Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [QUOTE] W lesie Gerda wygląda tak :grins: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/155/a899531b590e33a8.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a co ona tak :hmmmm: różowa? :evil_lol:
  2. Witaj Zapracowana :shake: Przemęczona :shake: Haniu :multi: [quote name='Vectra'][COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Witaj zapracowana Haniu :multi::multi::multi: a co on sobie tam ogląda :razz::razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/165/006da53dd0a52be7.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] Tego czego nie ma :evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye:syskie spią cy jak:cool3:[/B][/I][/QUOTE] ja moja droga wstałam o 5 rano :roll: [quote name='Vectra']mamciu ,a to już nie moja wina z dogobanitkami :shake::shake: chyba serwer się posypał :placz::placz: bo na główny serwer też nijak nie można wejść :-(:-( mam nadzieje że to przejściowy problem :roll:[/quote] To na pewno od tych wstawionych zdjęć :evil_lol:
  4. mhhhh Debe masz przystojnego brata :razz:
  5. Buhaha :evil_lol: Bajan pogromca odkurzaczy :evil_lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska']:pa ja mam teraz nowy banerek , Ozzy dostał w prezencie;)[/quote] widzialam :eviltong: ale ja wlazilam jeszcze przez stary baner :evil_lol:
  7. Paulinko to moze byc po śliwkach :shake: Sliwki tak mogą dzialac na niekórych A jak jej mama dala ze skorka to sie mogla jakas przykleić :shake: Idunia ma jeszcze "mlody zoladeczek" ..... z psem jak z dzieckiem :lol: nowości stopniowo się podaje ;)
  8. [quote name='PIKA']kto Ci się zrobil czerwony z minusikiem? :-o[/quote] [quote name='leemonca']a dokładnie ten czerwony krzyżyk? bo ja mam przed nim "zobacz post" !!!![/quote] [quote name='Imbir1']A ja wiem, a ja wiem i już przetestowałam:multi:, też mi to wyjaśniono i jestem taka mądra. Po tej awarii admin wgrał nam najnowszą wersję dogo:multi: A ten przycisk pozwala na cytowanie postów z kilku wypowiedzi jednocześnie. Naciskasz, go robi sie czerwony, a później już tak postępujesz jak do tej pory:lol:[/quote] aaa już wiem :multi: ale to fajne :multi: Dzieki Imbir :multi: zaoszczedzi mi to sporo roboty :evil_lol:
  9. [quote name='evaxon']no nie wiem:niewiem:jak nacisnelam to sie zrobila czerwona z minusikiem :icon_roc:[/quote] kto Ci się zrobil czerwony z minusikiem? :-o
  10. Cześć Alus :multi: Troszke się was naszukalam :crazyeye: Pzrez baner wlazlam :mad: czego sie przede mną chowacie ? :mad:
  11. [quote name='beria']Hmm, dotychczas pomagałam znajomym przy rozwodach :razz: [/quote] czemu ja Cię nie znalam z 10 lat temu? :evil_lol: Cześc obfajdana rodzino Waszków :evil_lol:
  12. [quote name='leemonca'] już wiem co jest nowego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=2139116"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG][/URL] - na dole przy odpowiedziach :evil_lol:[/quote] tylko nech mi ktos powie do czego to sluzy ? :hmmmm: Cześc Ewcia:multi:
  13. [quote name='Sabina1'] Ja chyba muszę zrobić inaczej: 12 godz milczę jak grób, dopiero potem mówię kto odgadł[B] wszystkie trzy psy.[/B] [/quote] Oj tak, tak tak :multi: niektorzy pracuja dluugo i nie maja szans :shake: :oops: Bo ja wiedzialam :placz: chociaz w nr 3 typowala bym [B]równiez[/B] bloodhounda :evil_lol:
  14. Witaj wnusiu :multi: [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/echowo36.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/echowo36.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] To zdjęcie to jako dowd w sądzie jakby co :evil_lol:
  15. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Cześc Gosiu :multi: znalazłaś sie :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/161/bde21dde3e1e9f16.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] matko a co to za sfór :-o :diabloti:
  16. Cześc dziewczynki :razz:
  17. [quote name='aga1215'] [B]Ala[/B] - ta śliwa to nie nasza:shake: u nas nie ma śliwek, [B]właściwie nie wiem dlaczego[/B] :hmmmm:[/quote] Bo nie zasadziliście :evil_lol:
  18. Haniu piatek dzisiaj :razz: Pokaz no sie :razz:
  19. Cześc Malgosiu :multi: Te przeróbki są rewelacyjne :multi:
  20. Asiu jak Sabinka ? :razz: znalazlam takiego to BUgajskiego [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/165/2b9c04303d807246.jpg[/IMG][/URL] I kota tez Ci wstawie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/156/31dd6fc203159240.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='paula_z']Ja ją (albo nie ją) widzialam kolo cmentarza na Wolce, [/quote] Paniusia poszła se mejsce zalatwić, jakby ja te krwiozercze psy zagryzly :evil_lol:
  22. [quote name='beria']Kuźwa do 22 września mam przesrane :placz: :placz: :placz: [/quote] tu idx do lekarza taka dluga sraczka moze wykończyc :evil_lol:
  23. Beria a Ty gdzie się szlajasz, ze CIe tu nie ma? :razz:
  24. [QUOTE] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8830/widok0024aek8.jpg[/IMG][/QUOTE] Łojej :loveu: Jaki cuudnee :loveu:
×
×
  • Create New...