-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Terriermania']A mozecie mnie oświecić jak robi sie odpowiedż do posta z kilkoma cytatami???:shake: Bo nie umiem i muszę za kazdym razem pisac osobnego posta. [/quote]To zależy, co dokładnie chcesz zrobić... Jeśli chcesz kilka cytatów pochodzących z tego samego posta, to robisz tak, jak robisz teraz, tylko dookoła każdego z tych cytatów musisz dać [ quote] na początku i [/quote] na końcu (tylko bez tej spacji po pierwszym [ ). A jeśli chodzi Ci o to, żeby w jednej odpowiedzi cytować kawałki różnych postów, to najprościej najpierw kliknąć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] przy każdym z postów, które chcesz cytować, a potem kliknąć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/reply.gif[/IMG] . Wszystkie posty, przy których kliknęłaś [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] znajdą się jako cytowane posty w okienku odpowiedzi. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Terriermania'] Chociaz ma to swoje dobre strony, szybciej dotredo pierwszej łapki...:cool3:[/quote] To się nazywa "nabijanie postów" :cool3: . -
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Flaire[/B], moje burki z powodu niskonożności są zwykle na co dzień dość brudne, a i długie futro dobrze trzyma brudek, toteż w łóżku mają zakaz.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]sirion, moje też do czystych nie należą, szczególnie że prawie nigdy nie są kompane. Ale właśnie dlatego nie wolno im na meble, tylko na łóżko: prześcieradła łatwiej dobrze wyprać niż tapicerkę ;-). [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue] ponadto im jest za ciepło. Nawet po praniu, gdy są zaproszone, to dość szybko uciekają. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Moje nie cierpią spać pod przykryciem, a gdy ja jestem w łóżku, to są raczej niedotykalskie, szczególnie Misia i szczególnie w lecie. Sądzę, że to właśnie przez to, że im goroąco. W zimie jest troszkę lepiej, bo mam otwarte okno i sama śpię pod ciepłą pierzyną... Psy nadal nie cierpią być pod przykryciem, ale Locia przynajmniej potrafi się przytulić...
-
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ona po prostu musi spać na podwyższeniu ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Misia też, ale na krzesłach, fotelach i sofach jej nie wolno, więc śpi u mnie na łóżku, najchętniej na podusi! :lol: [IMG]http://www.std.org/~hania/misia/MalaMisiaSpifordogo.JPG[/IMG]
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
No więc mnie to, co opisujesz też nie dziwi - tu, to co było inne to po pierwsze, intensywność rzygania - pewnie co najmniej ze 12 razy na przestrzeni 12 godzin - a po drugie - zero biegunki, kupole wzorcowe przez cały czas! Do weta też nie leciałam, bo objawy nie wyglądały mi groźnie, ale nie wiem, co takie objawy może spowodować... Może coś zżarła? :niewiem: -
No to ja zaczynam myśleć, że mam aniołki, a nie psy! :evil_lol: U mnie niemal zawsze jest coś do pożarcie na blacie w kuchni, często blisko krawędzi, gdzie wystarczy sięgnąć ozorem bez odrywania przednich łap od ziemi. Podobnież na stole w jadalni. Ale moje głupole nawet tego nie ruszają, nie mówiąc już o stawianiu przednich łap na stół czy wskakiwaniu na krzesło... Może wiedzą, że gdyby spróbowały, doszłoby do rękoczynów... :mad:
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
borsaf, a kupy robi normalne? Loci apetyt na szczęście powrócił po tej nocy rzygania. Tak więc te dwa dni niejedzenia przed tą nocą muszę chyba jednak przypisać jakiemuś choróbsku, które spowodowało również i te wymioty.... -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
zach, banerek-cudo! Co do zapachu cieczki - ja też używam tabletki chlorofilowe, pomimo że nie wierzę, że pomagają. Sama wiesz najlepiej o tym, jak bardzo czuły jest psi węch - na pewno nic nie zniweluje zapachu na tyle, żeby zainteresowany pies go nie poczuł... W które dni cieczki będzie ta wizyta? Nie ma możliwości tej suczki zaparkować gdzie indziej? Czy będziesz miała problem, czy nie - głównie zależy od osobniczych cech tej suczki i Twoich psów... -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Anisha']z drugiej dołujące, bo Locia jest parę miesięcy starsza od Shaggiego i mnie się właśnie wydawało, że za te parę miesięcy to już będzie luzik, a tymczasem...guzik. ;) [COLOR=black] [/COLOR][/quote] Anisha, nie dołuj się... Lotka to wyjątkowo trudny przypadek, po i narwana, i głupiutka straszniaście (zach potwierdzi, bo na własne oczy widziała, jak na seminarium trzy inne psy chwytały komendę "banana" :evil_lol: po dwóch do czterech powtórzeniach, a Lotce zajęło chyba z dwanaście... :roll:), a poza tym to drugi pies, więc poświęcam jej zdecydowanie za mało czasu... :-( -
[quote name='Jura']A jakaś inna Pani bedzie miała nie tyko echo na koncie. :lol: [/quote]No - tak dobrze to nie ma, niestety... Pieniążki zostały natychmiast przekazane były właścicielom Mondeo, którym teraz jeżdżę, a którzy na tę spłatę czekali od lata... :roll: Ze sprzedaniem Yariska nie było problemu - tzn. jak tylko się za to wzięłam, czyli wstawiłam do komisu, to poszedł w 4 dni... Oczywiście do jakiegoś kuzyna sprzedawcy. Ja wiedziałam, że to jest dobra okazja, więc próbowałam nieudolnie sprzedać wśród znajomych i w ogóle trudno mi się było z tym autkiem rozstać, bo to naprawdę super samochód. :-( Ale teraz muszę się cieszyć, że Mondeo już mój.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Z moimi zarazami i witaniem też jest problem. Na mnie juz nie skaczą, ale na gości - Misia raczej nie skacze, ale Loci muszę ciągle przypominać ("nie skacz nie skacz nie skacz nie...") i wtedy czasem się udaje - do momentu, gdy przestanę mówić "nie skacz". :roll: Ale gdy zostałam zatrudniona, aby nauczyć nie skakania na gości Pabla, boksera ambasadora Turcji, podeszłam do tego inaczej, bo tam była "poważna" sprawa - po prostu nie przystało, by Pablo bródnymi łapiskami obskakiwał panie w wieczorowych strojach... :roll: Więc nauczyliśmy Pabla bardzo wytrwałego "siad-zostań". I gdy przychodzili goście, Pablo był sadzany na siad-zostań w odległym końcu korytarza, gdzie mógł wszystko obserwować, ale nie wolno mu było wstać. Goście zdejmowali okrycia i przenosili się do salonu (Pablo mógł to wszystko obserwować ze swojego miejsca) i dopiero jak cały rwetes ucichł - wolno mu było wstać, podejść i się przywitać. Ale wtedy goście już siedzieli, a w każdym razie nie byli już "nowi" - więc nie było potrzeby na nich skakać. Z Misią to też czasem stosowałam, gdy przychodził ktoś, kto się boi psów. Ale nie za bardzo to lubię, a poza tym, z dwoma psami jest trudniej, bo się nawzajem nakręcają. -
U nas kompot był tak jak w wersji nr 1 sirion, czyli prawie same owoce i w filiżankach. A owoce, jak już pisałam, były tylko figi i śliwki (plus skórka z cytryny i sok z cytryny do smaku); figi w Polsce nie rosną, a że byliśmy w Kalifornii, to i śliwki były kalifornijskie. I już nie mogę się doczekać tego przysmaku z łódką, bo wiem, że będzie super! coztego - ciasteczka orzechowe!!!
-
[quote name='Mokka']U mnie w domu może być bajzel kosmiczny, ale na pewno żadne jedzenie, ani nawet jego resztki nie będą zostawione na stole czy szafkach kuchennych :evil_lol: . Leon czuwa :evil_lol: .[/quote] To ja mam dobrze, bo bajzel może zawierać jedzenie! :-) Misia ze stołu w domu nie sciąga, bo jest grzeczna (u Babci - inna sprawa :evil_lol: ), a Lotka chyba za głupia jest. Tak więc jeśli żarcia nie ma na podłodze (co w zasięgu nosa jest psa!) to nie zostanie pożarte. Dzięki za herbatkę! Ja mam jedną radosną nowinkę: wczoraj sprzedałam Yariska! Jakaś Pani z Łodzi będzie miała piękny prezent gwiazdkowy od syna!
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
No to GRATULACJE dla świeżo upieczonego mężczyzny! -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego'][B]Flaire[/B], zapytaj Garncarza, ile by kosztowała plastyka powiek u Malizny :razz:[/quote] A o co chodzi, dokładnie? P.S. Te znaczki juz znalazłam. :cool3: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Flaire']A gdzie to jest? :hmmmm:[/quote]Już znalazłam... Wygląda na to, że to właśnie Ci się wcisnęło, Terry. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='coztego']A ja myślę, że po prostu zamiast tego [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/quote.gif[/IMG] lub tego [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/quote.gif[/IMG] wciska to [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/html.gif[/IMG][/quote] A gdzie to jest? :hmmmm: A oczko cieknie i jesteśmy umówieni na czwartek o 17. Jakbyście się do niego wybierały - to zapraszam! -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Terry']:angryy: , co Wy wciskacie , ze cytat wyskakuje z innym naglowkiem a mnie ciagle jakies takie badziewia wychodza?[/quote] Ja myślę, że masz w profilu coś źle odhaczone, jakiś html czy cóś. :cool3: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Terriermania']lece na siku[/quote]Terriermania, ja też czasami latam na siku, ale zazwyczaj tego tak publicznie nie ogłaszam! :cool3: :evil_lol: -
[quote name='coztego']To opowiem Wam coś wesołego :cool3: Przychodzę dzisiaj do mojej fryzjerki (to jest moja przyjaciółka z podstawówki), Patrycja sadza mnie w fotelu mówiąc: "Siadaj dziecko! Coś taka zdechła?", a na to odzywa się pani siedząca obok: "Po szkole pewnie zmęczona" :evil_lol:[/quote]No to rzeczywiście fryzjer okazuje się najlepszym lekarstwem na chandrę! ;-)
-
[quote name='aga_ostaszewska']w sumie to powinnam sie cieszyc, ze mam cos co sprawia mi satysfakcje w [B]zuciu[/B][/quote]A jak tej brakuje, to kupujesz paczkę Orbit - dostępna w każdym kiosku! :lol:
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Flaire replied to Murak's topic in Terier szkocki
Magicnesca, a nie boisz się, że jak te białe napiją się mleka od tej czarnej, to im się łaty porobią? :cool3: :lol: -
[quote name='hanik']A to jest ona czy on w końcu?????[/quote] Holka to suczka.
-
[quote name='Wind']Tak glebiej sie zastanawiajac, to ja jednak rezygnuje z tych glow ... Nie wazne z oczami czy bez, w moich garach raczej plywac nie beda :shake: :evil_lol: [/quote] To może zamiast głów, same te wydłubane ślepka? :eating: ;-)
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Mój szczenior tak michę wylizuje, jakby głodował co najmniej miesiąc, a nie półtora dnia. Chyba już zdrowiutka jest! :multi: Tylko z oczka cieknie. :-( Na czwartek jesteśmy umówione u doktora Garncarza.