Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jeżeli wnioskowałaś, że byłam za uśpieniem Fobosa to złe odczucie. ;) Także i teraz jestem za sprawdzeniem go u Mosii. W miarę możliwości postaram się także pomóc finansowo.
  2. Może lepiej nie czekać z kastracją? Ja bym nie czekała. Co do ogłoszeń - ja dziś ogłaszałam Lolę. Teraz muszę się koniecznie zająć Tyronem i Focusem bo Daria mnie zabije w końcu.
  3. Super wygląda na tym posłanku z IKEI. :loveu: Jednak to ogłaszanie działa na większą skale jak się to robi wspólnie. Ja także odbieram jakieś telefony.
  4. Bardzo ładna sunia z niej.
  5. Andzia, ani ja ani Mosii w oczach ARKI nie nadajemy się do pomocy psom. Murko, kto umieścił u Ciebie psa i podjął się opieki nad nim? Napisz konkretnie bo tak to pozostaje ciągła zabawa w kotka i myszkę. ARKO, niestety mam nieodparte wrażenie że wolisz uśpić Fobosa niż schować swoje prywatne niesnaski do kieszeni. Zaczynasz typowo odpowiadać na pytania jak w innych swoich sławennych wątkach. Fobos jest psem żyjącym, wymaga sprawdzenia a nie uśpienia. U Murki miał być na chwilę a siedzi i siedzi. Jak znalazła się osoba z większym doświadczeniem to jest fe, be. ARKO, ja rozumiem że możesz nie lubić mnie, Mosii - nie musimy się wszyscy kochać i nie musimy mieć "po drodze". Jednak Fobos powinien dostać szansę skoro są takie możliwości. Zawsze jest problem, że nie ma u kogo umieścić psa. A teraz jest gdzie. Nie ma jednak odpowiedzialności ludzkiej za swoje słowa i czyny.
  6. HAMLET, to ja jestem od Hesi. Czytuje Waszą galerię na charcim forum tylko się nie odzywam. ;)
  7. Mało kto pomaga w ogłaszaniu Focusika, wiec nie wiem kiedy ten dzień nadejdzie. :evil_lol:
  8. Tosia ma jutro kolejne odwiedziny. A ja non stop dostaje tel i maile o nią. Jednak ogłaszanie w kilka osób działa. :multi: Dlatego proszę pomóżcie w ogłaszaniu.
  9. Przypominam o Tyroniku. Prosimy zaglądających o pomoc w ogłoszeniach. Taka pomoc jest dla nas bezcenna.
  10. Mam nietypowe pytanie a dokładniej prośbę. Zapytajcie w schronisku, czy byłaby szansa któregoś dnia by zobaczyć wszystkie bullowate przebywające w schronisku? Wiem, że jest ich bardzo dużo, dlatego też pytanie czy ktoś poświęciłby na to pół dnia. Dużo łatwiej by było przejść wzdłuż kojców i samemu zobaczyć ale domyślam się, że tak się nie da. Chodzi mi o to by wtedy ktoś podjechał, przeleciał wszystkie psy czytnikiem, sprawdził tatuaże, ewentualnie kastracje, zrobił dobre zdjęcia. Z tego co mówiła mi Pani Siemińska, bullowatych jest zatrzęsienie. Chętnie pomożemy i zaczniemy np. ogłaszać część psów. A może jak będzie miejsce to zabierzemy niektóre. Jak byłam po Borka, zobaczyłam na żywo psy z pierwszej strony. Ale podobno to kropla w morzu przebywających psów typu bull. Chętnie bym zobaczyła resztę a także może i te z drugiego schroniska.
  11. Przemek, ja Twojego posta odebrałam jak wypowiedź - zabieram zabawki i idę z tej piaskownicy bo nikt mnie nie lubi... Jeżeli chcesz pomóc Detoxowi to to zrób. Forum psie nie jest od tego, by kogoś głaskać po głowie lub walić go krzesłem. Służy wymianie informacji i pomocy. Ja nigdzie tu nie widzę obrażania Ciebie. Widzę natomiast kupę rad, z których warto wyciągnąć wnioski i działać albo w jedną albo drugą stronę. Z początku wydałeś mi się sensowną osobą, która chce działać a nie tylko pisać. Ale ten post powalił mnie na kolana.
  12. Byłam ze Stefciem u Dr Garnarza. Oczy lepiej ale pełnego sukcesu nie ma. W prawym oku ciśnienie 22 w lewym 46. Zmniejszyło się o 10 ale nadal jest wysokie. Niestety operacja raczej musi się odbyć. Na razie dalej kuracja kropelkowa (do czasu usunięcia soczewki). Tak więc Stefcio przeprowadza się do Uli i niedługo przyjedzie w odwiedziny do Warszawy. Przy okazji operacji oczu, Dr usunie zbędny balast jajeczek i zostaną wydmuszki.
  13. Byłam ze Stefciem u Dr Garnarza. Oczy lepiej ale pełnego sukcesu nie ma. W prawym oku ciśnienie 22 w lewym 46. Zmniejszyło się o 10 ale nadal jest wysokie. Niestety operacja raczej musi się odbyć. Na razie dalej kuracja kropelkowa (do czasu usunięcia soczewki). Tak więc Stefcio przeprowadza się do Uli i niedługo przyjedzie w odwiedziny do Warszawy. Przy okazji operacji oczu, Dr usunie zbędny balast jajeczek i zostaną wydmuszki. Selket to nie jest tak, że nie chcemy pomocy. Bardzo chcemy! Prawda jest taka, że jesteśmy strasznie zaganiani - to fakt. Ale faktem jest też, że możemy być źle odbierani przez niektórych użytkowników dogomanii :oops: a to dlatego, że nie lubimy hopania tylko działania. Jakoś staramy się zgrać i zebrać do kupy w celu zrobienia czegoś. Pozyskiwania funduszy, a także przede wszystkim w ogłaszaniu psów. Bo powiem Ci, że jak ogłasza nas kilka osób to i dzwoniących jest więcej. Forum traktujemy jako źródło do wymiany informacji raczej a nie do ogłaszania.
  14. Mierzy siły na zamiary, bo głupi nie jest.
  15. Kochana, akcja pod znakiem zapytania bo nie ma transportu dla 2 suczek :( Mimo, że chcemy oddać pieniądze za transport nie ma kto pojechać. Popisałam teraz pw po ludziach. A psy są od roku do 5 lat. Ehhh
  16. No to wpadam na rogaliki. Buduj kojce dla tych bulli. Masz mało czasu! Tylko na podwórku!!! Klatki w domu odpadajom bo to przecie wiejskie psy.
  17. Te ciastka miały być dla mnie...
  18. 5 Ci skołujemy jakoś potem. Nie bądź wybredna tylko szykuj ciastka.
  19. Kochana - samiec jest. Sa 4 suki i 1 samiec - z rodowodem nawet! Wiec możesz wiecej zarobić bo to "rasowe".
  20. Nie zawstydzaj się. Naprawdę jesteśmy bardzo wdzięczni. Jutro jak znajdę chwilę to podjadę ze Stefciem do weta w celu pobrania zeskrobiny. W środę okulista. Więc za dwa dni będę wiedzieć na czym stoimy i czy Stefcio może się powoli pakować.
  21. Dobra, to w sobotę późną nocą jestem. Podaj adres bym nie błądziła to se w gps wpiszem.
  22. [quote]Dobra ,ale jeden warunek [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] biore wszystkie 5 (wybuduje chlewik [IMG]http://1.1.1.3/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_2.gif[/IMG]) nie sterylizuje i pobawię sie w hodowlę [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Wiem , że sie zgodzisz[/quote] W jakim kolorze przywiązać kokardki na prezenty?
  23. [B]Poszukuje osoby, która podjęła by się transportu w najbliższą sobotę. [/B] [B]Potrzebny transport z Poznania do Niepołomic dla bulla. [/B] [B]Zwrócimy koszty transportu, tylko ważne by ktoś pojechał. [/B] Na miejscu będziemy odbierać na raz kilka psów i musimy mieć kogoś na trasę Poznań - Kraków. Odbiór psów jest o 17. Więc najlepiej jak ktoś pojedzie z Krakowa to w miare o ludzkiej porze wróci do domu. Proszę, niech ktoś pomoże.
  24. Wstaw 20sztuk ;) Kurde, transport potrzebny. :placz:
  25. Takie ładne kalendarze :) W tę sobotę potrzebny nam koniecznie transport na trasach: POZNAŃ - TRÓJMIASTO POZNAŃ - KRAKÓW Zwrócimy za paliwo tylko niech ktoś pojedzie. Chodzi o sobote po 16 godzinie, więc to nocna wycieczka. POMOCY
×
×
  • Create New...