-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nasz kochany Jacunio czyli Arni. Wrzesień 2007 [img]http://img406.imageshack.us/img406/6022/p1010007smalldc5.jpg[/img] Nasz Jacunio teraz Arni, odwiedził nas w niedzielę. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/fab25ee38d9e9dd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/b3d753ab8d26cb4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/1a8acf95f107e029.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/52b56c7e111c1600.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/ea7e7d8df0034cf5.jpg[/IMG][/URL] -
DRAMAT JACUSIA - Jacus zamieszkal w nowym domu w Warszawie
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/f189e0ec2b6910d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/780a81e35814ea97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/e06e846334e5092b.jpg[/IMG][/URL] -
DRAMAT JACUSIA - Jacus zamieszkal w nowym domu w Warszawie
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Arniś niedzielną porą: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/fab25ee38d9e9dd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/b3d753ab8d26cb4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/1a8acf95f107e029.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/52b56c7e111c1600.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/ea7e7d8df0034cf5.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Właśnie robimy włoską kolację z tytułu Praliny :loveu: Hmmm pilnować bazarku... wysyłać? UPS!!!! Karolina, ratuj!!! Ty tak dobrze wysyłasz, nie chcesz wysyłać i tabliczek? Pliiiiisssss Ja wolę gówna sprzątać! :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Założyłam Adelce wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/urocza-domowa-amstaffka-adelka-po-szkoleniu-pt-szuka-super-domu-147903/[/url] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do domku pojechała Pralinka vel Sralinka. :loveu: Dzięki Ab-Agnieszce za sprawdzenie nowych właścicieli. Jutro jadę do Magdy po Adelkę. Muszę ją zabrać z hotelu aby zmniejszyć koszty na następny miesiąc, więc wezmę ją do siebie na DT. W tym miesiącu zabrakło nam 1000zł na zapłacenie hoteliku. :placz: I tak mamy upust bo nie płacimy za Torę a i za Zeldę Magda nic w tym miesiącu nie chce. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata od Kasi&Riki w kwocie 21,90zł za bazarek. :) -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pralinka właśnie wyruszyła w długą podróż do lepszego życia, bo teraz będzie mieć swój własny dom. Jestem z jednej strony strasznie szczęśliwa, że znalazła taki dom, czyli obeznany w belgach, mający belgi a z drugiej strony polubiłam Sralinkę i dziwnie będzie bez niej (ostatnio mieliśmy dużo szczęśliwych chwil aniżeli jeszcze 2 tyg. temu). Pralinka zamieszkała u osób z forum, więc zapewne będą dalsze wieści z jej życia. Mam nadzieję, że Pralinka będzie sprawiać mało problemów, a nowi właściciele będę się cieszyć samymi dobrymi chwilami z nią. Ze swojej strony pragnę ogromnie podziękować Wam wszystkim za pomoc mentalną i rzeczową dla suni. Dzisiejszy Happy End nie był by możliwy bez Waszego udziału (a już z pewnością szczególnego - nowego domu). Dziękuję Ab-Agnieszce za wizytę przedadopcyjną. -
Urocza, domowa amstaffka ADELKA ma nowy dom w Krakowie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/28f5d43a9bdd3742.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/3a357db89b65a60e.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/3f038d4ec15fd7ff.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/474/f87f3607f4f4da21.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/f226511a5fa87a96.jpg[/img][/url] -
Urocza, domowa amstaffka ADELKA ma nowy dom w Krakowie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/474/4e460d43dba47f76.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/340cc3786631e2e5.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/474/26d9a81be4011e0c.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/0554df5efa688607.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/42fe1597ddfa52a7.jpg[/img][/url] -
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych właścicieli dla ok. 4-5 letniej suni amstaffki o imieniu ADELKA. [COLOR=DarkRed]ADELKA[/COLOR] jest uroczą rudo białą amstaffką z nieobciętymi uszami, jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. W naszej fundacji przeszła szkolenie w kierunku Psa Towarzyszącego - zna podstawowe komendy, przydatne w codziennym życiu. Sunia została znaleziona 2 lata temu na Mazurach, trafiła do schroniska gdzie spędziła 2 lata na łańcuchu, bo nikt odpowiedzialny nie wyrażał chęci jej adopcji w małym mieście. Adelka niedawno trafiła pod opiekę naszej fundacji. Została umieszczona w hotelu dla zwierząt z możliwością szkolenia przez behawiorystę stricte od ras typu bull. Okazało się, że Adelka to typowo domowa sunia, znająca jazdę samochodem, dom, meble, zachowująca czystość. Sunia ukończyła szkolenie PT - pies towarzyszący. Obecnie Adelka jest gotowa do adopcji. Poszukujemy dla niej aktywnej osoby, gdyż Adelka uwielbia ruch, bieganie przy rowerze, pływanie. Adelka jest łagodna do ludzi, nie dogaduje się natomiast z innymi zwierzętami. Obecnie Adelka przebywa w okolicach Radomia. Jutro zaś trafi do nas na dom tymczasowy, czyli będzie w Warszawie :) W sprawie adopcji suni, prosimy o kontakt z naszą fundacją: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - Strona glówna[/URL] Fundacja zastrzega sobie prawo wizyty przed i po adopcyjnej. Nowy właściciel będzie musiał także podpisać umowę adopcyjną.
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jak zawsze stokrotne dzięki! Zaraz założę wątek Adelce, bo nie ma. -
AMSTAFF ROKI prosi o grosik na swój hotelik - bo ma dług prawie 1600zł
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie. Roki dziś pierwszy raz nie próbował "wyjechać" do Magdy. W końcu Magda może rozpocząć pracę z nim. -
Słodka amstaffka Jawa acha i da sie nosic na rękach MA DOM !
doddy replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Cudne fotki! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, a to wiesz co ona mogła by zrobić... no bo... ruszamy z kilkoma kampaniami. I przydałaby nam się podkładki pod ulotki DL takie jak kiedyś robiłaś. A że będziemy robić w wielu lecznicach PL to troszku by nam się jeszcze przydało. Może to stażystka by porobiła i okleiła? :evil_lol: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotka, a jak to będzie robione? Może Piotrek by zrobił jakiś projekt? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia mamy hasło, idealnie pasujące do Mambuni. [B]DOBRY PIES... ALE MA SŁABE NERWY. [/B] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci ogromnie. :loveu: -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Allegro Arvenkosławy :) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=759758931]Pitbull ka ARVENKA szuka wyjątkowego domu (759758931) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Idę Cię zaspamować. :p -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jenny, wysłałam Ci wszystko mailem :) Vectra, a Twojego maila jak zwykle nie mogę znaleźć. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
SASA ze szczecińskiego schroniska, która zamieszkała u Oli Redcat. Październik 2007. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/133f3218f23e833f.jpg[/IMG][/URL] I niedzielnie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/890cda1bff90d234.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/c5bb994bb084795a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/c2b521a3ef84b19f.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Frodek w październiku 2005r. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/93164b2b3414261b.jpg[/IMG][/URL] Frodek na niedzielnej sesji. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/abf62a0cd73922d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/85d6d9a022b611d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/53db68158435418d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/85ea82c8a542030f.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kurcze, jak to miło popatrzeć na metamorfozy naszych psiaków. Rumba w lutym 2008 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/1aa3b297451e3b51.jpg[/IMG][/URL] Rumba w niedzielę w objęciach i obiektywie cioci Iny [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/33ab1f29d3d2bde2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/8ba080a4fc2a22e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/22ae59f83674d8bf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/854c26c6f21741f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/79b7cfe7f478afbf.jpg[/IMG][/URL]