Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Lucky został wyciągnięty przez BWP (bullterriery w potrzebie) i przebywa w DT u Zmiji.
  2. Potwierdzam, bez zgody na odjajczenie (z pełnym przekonaniem) może zapomnieć o adopcji od nas. Natomiast rozmawiałam przed chwilką z Panią Patrycją z Warszawy (ona poszukuje dla siebie i rodziny amstaffa) ale ma 3 letnie dziecko - poleciłam Merlina. Ma go zobaczyć na stronie i dać znać.
  3. Halbina, pamiętam. Dziś dzwonił Pan o Sally (ona już jest adoptowana) powiedziałam mu o Merlinie - jednak nie zgodził się na kastracje - więc nie mieliśmy już o czym dalej rozmawiać. Konkretnie o Merlina nikt jeszcze nie dzwonił.
  4. Jasio czyli teraz Arni w nowym domu. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/599a965fd8b93926.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/9a496728582e236b.jpg[/IMG][/URL] Dywan na dywanie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/48e75295fde550fe.jpg[/IMG][/URL]
  5. Jasieńko vel Arni troszku urósł. :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/599a965fd8b93926.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/9a496728582e236b.jpg[/IMG][/URL] Dywan na dywanie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/48e75295fde550fe.jpg[/IMG][/URL]
  6. Tak. Przyznaję się! Lubię się znęcać nad sobą psychicznie - myślenie po nocach o chorych psach, myślenie o ich byłych właścicielach jest dla mnie miodem na moje skołatane serce. Swoją drogą to te psy mają mocniejszą psychikę niż ludzie - pomimo takich zdarzeń w ich życiu są dalej ufne.
  7. I znowu zmiana... Zabieg przełożony na wtorek... Za tydzień.
  8. Namawiam ją na Focusa na czas leczenia.
  9. Nie przypuszczałam, że takie dobre dusze się w Kielcach chowają. Andzia psom i ludziom pomaga... a psom to wszystkim - w Kielcach, rottkom, bullowatym... Świat jeszcze taki zły nie jest. Ale na doszkalanie trzeba do Kielc jeździć. I do Grzybowa raz na jakiś czas po jod.
  10. Myślcie co ze szczylkiem zrobić. Schronisko we Wrocku nie jest kurortem dla bullowatych... Koperek, wiem że masz inne zdanie ale dla mnie to jedno z najgorszych schronisk (tylko pod względem bullowatych - żadnym innym). Potrzebna jest praca z tym psem. Dostałam maila od właścicieli Rockyego - wszystko dobrze. Na wątku Rumby opisałam wczorajszą wizytę u weta. Nie jest dobrze... Potrzebna nam zbiórka na leczenie i operacje... Ehhh
  11. Blue.berry, ja chyba nie mogę mieć "normalnych" psów... Alter, Jacuś, teraz Rumba... żyć nie umierać...
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/bed7e3423daa78eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/4d8304798e80cb9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/676ec2223c449c72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/4c24a01caec8c563.jpg[/IMG][/URL] Tutaj był teścik na kontakty z psami napotkanymi w parku. Jak widać zdany pozytywnie - piesek żyje :zab: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/9826ae4a8d236ae1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/1c30dddf1c2059d8.jpg[/IMG][/URL] Dla sympatyków Irenki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/1bcdf9bb105c5ced.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/ca5261a2dcd07c91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/070777027fd76e02.jpg[/IMG][/URL]
  13. Wczoraj byłam z nią na kolejnej wizycie u weta na powtórzeniu RTG łapy. Po miesiącu mieliśmy bowiem powtórzyć zdjęcie by wykluczyć ewentualnie nowotwór. Niestety zdjęcia wykonane w Koninie są tak nieczytelne, że mało z czym mogliśmy porównać... Na wstępie wykluczono nowotwór. Jednak czemu łapa jest nadal spuchnięta i bolesna nie wiadomo. Dziś ma się zebrać konsylium i podebatować. Zrobiliśmy jednak także 2 zdjęcie klatki piersiowej, bo na klatce piersiowej u Rumby jest wyczuwalny znaczny wzgórek. Co się okazało Rumba miała złamaną rękojeść mostka... Podanto brak jest widocznej błony (jakiej nie pamiętam) więc kolejne zdjęcie za 2 tyg. W obrazie płuc liczne zmiany po stanach zapalnych. Ponadto Rumba ma straszne entropium w prawym oku straszne, w lewym mniej ale także do operacji. Po antybiotykach ma też drożdżaki w uszach... Tak więc zaczynamy leczenie od początku bogatsi w kolejne zestawy leków. Za ok. 2 tyg sterylka i zabieg oczek. Ale do tego trzeba sprawdzić obecność błony (jest ona ważna przy podawaniu narkozy, bo suka może się udusić). Biorę się za obróbkę zdjęć.
  14. Mogę podesłać. Raju! Co robimy z tym 7 - miesięcznym? Jemu praca, praca jest potrzebna! Kto go weźmie na DT?
  15. Blue.berry właśnie kłopot w tym, że mi się na żadnym zdjęciu Rumba nie podoba :p Brena ma ok. 11-12 lat. Wczoraj zrobiłam kolejne zdjęcia więc później wstawię. Napiszę także co okazało się po wizycie u weta. A "urodziło się" duużo nowości. Właścicielowi się :mad: należy!
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/5ff4748756dbff75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/565b674f2b31eb9d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/8a930d0fb354bbf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/8c4bae8320766ca2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Zdjęcia Jacusiowego czyli Arniego z nowego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/35b873a2281198f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/5ff4748756dbff75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/565b674f2b31eb9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/8a930d0fb354bbf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/8c4bae8320766ca2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c9578933174f9dfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/0b4aaae616da94d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/0c1a89ab0bc7465d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/b0d497827d720469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/32a10aa71fc27036.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/080632380fab9200.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kiara w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/1db277fa9c58bb27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/11394c4648b56ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/a63207c6045a5109.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/a15a2607306babcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/9713b59e5155b67d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/501dc724416999d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/bcb4aea9bdc259b5.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kiara w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/1db277fa9c58bb27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/11394c4648b56ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/a63207c6045a5109.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/a15a2607306babcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/9713b59e5155b67d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/501dc724416999d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/bcb4aea9bdc259b5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tak. Później do właścicieli. Gdyby nie fakt, że ma 8 lat i jest agresywna do ludzi to by pewnie było inaczej.
  21. Nie mam. Brena miała karę i była przywiązana do ławki :eviltong: Brena wiecznie się kąpie w tym stawie czy jest +15C czy -20C... Więc musiała siedzieć na sznurku.
  22. Z Mińska Mazowieckiego albo Grodziska Mazowieckiego. Ale chyba z Mińska. ;)
  23. Obiecane zdjęcia z wczorajszego spaceru: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/27f0c2af662277e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/8cd6679ac3c30786.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/3ecfbbce98d71e27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/ac53b62abec67a60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/169/db8a3c4ee2f6e87e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/9f542ed14e1010f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/bb086ce9663c5beb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/6d0dd796a24ea5fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/6da2bcad2fb4fe8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/168/7faaf4a74c4d4b4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/bf58a7234c74f312.jpg[/IMG][/URL] Orkan w uszach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/b6b3f294a7c437e5.jpg[/IMG][/URL] Orkan w łapach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/610719a991e66c81.jpg[/IMG][/URL]
  24. Ciotki, rodzina z Wawy dzwoniła 2 tyg temu. Tylko raz i to wszystko. Nie macie czego sie "napalać" bo to już dawno po ptakach. Mieli zadzwonić i nie dzwonią.
×
×
  • Create New...