Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/89/fd8d50b4c8e596e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/407d33ee22d81e0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/153/bea46850d3166688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/153/7f5926f92bcbe846.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/619383b7d5733805.jpg[/IMG][/URL]
  2. [B]Widzieliśmy się dzisiaj z nimi ;)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/3cb9833e360a640b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/153/d77fdea037c4eed5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/63820e286de86cb6.jpg[/IMG][/URL] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/914486d2db3f2333.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/89/72fedee127c05da3.jpg[/IMG][/URL] [U] [/U]
  3. [B]Czy Pamietacie te Panie ? [/B]:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/7e86c16ee17c4318.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/ada5be7eb61668ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/840fa60a9daa66d5.jpg[/IMG][/URL] [B]I tego Pana? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/5026d8b3180656c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/208/284012f9afc879e6.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  4. [QUOTE] [B][COLOR=#9932cc][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3576/dscn0323nl8.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/QUOTE] Rewelka :multi:
  5. Cześc Ewa :multi: Przyszlam se zyczenia odebrać :evil_lol:
  6. [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/1kw22.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/1kw22.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] buhaha, a czemu mu wody nie napuścilas? :evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Katerinas']hehe... jeśli nadawałaby się do aportowanie to czemu nie :evil_lol: kryteria są proste: musi dobrze i daleko latać, odbijać się i dać się przynieść w pysku ;) [/quote] "Patriot" albo "Ariane" się bedą nadawaly :evil_lol:
  8. A ja bylam dzisiaj w Waszych okolicach :multi:
  9. [quote name='Behemot']Hania przesyła pozdrowienia z urlopu :loveu: [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/jajo.jpg[/IMG][/quote] Matko, chyba ortodonta jej potrzebny :evil_lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:[COLOR=Red]PIKA to ty też masz Smoka w domu ...nie mow że i u Ciebie bedę musiała sie wczołgiwać pod niewczołgiwalne wyrka:razz:[/COLOR][/I][/B][/quote] taaa mam smoka, tylko takiego żóltego :diabloti: Tylko on sie raczej pod łózko nie zmieści :evil_lol:
  11. O matko west :crazyeye: :shake: Ale zielony pomocnij najbardziej mi sie podoba :loveu: Moj wszystko kradnie :evil_lol:
  12. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Bylam,:multi: obejrzalam com nie widziala,;) zaschwycilam się jak zawsze :loveu: i lecę dalej ;)
  13. [QUOTE] pomachałam łopatą odrobinkę, bo cóż to dla mnie :cool1: [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8707/66482476rv1.jpg[/IMG][/QUOTE] Ten dól, to eykopałaś, czy zasypywalaś? :evil_lol: [quote name='malawaszka'] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7842/zdjcie038agw3.jpg[/IMG] [/quote] strasznie ta duzo kretow macie :evil_lol:
  14. Pysiu ja kategorycznie ne zgadzam się na żadne prezenty od Ciebie :shake: Nie rob se dziecko klopotu :evil_lol:
  15. [quote name='Maga100'] [B]U mnie nic nie znika, ale Leon uważa chyba, że posadziliśmy krzaczki, aby miał przy czym nogę zadzierać :angryy: [/B] [/quote] no a po co zeście sadzili? :roll: [QUOTE][I][B][COLOR=Red][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-3-14.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/I] __________________ [/QUOTE] coś ją w doope ugryzło :evil_lol:
  16. Cześc Sylwus :multi: Wpadlam się przywitac i troszke u was ponadrabiać Cieszę się, ze wrociliście :multi:
  17. Strasznie tu u Ciebie duzo dogów :evil_lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/d3055d3482ac65c0.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko :crazyeye: :roflt:
  18. [quote name='moon_light'] Szkoda tylko że on ma chyba ciut wiecej energii niz ja:evil_lol::loveu:[/quote] a z każdym tygodniem będzie gorzej :evil_lol:
  19. Cześc Pieczeń pewne palce lizać :eating:
  20. O matko :crazyeye: West :crazyeye: I chyba wytrymowany jest :evil_lol:
  21. Ala nie sprzataj, nie warto :shake: I tak się nabrudzi :evil_lol:
×
×
  • Create New...