"Babcie, babcie" 8) 8) , a jednak Wam zazdroszcze troszkę tej radości, miło patrzeć na takie małe kuleczki,np. biale w czarne kropki :D
tylko czemu one tak szybko rosną?????????????
Proszę życzyć zdrówka wszystkim narodzonym i tym,które przyjdą na świat.