-
Posts
35692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Jaśminka już po zabiegu, wszystko ok. Waży już 7,20 kg :) Mieliśmy też wizytę u pani wetki, która specjalizuje się w okulistyce i przebadała dokładnie oczka suni. Niestety nic się kropelkami tu nie poradzi, żadnego stanu zapalnego nie ma. Główny problem to niedrożność kanalików i brak punktu łzowego w jednym oczku, nie dało się nawet przepłukać kanalików. Potrzebny byłby zabieg chirurgiczny.
-
Rozliczony 200 zl Dziękuję Serca 10.08 Szczebrzeszyniakom
Murka replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Wpłata już u mnie, dziękuję :) -
One wszystkie są bardzo wystraszone i zestresowane. Spotka też próbowała się wczoraj bronić i musiałam kontenerek rozebrać, żeby ją wypakować do kennela, bo nawet postawienie w pionie nie pomagało i sunia nie dała się "wysypać". Złotkę wczoraj pani z opieki niosła na rękach, więc to po prostu stres. Ale dzisiaj bez rękawic bym nie dała rady jej zapakować do klatki (wczoraj bez większego problemu przeniosłam ją z samochodu do domu). Wczoraj im dałam trochę jeść (na brak apetytu nie narzekają, wciągają nawet suchą karmę), ale od wieczora już nie karmiłam, bo jak ja je wiozłam, to któraś zwymiotowała (makaronem). W każdym razie dziś już rano robiły normalne koopy, bo wczoraj to były jakieś takie pomarańczowe i tłuste, trudno je było zmyć.
-
Myślałam, że uda się bardziej całuśne zdjęcia zrobić, ale sunia się chyba trochę speszyła aparatem i trochę sztywno pozowała. Widzę też, że najbardziej swobodnie czuje się kiedy jest sama na kanapie. Jak jest obok duży pies to jest spięta i szczerzy się kiedy się do niej zbliża. Ogólnie ma dużo lęków i z byle powodu wpada w mini panikę. Potrzebuje spokojnego domu i cierpliwych ludzi. Raczej bez małych dzieci, bo boi się gwałtownych ruchów. Rozliczenie za czerwiec: -280 zł hotelowanie 17-30.06 -200 zł transport z Zamościa -30 zł odrobaczenie i odpchlenie -10 zł II odrobaczenie Razem: -520 zł