-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']dzownić do ludzi i zapraszać ich na spotkania dotyczące produktów tejże firmy :diabloti::diabloti:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Jeżeli wszyscy będą reagowac tak jak ja to szczerze Ci współczuę :diabloti: -
Melduję, że odpoczęłyśmy, aczkolwiek już jestesmy bo jadę dziś na pobieranie nauk z żywienia i paszoznastwa :mdleje: Wyruszyliśmy o godzinie 22:00 w piątek, prowadziłam i było całkiem całkiem. Może oprócz tego, że ludzie to debile i nie raczą świateł długich wyłączyć jak widzą zbliżający się samochód.. :roll: A przed chwilą jak wracałam widziałam na krzyżowaniu z Conrada Anetę z Masajem ;) Może trudno w to uwierzyć, ale są zdjęcia ! :loveu: Kolorowo mamy w ogrodzie :loveu: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6523/dsc1420.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8920/dsc1334.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6807/dsc1454.jpg[/IMG] Na łąkach tez byłyśmy ;) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9558/dsc1535y.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/6711/dsc1512.jpg[/IMG] Ale do wody jej nie wpuściłam, bo nie wiadomo jakie tam syfy pływają po tej powodzi.. A pozatym znów cieczka i mam nadzieję, że wyrobi się do urlopu rodziców, bo nie wyobrażam sobie, że oni ją upilnują na działce :shake:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Znaczy się co będziesz robić? :diabloti: -
[quote name='ariss']mokry sznaucer jest żałosny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Te chudziutkie nózki, szczupły pyszczek, zwichrowane włosy na głowie, grzywka w strąkach, sopel z firanki pod brzuchem :loveu: Idę zmoczyć Jaszczurka :diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']A dobrze :) Pod koniec czerwca zaczynam pracę :)[/QUOTE] No to chwal się chwal ! Jaka? -
[quote name='ariss']małe jest piękne:lol:[/QUOTE] A mokre jeszcze piękniejsze :lol:
-
Fifka mnie totalnie rozwala :loveu:
-
Wpadłam tylko powiedzieć, że ten masakryczny tydzień się skończył. Egzamin praktyczny z mirkobów rozwaliłam, wirusologie udało się dziś zdać, na resztę wyników czekam jeszcze, ale czuję, że będzie dobrze ;) Teraz tylko sesja.. A póki co 32 stopnie w cieniu, więc jak tylko zmrok zapadnie jedziemy na wiochę - tam może jakoś zniosę te Afrykańskie warunki :mdleje: Jaszczura też ciężko znosi ów czas, już nie wie gdzie się kłaść i w jakiej pozycji. Moczę ją codziennie w wannie, coby ulżyć. Masakra.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']o matko, Justa jest koszmarnie! Ja siedze w sklepie w cieniu ale i tak duszno. Próbowalam odpoczywac ale nic z tego bo zasypiałam od razu. Wzięłam sie za sprzatanie sklepu (cóż za motywacja :lol: ) i mi sie odechcialo spac. Teraz cos zjem i o 19 jazda stad. Ble. A autobusów niecierpie i tramwaji kiedy panuje taki upal, raz ze mozna sie zesmażyć na kielbaske z grilla, dwa ze z ludzi wychodzi to ze sie nie myja -nos wykręca :rzyga: Ja sie dzis lekko ubralam- ale jak widać -co z tego :roll: chyba w bikini musialabym tu przyjsc :lol: ;) ide do kina dzis z kolezanka- ciekawe czy nie usne :D[/QUOTE] Miałam jechać, ale nawet nie chce mi się mysleć jak gorąco jest na dworze, więc chyba naleje sobie zimnej wody do wanny i tam zlegnę :mdleje: Z tym bikini to dobry pomysł - przynajmniej się opalisz ! :p Ludzie są obrzydliwi.. A jeszcze 5 razy czeka mnie wyjazd na SGGW w czerwcu.. A potem już tylko piekny zapach kiszonki na końcu świata :loveu: Podobno w przyszłym tygodniu ma być chłodniej.. Oby.. -
[quote name='ladySwallow']miał w sierści pełno patyczków i [B]kamieni[/B]...[/QUOTE] :o :mdleje:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
To jest jakaś masakra co się dzieje na dworze.. W autobusach smród niemiłosierny, upał (bo po co klimatyzacje włączać..). Ja dziś prawie nago na uczelnie pojechałam a i tak wróciłam zlana potem :mdleje: Dzisiaj jadę kupić zwiewną, cienką, letnią SPÓDNICE, bo inaczej coś mnie trafi.. :diabloti: -
[quote name='Kashdog']Właśnie wiem, bo kiedyś składałam zamówienie 'łączkowe' u takiej pani i chyba z tydzień czekała na paczkę, potem okazało się, że obecnie nie mają tego, tego i tego i dlatego szukam jakiegoś innego sklepu niż krakvet gdzie jest ukochana piłka Fifki :evil_lol:[/QUOTE] Ja z czystym sercem moge polecic animalię, kontakt super, aktualizacje na stronie na bierząco i spory asortyment ;)
-
[quote name='Doginka']Tak, takiego orienta - sfinksa czy jakoś tak:lol:[/QUOTE] Idź Ty wiesz ile toto ma problemów zdrowotnych? A ze skórą :mdleje: Jesli chodzi o koty to dachowce są najlepsze :loveu: Mnie się marzy szary pręgowany albo rudy :loveu:
-
A to przez to zerwane/naderwane ścięgno? Dobrze pamiętam? Mój tato miał naderwane ścięgno w palcu u ręki i chodził przez 2 miesiące w ortezie na palcu - lekarz powiedział : zrośnie się to się zrośnie, a jak nie to cóż.. można operować. Z tym że psu przecież nie unieruchomisz łapy tak aby nie używał palca. Ciesz sie moja droga, że to nie więzadło krzyżowe kolana ;)
-
[quote name='Maga100']Justa, tylko patrz czy dawca przystojny![/QUOTE] Śmiejcie się śmiejcie z moich lęków :placz:
-
[quote name='dbsst']mówi, że nie pamięta. Zrób jaki ci tam wpadnie do głowy napewno będzie pycha[/QUOTE] No ba ! I tez mu nie powiem ! :diabloti: :p
-
[quote name='dbsst']hahhaha ale on nawet mi nie powie!!![/QUOTE] Oj ale może mi powie :diabloti:
-
[quote name='dbsst']tylko R zrobił ściśle tajną marynatę do mięsa napewno czosnek ale co jeszcze to nie wiem i ta padlina tak dwa dni w niej leżakowała.[/QUOTE] Hmm.. powiedz mu, że nikomu nie powiem :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']a ja jak mam brać rogzową to kolorową właśnie ;) mam lupina niebieskiego i ją uwielbiam, noszę nawet jak mi do psa nie pasuje : P czarna leżała w odłogu... miała być czarna, ale jednak nie będzie : P no a z miękkich i lekkich kolory mi nie pasują- miałam właśnie na myśli tę co pokazałaś, ale jednak nie :evil_lol:[/QUOTE] Wybredna :diabloti: Wiesz, mnie też tam średnio pasują te krowy do wszystkiego, ale cóż - wesoło jest przynajmniej :p
-
[quote name='dbsst']jak zawiniesz w boczuś to zrobisz furore bo jest mega giga pyszne to kurczakowe mięso czekam na info jak było.[B] Jak nie będziesz mieć czerwonej cebuli to i tak będzie pycha[/B][/QUOTE] Ale ona tak super wygląda ! :placz:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']Ja też poszłam spać wcześniej, o 1... No i się uczę. :) Byłam u jednego dr dzisiaj, potem w dziekanacie, w poniedziałek dyżur u prodziekan... Zobaczymy. Poza tym dziś była u mnie koleżanka ze swoim psiakiem (Tarą - Airedale terrier), uczyłyśmy się prawa konstytucyjnego, a w przerwie byłyśmy z psami na spacerze. :) Mam kilka fotek, ale było tak gorąco, że masakra... A jutro 40 stopni. :mdleje: Ta pogoda mnie dobija, oddychać nie mogę, a co dopiero się uczyć![/QUOTE] Dobrze będzie, zobaczysz ! Oj apropo Airedal'ów to jak idę do mnie na uczelnie od stokłosów to co wtorek spotykam panią z przepięknym przecudownym Airedalem :loveu: Piękne są, aż się wierzyć nie chce, że to takie złośliwe jak te małe terrrierki :diabloti: Czekam na fotki ! 40 stopni? Chyba żartujesz.. :mdleje: Myslałam, że dzisiaj wyzionę ducha jak jechałam a potem wracałam z egzaminu, a było TYLKO 31 w cieniu.. :mdleje: Ale coś słyszałam, że od przyszłego tygodnia jakies ochłodzenie? Oby ! Teraz ja na weekendzik jadę na działkę i mam zamiar NIC nie robić przez 2 dni ! I może fotki nawet jakies przywiozę ! o ! Powodzenia współcierpiętniczko :) Ja się w końcu zbiore za te wirusy zaraz.. Ale tak mi się nie chce.. -
[quote name='dbsst']papryka czerwona i pomarańczowa cebula biała i czerwona cukinia piers z kuraka owinięta boczkiem (boczek z biedronki pyyyyycha)KONIECZNIE, karkówka I NIE PRZESADZIĆ Z DODOATKAMI POTEM WSADZAĆ NA GRIL GRILOWY A NIE PŁONĄCY I CIERPLIWIE CZEKAĆ a to najtrudniejsze a i pieczarka[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Właśnie wróciłam z zakupów i nie ma czerwonej cebuli u nas w cerfurze bemowo :placz: Ale zdobędę ją :diabloti: A to zawijanie w bok to całkiem fajny patent, wcześniej nie stosowałam :p Pochwalę sie jak dobre wyjdą !
-
[URL="http://zoo-sklep.pl/index.php?p5028,rogz-smycz-regulowana-alpinist-matterhorn-multi-lead-16mm-100-160cm-rozmiar-m-hlm23"]http://zoo-sklep.pl/index.php?p5028,rogz-smycz-regulowana-alpinist-matterhorn-multi-lead-16mm-100-160cm-rozmiar-m-hlm23[/URL] Martyno, masz za 40zł :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']ja właśnie się czaję na rogzową, tylko nie wiem jaką ;) no i nie ma szans za 40zł :placz:[/QUOTE] Ja gdybym mogła to wzięłabym miękkie lekkie tudzież z nitką - czarną, bo się nie brudzi i pasuje do wszystkiego, a że porządna to będzie służyć długie lata ;) Ale za 40zł była tylko krowiasta i same kolorowe.. no to cóż ;) W końcu muszę ją uprać, bo jeszcze nigdy tego nie robiłam :diabloti:
-
[B]Dominiko[/B], proszę bardzo ładnie o przepis na te cudownie wyglądające szaszłyki - napisz mi proszę co tam dokładnie było powtykane, bo w weekend jadę na działkę :diabloti: