-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ładne zdjęcia. Heniek to miny robi lepsze niż te bulle u Ciebie. A ja myślałam, że to Twoje dziecie. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Ja także dziękuję za fakturę. Już dotarła. Pieniążki przelałam. -
Jak Ty już przebąkujesz a wogóle myślisz o tym, że zostanie to ja powoli przestaje się łudzić, że nie zostanie. Ale tak w sekrecie Wam powiem, że jak bym miała warunki to bym zostawiła Bacardi. Bo boje sie ją oddać do domu, że pozjada wszystkie psy w okolicy :diabloti:
-
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Słaby wybór był w sklepie bo Ania chciała inną. ;) Kochana, ja to już nie będę wymieniać ile tych ROGZów mam. Dziś wszystkie smycze upychałam do szuflad... Dwie się nie domykają a 3 do połowy zapełniona... A to duuże szuflady na buty! Ale ja ROGZy lubię lukrowane, więc mam wszystkie jakie są niebieskie i różowe. Aaaaa... sorry i FIOLETOWE!!! -
[quote name='rufusowa']eeee...to znaczy jesli w ogole będzie u nas w zime :D[/quote] Nie sądziłam, że masz jeszcze wątpliwości :lol::lol::lol:
-
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Majga, dziękujemy za pomoc. -
Szalona kobieta :evil_lol:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Na żarcie trza zapracować :diabloti: -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia od Ani w nowym sprzęcie, w którym mu do pyska. :loveu: [URL=http://imageshack.us][img]http://img522.imageshack.us/img522/941/2012860wh9.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=522&i=2012860wh9.jpg][img]http://img522.imageshack.us/img522/941/2012860wh9.f76d133e4f.jpg[/img][/URL] A tu ja i moja nowa ukochana zabawka - supełek [URL=http://imageshack.us][img]http://img391.imageshack.us/img391/4022/2012867kr0.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=391&i=2012867kr0.jpg][img]http://img391.imageshack.us/img391/4022/2012867kr0.b120d57ccb.jpg[/img][/URL] -
Andzia zaniedbała swoją galerie, nie masz po co iść. :eviltong:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia ciotka klotka. -
Gusia, Vario też ciężko bylo nie zauważyć, bo był grzeczniutki :loveu: Świat jest mały.
-
Rufusowa, coś mi doniosła, że mieszkałaś na tym samym osiedlu ale pogardziłaś i się wyprowadziłaś. :lol: Ja kojarzę Twojego psa. ;)
-
Ja to jak zwykle sie powtórze, że nadziwić się nie mogę jak ona wyładniała...
-
Dla urozmaicenia fotki z porannego spaceru. Bacardi zaczynają sie zaokrąglać mięśnie na udach. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/337/cf0e67df8bacaebc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/337/42ea2dab82b6ace9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/261/6ceab621633cdd4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/260/f9509880d868daef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/260/c48fa52a63b6efd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/345/90f0e455535190ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/337/c83bf51a4d10854a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/260/f9d272c087735cb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/262/0a6d4ce0755d3f50.jpg[/IMG][/URL]
-
Rudy - młody pitbull red nose z Przyborówka... MA DOM
doddy replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
a oto foty chlopaczka [URL=http://imageshack.us][img]http://img105.imageshack.us/img105/3694/p7260054ji5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img127.imageshack.us/img127/517/p7260056gi2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img143.imageshack.us/img143/7812/p7260057qd7.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img524.imageshack.us/img524/8315/p7260058rm9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img230.imageshack.us/img230/9661/p7260059qv0.jpg[/img][/URL] -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Ja też wczoraj zrobiłam aukcje. Dzięki Anitko za pomoc. [URL]http://www.allegro.pl/item413672182_ast_z_poderznietym_gardlem_zbiorka_na_leczenie.html[/URL] -
Całą chatą jedziemy do Altera i Rumby pomieszkać w Kampinosie przez 2 tyg w buszu. Takie wakacje. W tym czasie Piotr pojedzie na wakacje bezpsowe. Tak więc od piątku stanę się posiadaczką 5 uroczych piesków :diabloti: A co do wyjazdu nad morze do Ciebie... to ja mam dylemat moralny, czy Bacardi nie zabije BeatyA jak zostanie w kojcu...
-
Pluszowych nie rozdajemy. Żywe mięso i tyle :diabloti: O kubeczkach przypomnij jak się będe pakować. :loveu:A Ty z bullem kubek chcesz? Bo ja nie wiem, czy się taki ostał :oops: Tzn. jeden bankowo, może dwa... A co do Ritki... ja nie wiem kto ja zaadoptuje... na wiochę ją musze dać by nikt nie musiał z nią na spacer wychodzić :evil_lol: dziś wsi pod sklepem robiła bo próbowała zabić kaukaza. Ciekawa jestem jak ona zniesie wakacje z Alterem i Rumbą. 5 psów w jednym spało domu... System alarmowy jest mi zbędny :p