Wiem ,ze na razie tylko w kilku miejscach w Polsce - ja będę miała prawdopodobnie do niej dostęp lada chwila.Coś mi się ta karma podoba, zwłaszcz dlatego,że na poprzedniej , którą ten importer sprowadzał Bafiśka świetnie szła i żadnych sensacji nie było, i sierść wzorcowa.