Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Logo dzisiaj: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3724/logogr1.jpg[/IMG] Martwią mnie jego uszy (o oku nie wspomnę) :-(
  2. Hienka dzisiaj też czekała na swojego człowieka... [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9219/hienkado5.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9476/hienka1as0.jpg[/IMG]
  3. On ma wpisane w zaświadczenie 4 latka :roll: Myślę, że możemy przy tym wieku pozostać. Ja biorę na siebie adopcje.org, 4lapy i ogłoszenia plakatowe (teraz już mam punkty w Lublinie, Janowie Lubelskim i oczywiście w Stalowej Woli ;) ).
  4. Jeszcze parę fotów [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6056/rudy5sy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/4617/rudy6ds5.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4629/rudy7id9.jpg[/IMG] Nie mogę uchwycić jego pięknego zakręconego puszystego ogonka, bo wciąż nim majta :mad: Acha, Rudy jest już odrobaczony, środek na pchły i kleszcze dostanie w poniedziałek.
  5. Rudy już wykąpany i wyczesany (hurtownię swetrów mozna by otworzyć :cool3:). Jest mięęęciutki i pussszysty :loveu: Miał mnóstwo malutkich kołtuników, aż się boję co to będzie u Fafika. A lini się co niemiara :-o Jest to najnormalniejszy domowy i ludzki piesek. Zachowuje sie jakby od zawsze mieszkał w domu. Można go spokojnie już ogłaszać ;) Zdjęcia będę dostarczać na bieżąco. Przede wszystkim Rudy jest towarzyski, lubi być tam gdzie ktoś jest, sam podchodzi do człowieka, wlepia ślepia i czeka na głaskanie ;) Za człowiekiem generalnie chodzi krok w krok. Lubi ogród, ale nie potrzebuje specjalnego zaproszenia do domu :roll: Jest spokojny, niehałaśliwy, pozostawiony sam nic nie obgryza, nie niszczy. Z suczkami się świetnie dogaduje, z psami gorzej. Koty akceptuje. Zachowuje czystość w domu bardzo ładnie (znaczenie terenu w domu z pewnością jest chwilowe). Chodzić na smyczy się uczymy. Właśnie w chwili obecnej jest oblegany przez dzieci :lol: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2636/rudyfh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6218/rudy1we3.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4938/rudy2lh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8089/rudy3em7.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2420/rudy4qs9.jpg[/IMG]
  6. Dzięki za ogłaszanie Foboska ;) Dostałam dzisiaj SMSa w jego sprawie: "Ja w sprawie amstafa za ile go mozna kupic" Mi się nie chciało odpisywać ani oddzwaniać, jak ktoś chce, mogę podać numer :lol:
  7. Faficzek już po zabiegu, odpoczywa sobie w łazience (musimy go izolować, bo Rudy chce go zjeść). Jest bardzo wymęczony. Kąpać i czesać będziemy go dopiero jak dojdzie do siebie po zabiegu. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2615/fafiktv6.jpg[/IMG] Miał paskudnego ropnia sięgającego aż małżowiny usznej. Stan taki musiał trwać od dłuższego czasu, bo ropa się dosłownie sączyła... Ząb był bardzo duży jak na takiego małego pieska, trzeba było ciąć. Przy okazji wet usunął mu kamień nazębny. Będzie teraz dostawał antybiotyk, lek przeciwbólowy oraz będzie miał płukany pyszczek. Fafik to bardzo spokojny, grzeczny i posłuszny piesek. Mimo bólu był i jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i psów. Taki mały przytulaczek. I bardzo ładnie chodzi na smyczy :cool3:
  8. 47 zł doszło! Czyli [B]dług wynosi obecnie 100 zł. [/B]Mam nadzieję, że Magia w końcu da spokój kotuchowi :mad:
  9. Fafik miał zabieg pod narkozą, usuwanie ząbka. Miał ropne zapalenie zatok wywołane zakażeniem zepsutego zęba. Zaraz jedziemy po niego do lecznicy.
  10. Do domu to on się ryje na siłę :cool3: Już nie raz zdarzyło mu się prześliznąć przed drzwi :eviltong: Humorek mu dopisuje, jest przefajniasty i baaardzo grzeczny. Zapalenie skóry chyba zwalczone na amen, bo od czasu kastracji i zapryskania rany sreberkiem, nie jest tam nic ruszone, rozdrapane itp. czyli go już nie swędzi. Jutro jego wielki dzień! Postaram się oczywiście o jakieś fotki z podróży i przekazania Amisia we właściwe ręce ;)
  11. Ona praktycznie wciąż ma biegunkę lub w najlepszym wypadku koopę o średnio gęstej konsystencji. Ciężko w wypadku takich dolegliwości wymagać, aby zachowywała czystość :roll: Wychodzi trzy razy dziennie na ok godzinkę, czasem dłużej i niestety to jej nie wystarcza :shake: A piękna to ona dopiero będzie - jak się pozbędziemy grzybka i sierść jej odrośnie. Uszyska ma fatalne, łyse placki są na zadku, łokciach, brzuchu...
  12. Z taką sforą to chyba i bóle brzucha nie takie straszne :lol: Ja na razie jakichś większych dolegliwości nie mam, poza tym, że brzunio powoli zaczyna mi ciążyć... :cool3:
  13. Klara znów miała dziś rzadką koopę, z pianą :-( Royal się już kończy, starczy jeszcze na 2-3 dni. Po leku antygrzybkowym efektów jak na razie nie widać :roll: Jeszcze ma kilka dni kuracji. Trzeba będzie chyba zrobić jakieś dodatkowe badania, pogadam z dziewczynami :roll:
  14. Suńki się przypominają!
  15. Z tego wszystkiego zapomniałam poprosić, aby dziewczyny zajrzały mu w ząbki. Ale będziemy w sobotę w lecznicy to jeszcze zapytam ;)
  16. Fafik puchnie coraz bardziej :-( Dodatkowo psiak niewiele je, dobrze przynajmniej, że pije wodę. Dzisiaj się nie wyrobiliśmy, ale jutro jedziemy z nim do weta. To może być ropień :razz:
  17. [B]figa[/B], doszły pieniążki od Ciebie na Rudaska (100zł), dzięki!
  18. Fafik ma opuchniętą mordkę, po wizycie w lecznicy dowiemy się co może być tego powodem. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6922/fafikkoa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1953/fafikk1dk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/8815/fafikk3qe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8417/fafikk4ol9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8763/fafikk5in1.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2289/fafikk6vv9.jpg[/IMG]
  19. [B]Fafik - takie imię nosi zaledwie od wczorajszego popołudnia. Wcześniej był psiakiem bezimiennym, jednym z pośród setek przebywających w schronisku w Mielcu. Mały kudłaty, spokojny, ok. 6 letni piesek. [/B] Miał farta, bo został przeniesiony do boksu, z którego miał jechać do hoteliku inny podobny piesek. Okazało się, że ten inny znalazł już dom, więc Fafik zajął jego miejsce. Tutaj jeszcze jako piesek z boksu 33: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/33szary%20pie%20%281%29.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/33szary%20pie%20%285%29.JPG[/IMG] A tutaj już jako Fafik (jeszcze niewyczesany, nie wykąpany, ale już szczęśliwy, że po minimum 2 latach pobytu w schronisku opuścił boks i mógł postawić łapki na trawce). [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4674/fafikk2zo7.jpg[/IMG] Fafik obecnie przebywa w hoteliku pod Janowem Lubelskim. [B]DZIĘKUJEMY "FILIPKOM" ZA SPONSOROWANIE JEGO POBYTU!!! [COLOR=Red]Fafik prosi o domek!!![/COLOR] [/B] [B]BANEREK Dla Fafika od amyszki[/B] ;) [URL="http://tiny.pl/4z96"][IMG]http://iup.in/img/guest/fa2.gif[/IMG][/URL] [php]http://tiny.pl/4z96][img]http://iup.in/img/guest/fa2.gif[/php]
  20. [quote name='Ulka18'] Wydaje mi sie, ze Rudy ma przepukline, zobaczcie na pierwszym zdjeciu po prawej od sioosiaka taka gulka jest :roll:[/quote] Nie ma przepukliny ;) Obejrzałam go wzdłuż i wszerz. Jedyne co moge powiedzieć, to to, że na 100% kastrowany nie jest :eviltong::eviltong::eviltong: Aha i on wygląda na fotkach na większego. W rzeczywistości jest naprawdę niewielki. Jakieś 8-9 kg.
  21. Wymieniłam kilka maili z Panem, który odezwał się na ogłoszenie na adopcje.org. Ale Pan nie ma ogrodzenia, sunia miałaby być na łańcuchu... Są tam też kury, kaczki, koty... Także zgodnie zdecydowaliśmy, że to nie są warunki dla naszej Klary. Nasza Saba jako jedyna wytrzymuje tarmoszenia Klary ;) [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5807/klargj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4140/klar1ju4.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4120/klar2dp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2/klar3ns6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8193/klar4eh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2088/klar5ww3.jpg[/IMG]
  22. Nie nabrudził (bo podsikania krzesła kilkoma kropelkami nie wliczam)! Żadnego wycia, szczekania, nic pogryzionego, żadnego bałaganu. Normalnie super. Psiak jest jak najbardziej normalny i fajniasty, bez żadnych lęków. Zadziwia mnie to, bo w boksie chował się do budy, a teraz dosłownie garnie się do człowieka, uwielbia głaskanie, słucha co się do niego mówi, reaguje na skarcenie (kot jest cacy póki sie do miski nie zbliża :eviltong: i trzeba czasem Rudaska przywołać do porządku). No i chyba podoba mu się nowa sytuacja ;) Psia kanapa już przetestowana :cool3: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7504/rudyda3.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/521/rudy1uv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/573/rudy2wk8.jpg[/IMG]
  23. Ja już też wszędzie widzę Fobosa :roll: Mam teraz zamówienie na portret asta ze zdjęcia i pies jest normalnie jak Fobos :cool3:
×
×
  • Create New...