnie tak bedzie ? :roll:
  3. Gratulacje dla Jo-jka :multi: albo dla ZK, ze tak szybko dyplom wydali :evil_lol:
  4. Cześc Aga, :multi: poprawiłam się i wpadlam ;)
  5. [quote name='malawaszka'] yhm :obrazic: na co dziecinnieję??? nie jest mi znany ten termin i nie wim czy mnie przypadkiem nie obrażasz :diabloti: [/quote] Obrażam :diabloti:
  6. czesc Kasiu :multi:
  7. [quote name='Alka']a ja właśnie przyszłam od sąsiadki...:evil_lol: byliśmy z Tuffciem na kawce :p [/quote] a Tufcio pije z mlekiem, czy bez ? :evil_lol:
  8. [quote name='Vectra']znaczy w żywcu się zadekował ? a co będzie jak nie wróci :-( :diabloti:[/quote] Moze nie wrocic,:shake: tam dobrze ma, :razz: browara duzo :cool3:
  9. [quote name='Pysia'] Powiedziałam im dzisiaj że jak to jeszcze potrwa to stworzymy swoją własną sieć :diabloti: [B]Kroki w tym kierunku poczyniłam już miesia c temu więc.... [/B]:evil_lol:[/quote] to TY wrózka jesteś :evil_lol:
  10. Cześc :multi: Mam nadzieję, ze zyjecie i jsteście zdrowi :cool3: bo nie czytalam tego nagadanego tutaj :shake::evil_lol:
  11. [quote name='malawaszka']noo pewnie że nie czyta :evil_lol:[/quote] a kto by to wszystko czytał? :evil_lol: [SIZE=5][COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS][B]STO LAT DLA PANA R. :laola::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: :drink1::drink1: [/B][/FONT][/I][/COLOR][/SIZE]
  12. [quote name='malawaszka']cześć Haniu przyszłam do Ciebie wypić :drinking: :evil_lol:[/quote] Hanka knajpe otworzyla? :crazyeye:
  13. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]powaznie???[/B] [B]to ile Ty masz kobito wzrostu???[/B] [B]mozesz odpisac smsem:diabloti: [/B] [/quote] odpisze tutaj :diabloti: 175 cm :diabloti: ale zdziebko starsza jestem i juz nie rosne :evil_lol:
  14. Cześc Kasiu Macie juz tego neta ? :roll: wczoraj nawet w TV mowili, ze Netia nie daje rady z podlaczeniami :evil_lol:
  15. [QUOTE] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5942/dscf0780cs5.jpg[/IMG][/QUOTE] Buhaha Waszka :lol: Dziecinniejesz na starość? :evil_lol:
  16. Suczka jest najbardziej interesująca "i chętna" w czasie rui, ale na razie, w razie czego to Choco sama sie będzie pilnowac ;)
  17. Matkop, spacer mieli sto lat temu, a tu tylko trzy foty na krzyż i to jeszcze yle czasu po spacerze wrzucone :shake: :evil_lol::evil_lol:
  18. No wiesz co Camara :obrazic: Dopsilaś się i nic a nic nam się nie pochwaliłaś :mad: pokatnie się musimy dowiadywac :obrazic: Ale bialsy cudne, systkie tsy :loveu:
  19. [quote name='Iza i Avanti']Debe! Nie buduj V Rzeczypospolitej.... ;)[/quote] a moze ona wysadza IV :evil_lol:
  20. [quote name='paula_z']3 Maksie na dobranoc [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][/QUOTE] A ja se obejrzalam Maksie i Axy na dzień dobry :eviltong:
  21. [QUOTE] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4789/dscf0752vd2.jpg[/IMG][/QUOTE] ale śliczna :loveu: [QUOTE] iiii poszzeeeddddłłł [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4552/dscf0756jz7.jpg[/IMG][/QUOTE] pogonila go? :evil_lol:
  22. [quote name='Loona'] Ze statywem będą biegać :evil_lol:[/quote] a po co? Na początku, go czuć, potem to już kwestia przyzwyczajenia ;)
  23. [quote name='Maga100'] [B]a na grzdyl? :cool1: [/B] [/quote] aa wszystko jasne :evil_lol: za duzo nocnej wiedzy bylo :evil_lol: Ale zapamietaj, grzebieniem to się po glowie jeździ a nie po szyji :evil_lol:
  24. Haniu jakie piękne fotaski wytrymowanego psa :loveu: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red] dodatkowo zawiozlam kolezanke do lekarza i [SIZE=3]przywiozlam zwloki[/SIZE]... [/COLOR][/B] [/quote] Jesteś z Lodzi? :crazyeye:
×
×
  • Create New...