-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[IMG]http://www.std.org/~hania/agility/sylvia10-2006monia2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.std.org/~hania/agility/sylvia10-2006monia1.jpg[/IMG]
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Minio'][B]Flaire [/B]Wiem ,że nie masz czasu , mam dobre źródła . ;)[/quote] Hmmm... A Ty jutro w domu czy w pracy? -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
zach, fajne filmiki! Pani w telewizji właśnie powiedziała, że na dworze wieje lodowaty wiatr, który powoduje, że czuje się jak na dziesięciostopniowym mrozie. Na szczęście moje sucze póki co śpią... :evil_lol: -
[quote name='Nitencja']brrrrrrr i znow to biale dziadostwo zasypalo swiat...... Welshe ze sniegu oczyscic mozna szybko ale szkot......... :roll: [/quote]Hihihi Nitencja, wypuść go za drzwi, rzuć piłeczkę wzdłuż chodnika do furtki, to Ci śnieg z chodniczka zmiecie! :-)
-
[quote name='grrrond']dobra zmniejszyłam w bólach co prawda, ale już[/quote] grrrond, dzięki!!! :-)
-
[quote name='jborowy']serwery i dogo działa bez zarzutu[/quote] jborowy, dogo od kliku dni jest na szybszym troszke serwerze i chyba rzeczywiście widać różnicę... Bos, dzieńdoberek i dziękuję za herbatke! bogula, jak mała?
-
[quote name='Ela_hryckiewicz'][B]A tak na marginesie co należy w tym tygodniu zrobić przy lakersie,[/B] [B]aby nie było za póżno. Wydaje mi się że głowę i uszy trochę [/B] [B]podrasować, ale nie jestem pewna.[/B] [B][B]Flaire [/B]jesteś na dogo skrobnij jedno zdanko plizzzzzzzzzzz na co mam zwrócić uwagę :loveu: [/B][/quote]Ela, na tych zdjęciach niewiele widać, chyba że wstawiłaś jakieś inne, które przeoczyłam. Na tych co widziałam, to głównie ma za duże breżniewy zostawione i za dużo na kufie - ale najlepiej to zostaw i aga_o Ci poprawi, albo ktoś już na miejscu.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='bos']......razem ukończyły zootechnikę.....:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :cool3: [/quote] Tyle że niedźwiedzica wybrałą specjalizację teoretyczną, a krowa - stosowaną... ;-) -
[quote name='Welsh Terrier']Zrobiłam sobie bannerek. :D Pierwsza moja animacja! :) [/quote] Gratuluję. A teraz przeczytaj sobie Regulamin dogomanii i popraw ten podpis! :angryy:
-
A ja tak sobie myślę, że ten piesek [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/916/pieskubakoty016dz8.jpg[/IMG] fajnie i oryginalnie by wyglądał zrobiony na Dandie Dinmonta :-). Bo kudłate Dandie są do niego bardzo podobne (chociaż mają innego gatunku sierść), a pięknie zrobione wyglądają tak, jak ten zwycięzca tegorocznej wystawy Montgomery: [IMG]http://www.std.org/~hania/montgomery2006/dandie.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ibolya'][B][COLOR=blue]Flaire[/COLOR][/B][COLOR=blue] ja nie tę część rodziny miałam na myśli :oops:[/COLOR][/quote]No ja wiem, ale z moją rodziną w Polsce to tak właśnie jest. :-(
-
[quote name='Ibolya'][COLOR=blue] zauważyliście, że najwięcej rodziny spotyka się na cmentarzu [/COLOR][/quote] No w moim przypadku tak rzeczywiście jest, ale to dlatego, że Oni do mnie już raczej nie przyjdą, więc spotykamy się tylko gdy ja pójdę do Nich. :-(
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Minio'][B]Flaire[/B] zdecydujesz się na odwiedziny?[/quote] No chyba jakoś powinniśmy się spotkać, tylko u mnie baaaardzo kiepsko z czasem ostatnio... :-( -
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Flaire replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
No piszcie, jak poszło??? :loveu: majaga, Tobie też należą się wielkie podziękowania! Pomysł, żeby o Chojraczku napisać na terierach był Twój, wytrwałaś w tym pomyśle, zrealizowałaś go i chyba właśnie tam fjolka o Chojraczku się dowiedziała! :buzi: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Dzisiaj w Warszawie szaro, zmino, mokro, wietrznie. Niewątpliwie wszystkie liście zwieje z drzew. :-( Locia na spacerku goniła każdy listeczek i podskakiwała radośnie. Ale teraz udzielił się dziewczynom mój leń i smacznie śpią. J planowałam na dzisiaj wizyty cmentarne, ale zaczyna mi się katar i boję się, że jak zaczne ganiać po cmentarzach to się do końca przeziębię.... :-( -
bogula, nie muszę chyba mówić, jak straszniaście Ci zazdroszczę szczeniaczka! No niby ja też ciągle jeszcze mam w domu takowego, bo zachowuje się to moje Lociowe szczęście jak szczyl totalny, ale mleczkiem już nie pachnie :-(.
-
[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Czy będziecie i tej zimy ćwiczyć w hali na zniczu? Obiecałam sobie, że regularnie będę chodzić, jeśli będziecie. Byłoby super. [/COLOR] [/quote] Niestety, nie - nie wyszły negocjacje i szukamy innej hali. :-( . Ale od czasu do czasu ciągle tam będziemy - na przykład, w pierwszy weekend grudnia będzie tam dwudniowe seminarium. Tę halę maję przerobic na kino, ale póki co, nic się nie dzieje. :niewiem:
-
Ibolya, a może by tak udać się z Bodrysiem na szkolenie? Jestem pewna, że nie jest za późno nauczyć go przychodzić na zawołanie. Mogę Ci podać namiary na moją znajomą, która - wydaje mi się - właśnie w Pruszkowie prowadzi zajęcia z posłuszeństwa.
-
[quote name='Jura']Ja przyjeżdżam w czwartek. Planuję popatrzeć na jamnkiki standard krótkowłose ([B]sirion[/B] :razz:), baseji i obi. [/quote] Jura, obi zaczyna się dopiero w piątek... zach, nie ma możliwości, żebyś przyjechała wcześniej? :-(
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='niedzwiedzica']No toUciekam teraz,zanim ochrzan dostanę..czeka na mnie hałda rzeczy do prasowania..[/quote] Ten ochrzan to od żelazka? ;-) -
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Bardzo nieśmiało, bo nie mam AT ani welsha ani szkota. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] sirion CHYBA ŻARTUJESZ!!!!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Skye to nie teriery???? Wstydź się, koleżanko! ;-) Locia ma urodzinki dwa dni po wystawie, więc chyba jakąś imprezkę trzeba będzie zorganizować...
-
kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to kela's topic in Kerry blue terrier
[quote name='Zebra']Flaire, mam nadzieję że się zobaczymy:multi: .[/quote]W Poznaniu? Ja zaczynam się zastanawiać, czy ja tam w ogóle kogokolwiek zobaczę... Coraz bardziej się boję, jak to wszystko wyjdzie organizacyjnie. :shake: A do mnie przyjeżdża na tę imprezę moja sąsiadka ze Stanów... -
Pod kątem alergii, zastanów się, czy w otoczeniu psa nie ma czegoś nowego... Nowa wykładzina? Nowe posłanie? Nowy proszek do prania, w którym pierzesz jego kocy? :niewiem: itp. itd.