-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='mmbbaj']A same z Sabinką to nie, bo musiałybyśmy jechać pociągiem. Bajan jeszcze nigdy tak nie podróżował, a do tego nie ma nawet kagańca :p [/QUOTE] To moze czas, żeby się tak przejechał? :razz:
-
[QUOTE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7027/obraz042customhw4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale glutek :loveu:
-
[quote name='paula_z'] Ja mam z nimi do czynienia czesto i urzedniczki zdazaja sie rozne; ja tam raczej nie mam z nimi problemow i wiekszosc spraw wyjasniam telefonicznie i pocztowo ;)[/quote] to moze załatw Madze to zaświadczenie :evil_lol:
-
Paulinko bedzie dobzre i za to kciuki trzymamy :kciuki: [QUOTE] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/TUNEZJA/Obraz367-1.jpg[/IMG][/QUOTE] jaka mokra sierota :lol:
-
[QUOTE] [IMG]http://images1.fotosik.pl/169/ca7f65e53433f87b.jpg[/IMG][/QUOTE] Ojej :shake: z pily to juz nieboszczyk totalny :evil_lol:
- 78403 replies
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/159/7901c59d56efe606.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/123/18f777fcbba06689.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ten ptak jest sztuczny czy prawdziwy? :crazyeye:
-
[quote][I] [IMG]http://images4.fotosik.pl/123/07183f284d68f30a.jpg[/IMG][/I][/quote] ale sliczny slimaczek Fajnie zrobiony :razz: Czy zjadlas tą sliwke ? :evil_lol: Bo mnie to ciekawi :evil_lol:
-
[COLOR=Blue][B]Bez komentarza [/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/169/b2a225030d0055b0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/123/54fb581fd8d0b40e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/159/a4b3cea4eeaf56e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/160/b6106abf3d265e72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/160/725729c36b7d72c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/169/0ad136da88a25f07.jpg[/IMG][/URL]
-
Pysia nie zgrzytaj :razz: [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Axa wygladająca na kota[/B][/COLOR][/SIZE] :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/160/31fed187b0a6ba51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/123/f2bdef82b233c2b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/159/b6a81afecf5467f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/159/660082a8c46cfd07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/160/2ac513fb5506b77d.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Witaj Pysiu :multi: Fajne zakupki :razz: -
Ale fajowskie spotkanko :multi:
-
Hexi Gratulacje :multi: Tylko sie koleżanko opuszczasz :mad:;) Fot z dogowiska nie ma :mad: fot z Warszawy nie ma :mad:(na galerii jest specjalny topik z warszawskiej wystawy ;) i Achi juz tam jest ;) )
-
[quote name='Vectra']czytaj to co napisałaś :diabloti:[/quote] goopia wstaw i powiedz, ze ja robilam :evil_lol: a ja powiem, ze ja Twoim aparatem robilam pierwszy raz i będziemy usprawiedliwione :evil_lol: Bo to prawda zresztą :roll:
-
Cześć Aluś :multi: Cieszkam się, ze się znalazlaś :multi:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
PIKA replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Cześć Madzia :multi: A gdzie TY bylas jak Cie nie było? :razz: -
Witaj Gosiu :multi: Nie mogę uwierzyć, ze wstawilas jakies zdjęcia :razz: Rozumiem, ze fotolenistwo przeszło ;)
-
Alicja poczęstowala Debeściare muchomorami :evil_lol: [quote][I][B] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/107/380abalf2.jpg[/IMG][/B][/I][/quote] śliczna żabcia :loveu:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka trzymajcie sie :kciuki: Bolek się wyleczy :razz: i dalej bedzie brykal i jadl, jadl i jadl :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześć Ewa :multi: [quote name='evaxon'] hej hej Paula hej hej Madzia:cool3: niebawem kolejne foty -tym razem z NYC :cool3:[/quote] Ty bystra jestes :evil_lol: I z psem na spacerze byla i w NYC :evil_lol:
-
Biedny Tenus :shake:
-
[quote name='paula_z']Jeszcze ich nie bylo, dzieki :loveu: Pika, a Ty masz jakies fotasy dla mnie :cool3: ?[/quote] mom :evil_lol: nieobrobione jeszcze :shake: ale po fotach Debe to ja nie wiem czy wstawie w ogle :shake: [quote name='Vectra']znalazłam wczoraj takie fotki :p nie wiem czy wstawiałam :niewiem:[U] [/U][/quote] a gdzie foty Maxia z knajpy? :mad:
-
[quote name='Teklunia']wiem wiem... ale mi to tez troche z zaskoczenia wyszlo :)[/quote] to niech Cię zaskoczy tez za tydzień :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu taka relacja z grilika mi sie podobobuje :razz: Masz wiecej? :razz: -
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/158/68d6a4403e47bb4a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ulala dziewczynki sie z lekka przekomażają :evil_lol: