Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Migosia ma szansę na dom tymczasowy po nowym roku. Będę Was informować, czy się uda.
  2. Z babciowych wieści jakie mi się przypomniały po spacerze właśnie, to Holy kuleje na operowaną tylną łapę i ją odstawia.
  3. I ostatnie fotki już: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYthP8U8I/AAAAAAAAA6g/KRfYqdCAuaA/DSC_0525.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaY8WI1m4I/AAAAAAAAA6w/RQmLqp6kFJo/DSC_0534.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaY8ky0oKI/AAAAAAAAA64/SAG8GggMHT4/DSC_0536.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaY854c1hI/AAAAAAAAA7A/R-jz6jm0X5c/DSC_0540.jpg[/img]
  4. Kolejne 5 fotek: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYVm5JF7I/AAAAAAAAA54/oEjV_PCd2fw/DSC_0482%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYV6LpwjI/AAAAAAAAA7Y/yGUA_7mTkDc/s128/DSC_0492%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYVy6gqZI/AAAAAAAAA7g/YjWcFWNDeXs/DSC_0502%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYgrG5E1I/AAAAAAAAA6Y/WdroFHGP0Mg/DSC_0519.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYtqSEj2I/AAAAAAAAA6c/3nu2Md8NtkY/DSC_0520.jpg[/img]
  5. I już 3 ostatnie: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaZFQKfdXI/AAAAAAAAA7E/O2z8dKrAjfA/DSC_0543.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaZFbC7M_I/AAAAAAAAA7I/A09ZrW1EqXE/DSC_0545.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaZFZwfGZI/AAAAAAAAA7M/lA6RXatCV1o/DSC_0547.jpg[/img]
  6. I kolejne 5 fotek. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYt5zVxeI/AAAAAAAAA6o/uSwXgsSoDRc/DSC_0530.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYuNs1HQI/AAAAAAAAA6s/oL4W9h2Oseg/DSC_0533.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaY8vlCQzI/AAAAAAAAA60/HdlciMGXJII/DSC_0535.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaY8ky0oKI/AAAAAAAAA64/SAG8GggMHT4/DSC_0536.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaY8w0HOGI/AAAAAAAAA68/FiBpDouJkQs/DSC_0539.jpg[/IMG]
  7. I kolejne: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYVm5JF7I/AAAAAAAAA54/oEjV_PCd2fw/DSC_0482%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYV2CQ4_I/AAAAAAAAA58/SbZC9mnD1ko/DSC_0485%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYgWYZirI/AAAAAAAAA6I/QG67tNwzoA0/DSC_0513%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYgteNYyI/AAAAAAAAA6M/KqqkucU80og/DSC_0514.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYgjuyiBI/AAAAAAAAA6Q/eqpj0S6rOUA/DSC_0517.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYgkNNwaI/AAAAAAAAA6U/EvB-N6obcNE/DSC_0518.jpg[/img]
  8. Świąteczna Rumbolinka: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYtwON1dI/AAAAAAAAA6k/z43ny2H-f8g/DSC_0526.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYI_9Ay-I/AAAAAAAAA5Y/gOBxtSDxCiw/DSC_0025%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYJP-yVoI/AAAAAAAAA5c/kNDlibbdU7E/DSC_0421%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYJeyl1zI/AAAAAAAAA5o/WLC71SlKR5s/DSC_0478%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYVqintdI/AAAAAAAAA7Q/ETwrdkFpp0s/DSC_0480%5B1%5D.jpg[/img]
  9. Świąteczne fotki potworków: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYJP-yVoI/AAAAAAAAA5c/kNDlibbdU7E/DSC_0421%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYJAxL70I/AAAAAAAAA5g/SnQN0run8wg/DSC_0432%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYJW_vI0I/AAAAAAAAA5k/_kpMDKJ3QYk/DSC_0463%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYJeyl1zI/AAAAAAAAA5o/WLC71SlKR5s/DSC_0478%5B1%5D.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SzaYVqintdI/AAAAAAAAA7Q/ETwrdkFpp0s/DSC_0480%5B1%5D.jpg[/img]
  10. Zaraz coś wstawię i w reszcie potworków tj. Mambie i Rumbie. W końcu dzisiaj za gremliny robiły, szczególnie Rumba.
  11. Przyznaję, że mocno zaniedbałam temat fotek Mamby, ale wierz mi że nie ma takiej sytuacji, w której Mamba by nie spała najwygodniej ze wszystkich psów. :evil_lol:
  12. Na tej fotce to jeszcze pełna kulturka jest :) Normalnie uprawiają spanie zbiorowe w posłaniach, które mają boki co niestety ogranicza im znacznie przestrzeń, więc śpią dosłownie na sobie. Nie mam teraz swojego kompa, aby wygrzebać fajne fotki.
  13. Fotki babci z wczoraj i z dzisiaj. Dzisiaj mieliśmy spotkanie fundacyjne, czego efekty będą ukazane głównie w wątku Rumbuni :)
  14. Holinka ma się zaskakująco dobrze jak na swoje schorzenia :) Ostatnio doznaliśmy nawet zaszczytu, że pomerdała do nas ogonem, bo ogólnie jest psem któremu człowiek nie jest do życia potrzebny. Wyciszyła się, wygrzeczniała. Naprawdę robi się z niej fajna babcia. :)
  15. Dziękujemy za pamięć :) I Wam także Wesołych Świąt.
  16. Freya73, bardzo serdecznie dziękujemy Ci za kartkę dla nas. Piękna kartka, piękny gest. Byłam w ogromnym szoku jak wczoraj zamiast rachunków do płacenia znalazłam w skrzynce piękną kartkę. Dziękujemy! Wesołych Świąt dla Ciebie i wszystkich ciotek malinkowych :)
  17. Teraz działa jak najbardziej :)
  18. Dostałam fotki rodziców Kony. Wstawię je jednak dopiero jak będę mieć swojego kompa, czyli po świętach. Teraz mam utrudniony dostęp do kompa. Wszystkiego dobrego z okazji świąt.
  19. Musimy odwiedzić Gapę z Martoliną. Może coś po nowym roku podziałamy w tym kierunku. Obiecujem :)
  20. Aga, dziękujemy za życzenia i nie zapominaj tu o nas :) Chętnie będziemy Was tu oglądać częściej :) Wszystkiego dobrego i ucałowania dla Uzi.
  21. W imieniu całej naszej Fundacji chciałabym Wam złożyć spóźnione życzenia Wesołych Świąt. A jedynym moim życzeniem jest abyśmy mieli jak najmniej psiaków do ratowania i to z uwagi na cudowne domy, a nie zakaz posiadania naszej ukochanej rasy :)
  22. Papunia, link mi się nie otwiera :( Nie wiem, czy wszyscy tak mają. Wesołych Świąt :)
  23. Cześć ciotki. Jestem bez kompa, więc i wiadomości będę odczytywać co 2 dni. Czy coś poza ogłaszaniem jest teraz potrzeba? Wesołych Świąt dla Was :)
  24. Pudzio to taki koń, ale w typie charta. :evil_lol:
  25. Ellig, nie ma sensu zamykać wątku. Pisz co u suni, oraz jak postępy leczenia. Myślę, że wiele osób którym los bullowatych na co dzień nie jest obojętny chętnie dowie się co u niej. Jak sunia będzie gotowa do adopcji, to wtedy zmienicie tytuł, że szuka DS. Na dogo jest wiele psów leczonych, wiele z nich znalazło DT (przez dogo i poza dogo). I specjalnie wątków się nie zataja, a wręcz służą one do informowania co u psa w DT oraz w nowym domu słychać. Od Ciebie PW nie dostałam, stąd odpowiedzi nie dostałaś. Jeśli coś napiszesz, zapewne odpowiem. Mam wrażenie, że unosisz się honorem i oczekujesz przeprosin - ode mnie, że p. doktor poprosiła nas o pomoc dla suni, od wetów, od dogo i kogoś tam jeszcze. Z żadną koleżanką suni w lecznicy nie oglądałam, nie byłam, ale spoko jak chcesz to nawet z "wymyśloną" koleżanką mogę Cię przeprosić, choć w sumie nie wiem za co. Tak więc przepraszam i mimo wszystko czekam na wieści od suni. Jeśli to możliwe, to podaj Waszą stronę internetową, chętnie choć na niej będę śledzić los Pumy.
×
×
  • Create New...