Ania popytaj swojego lekarza, ale chyba lepiej po powrocie.Szczepionka ma w rzeczywistości dużo dłuższe działanie niz rok, ale u nas jest zasada,że psy szczepi się raz na rok.
Byłam dzisiaj u swojego powiatowego wet. po zaświadczenia na wyjazd na Węgry i pokazał mi w jakiejs gazecie resortowej wzór tego paszportu dla psów(zdjęcie może być ale nie musi).Mają wejść od października , ale w dalszym ciągu ponoć trwają dywagacje, kto ma je wystawiać .
Mam nadzieję,że w końcu wejdą.