Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. W Ciechocinku było bardzo fajnie, ale słyszałam, że ujeżdżalnia w Łącku jeszcze fajniejsza, a dla mnie jednak dużo bliżej do Łącka... Tak że ja idę wbrew trendom i głosuję za Łąckiem. :)
  2. [quote name='AniaP']nie wiem czy Vivald nie będzie pierwszym "..." :eviltong: biegającym agility. :evil_lol:[/quote]Dodaj "w Polsce" - bo inaczej nie uwierzę... ;)
  3. [quote name='Torzysława']No bo jak moja znajoma chciała nam załatwić nocleg to ta pani z tych Ogierów powiedziała żeby oddzwonić w poniedziałek bo z terminem jeszcze nic pewnego.. Bo ppwiedziała że tam robią remont nawierzchni i nie wiadomo czy się wyrobią....:roll: A czy będzie można trzymać psiaki na trybunach, czy gdzieś na zapleczu?:cool3:[/quote] Jakich ogierów? :shock: Czytałaś pierwszy post? Przecież te zawody są w hali sportowej, z ogierami nie mają, o ile wiem, nic wspólnego...
  4. A ja powiem, że pojechałabym na pewno, gdyby nie ta wizyta mojego Taty... :(
  5. [quote name='hanik']może się skuszę.[/quote]Och, tak, hanik, przyjedź KONIECZNIE!!! :)
  6. [quote name='2Monika2']Flaire - nie wiem czy to jakieś pocieszenie...ale airedale mojego wujka ma już 13 lat, dopiero od niedawna ma problemy zdrowotne i widać, ze naprawdę się postarzał. A mieszka w bloku, ruch typowy dla psa miastowego niestety :shake: i objada się pedigree i odpadkami ze stołu .. To wiesz, Twoje wysportowane gwiazdy ...:D:D[/quote]Monika, dzięki, ja miałam AT całe moje życie, miałam ich już sporo i też miałam jedną sukę, która dożyła 13 lat i jedną - 12. Ale według statystyk, przeciętna dla AT to 11 lat i dla wyrównania do tych statystyk, mój jeden jedyny samiec żył tylko 8 lat. Więc różnie to bywa... :( Narazie Misia zdrowa i mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy razem! :)
  7. [quote name='2Monika2']wiem, ze duże psy się niby szybciej starzeją..[/quote]Monika, niestety, nie "niby", tylko naprawdę tak jest... :( Gdyby tak nie było, to pewnie miałabym doga, bo ta rasa straszniście mi się podoba, ale przeciętny dog w wieku Pikusia to już w grobie leży, bo one żyją przeciętnie 7-8 lat. :( Airedale żyją przeciętnie 11 lat, czyli też nie za długo. :( Misia w grudniu kończy 7 lat i też myślę już o jej emeryturze. :(
  8. [quote name='Sajko'](szczególnie, że ja trafiam do Radomia bez problemu:eviltong:).[/quote]Ooo, wypraszam sobie! DO Radomia to ja też trafiłam bez problemu - tylko z powrotem do Warszawy miałam problem, może proroczy i powinnam tam była zostać ;) .
  9. [quote name='Sajko']Niestety mam tylko nasz klub nagrywany aparatem (niestety bank pamięci ze mną nie gada i nie mam miejsca na karcie na więcej przebiegów:-()[/quote] A Mokka mówiła, że masz jakąś Locię... :(
  10. [quote name='PATIszon']A ja bym chciala jakies filmiki, poki moge...[/quote]Tak, ja słyszałam, że podobno są filmiki z co poniektórych "lepszych" ;) występów moich z Lotką... Bez względu na to, czy w danym przebiegu kompromituję się ja, czy Leokadia - uprzejmie proszę o filmiki! :) [quote name='PATISZON']bo zaraz spadam i nie bede miala dostepu do szybkiego netu przez 10 dni....[/quote]A gdzie będziesz, jak Cię nie będzie? ;)
  11. Cerber, fajne zdjęcia w bardzo trudnych dla fotografa warunkach! :) Cieszę się, że ciasto smakowało - pierwszy raz takie robiłam, a jak do niego dotarłam, zeby spróbować, to już go nie było! :lol:
  12. [quote name='Mudik']poproszę też na PW o przepis na to ciasto z cynamonem,jabłkami i orzechami było SUUUUPER !:loveu:[/quote]Ciasto przyniosłam ja, linka do przepisu nie mogę podać, bo dogomania go blokuje... :roll: Z [URL="http://www.t"][U][COLOR=blue]www.t[/COLOR][/U][/URL][COLOR=blue][U]e rierkowo.fora.pl/viewtopic.php?p=434#434[/U][/COLOR] wyrzuć spację między literami e i r i będziesz miała adres przepisu. ;) Tyle że ja dodałam łyżeczkę cynamonu i paczkę rodzynek, bo orzechów miałam w domu za mało - dałam ich tyle, ile miałam. No i dałam tylko jedną szklankę cukru, bo nie lubię zbyt słodkich ciast, a jabłka i rodzynki były słodkie.
  13. Torzysława, dzielnie walczyłaś o ten przebieg i chyba największe brawa dostałaś po tej jednej hopce! Gratuluję! :)
  14. [quote name='LALUNA']Te argumenty były tak samo wyciagane kiedy wspomniało się IAL i przekonywano ze ludzie zawsze beda chciec organizowac i jezdzić i kazda osoba która by smiała powiedziec ze nie była zakrzyczana. [/quote]LALUNA, myślę, że nie do końca dobrze pamiętasz tamte argumenty. Bo ja nie pamiętam NIKOGO, kto argumentował, że to na IAL zawsze będą chętni - pamiętam tylko ostre dyskusje na temat tego, że na zawody NIEOFICJALNE zawsze będa chętni. I to, moim zdaniem, się sprawdza - Fort w tym roku zorganizował dwa razy zawody nieoficjalne i dwa razy oficjalne i największe zawody były właśnie zawodami nieoficjalnymi. ;)
  15. [quote name='OlaAB']najwyżej okażecie dowody wpłat na miejscu w sekretariacie i tyle[/quote]Ale warto podkreślić, że wpłat nie będzie można na miejscu uiszczać, tak więc trzeba wpłacić z góry i przyjechać z dowodem wpłaty.
  16. [quote name='PATIszon'][B][SIZE=3]Koniec posuchy![/SIZE][/B] Zglosilam sie .:diabloti: Wreszcie sobie poskaczemy!!!!:multi:[/quote] SUPER!!! :)
  17. Ja coś widzę, że Need 4 Speed będzie jedną z nielicznych drużyn, które utrzymały się przez wszystkie edycje zawodów (i mama nadzieję, że pisząc to, niczego nie zapeszę, tfu, tfu...) Jesteśmy tylko mocno zacieczkowane, bo wszystkie suki, które mogą - czyli dwie na trzy - mają cieczkę... A trzecia, gdyby mogła - też by miała! :evil_lol:
  18. [quote name='Torzysława']a propos dosły mnie słuchy, że ja starym zwyczajem (dla mnie nowym) mam cos wyprodukowac do jedzenia.. i wlasnie pytam sie czy tak czy to tylko plotki..:razz::evil_lol:[/quote] Nie plotki!!! A więc, oficjalnie: zgodnie z tradycją zawodów w Pruszkowie, będziemy mieli bufet - zapraszamy wszystkich do zasilenia go wszelkimi pysznościami! :) Będzie też czajnik i baniaczki z wodą na gorące napoje. :)
  19. [quote name='Davie']Oczywiście, do 16 włącznie. 17 rano dostaniemy od Radomia listę wpłat.[/quote]Davie, jak pieniądze mają wpłynąć na konto Związku do 16 (tak, jak jest napisane w pierwszym poscie), to raczej przelew trzeba załatwić najpóźniej 15... Bo jeśli przelew załatwi się 16, to on może wpłynąć 17, o czym Związek nie będzie wiedział 17 rano...
  20. [quote name='PARSONRK'] to teraz na foteczki czekamy :)[/quote]I na wyniki... :razz:
  21. [quote name='Torzysława']A kto mi powie....:cool3: Co ja mam uczynić, jezeli jedna zawodnikczka z mojego teamu jest Rezerwowa? Czy to oznacza, e na marne jest zgłaszanie naszej drużyny? :roll:... A i czy własnie jak ktoś jest rezerwowy to wpłaca pieniądze? a jeżeli tak to co potem się dzieje, jeżeli tak czy siak nie wystartuje..?[/quote]Torzysława, zgłoszeni zawodnicy mają obowiązek wpłacić startowe tak, żeby wpłynęło na konto oddziału do 16.X. Po tej dacie zaczniemy przyjmować z listy rezerwowej na miejsca tych osób, które nie wpłaciły. Tak więc ok. 17.X będziecie wiedzieli, czy osoba z listy rezerwowej została przyjęta i wtedy ta osoba - jeśli zostanie przyjęta - będzie miała jeszcze dwa-trzy dni na wpłacenie startowego. :) A jeśli nie zostanie przyjęta - Wy będziecie mieli te kilka dni na skompletowanie drużyny. :)
  22. A ja trzymam kciuki za mojego klubowego kolegę Gutkowskiego, oraz Mokkę i Sajko! Doszły mnie słuchy, że moje kciuki działają dla Gutkowskiego i Sajko, ale dla Mokki - nie bardzo. :(
  23. [quote name='belgunia']:roll: Czyżbyś nie otrzymała potwierdzenia emalią?[/quote]Ja też nie dostałam potwierdzenia...
  24. [quote name='belgunia']W pierwszym poście zamieściłam skorygowany plan zawodów. Ze względu na wytyczone godziny korzystania z Hali obawiam się, że moglibyśmy się nie wyrobić w czasie. Chcę by openy odbyły się w oba dni w komlepcie. W związku z tym egzaminy będą raz.[/quote]Czyli o jeden przebieg mniej dla Openów :( - ale startowe bez zmian? :-(:-(:-(
  25. [quote name='Magda i Saga']Moja pogryziona suka [/quote] C co się stało Sadze??? :crazyeye:
×
×
  • Create New...