-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Montelka']to w ramach motywacji- ja uważam, że [B]mój[/B] jest fajny :)[/QUOTE] To akurat średnio motywujące :p :diabloti: Jakieś fotki między jednym dyżurem a drugim Ze szczególnymi pozdrowieniami dla Matusza, którzy przyjechał do mojej metropolii i uskutecznił z nami 2h spacer :diabloti: [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5238/dsc0762y.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3660/dsc0456xe.jpg[/IMG] A jutro mogę spać do południa :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='nathaniel'] Praktyka wydaje mi się być dużo ważniejsza niż sama wiedza teoretyczna zdobyta na zajęciach. [/QUOTE] Wiedza teoretyczna niestety zwykle zdobywana jest w domowym zaciszu i samodzielnie (nad czym ubolewam) i bez niej też ani rusz. Bo i jak to leczyć jak człowiek nie posiadł wiedzy na temat danego leku oraz konkretnej przypadłości? A tak btw chodziłam na praktyki po II roku nie mając o niczym praktycznie pojęcia.. I oprócz manualnych rzeczy typu pobieranie krwi, zakładanie wenflonów, cewnikowanie i inne pierdoły niestety niewiele rozumiałam. Było fajnie, ale teraz po farmie, patach, radiologii, chirurgii ogólnej to jest zupełnie inna bajka.. ;)
-
[quote name='olalolaa']Wiesz, ja tak nie myślę, napisałam to co słyszałam od weterynarzy, ludzi których znam już troche lat i doradzli mi od serca ;) Mnie do Lublina nie ciągnie więc nie mam o tej uczelni opinii bo niby i tak skąd mam ją mieć ;)[/QUOTE] Ja miałam jako takie porównanie jeśli chodzi o pierwszy rok.. Jeśli chodzi o poziom zaliczeń anatomii i histologii to Warszawa a Lublin to było niebo a ziemia (przynajmniej te 3 lata temu). Jak jest dalej to nie wiem i jak jest w praktyce również, a przecież ona najważniejsza.
-
[quote name='ariss']ja bym się nawet nie zastanawiała:lol: jak Ty jesteś w przyszłym tygodniu dostępna( nie licząc piątki i weekendu oczywiście)?:razz:[/QUOTE] Hmhmhm.. jeśli nie pojadę na działkę to czwartek mam all wolny ! Bo pn-śr klinika.
-
[quote name='ariss']nie:diabloti: podbijamy Słowację:razz:[/QUOTE] Ufff.. to bez wyrzutów sumienia chyba sobie odpuszczę i pojadę na wieś :loveu:
-
[quote name='ariss']na tym spacerku zrobiłam całe 2, jest jeszcze jak zeskakują, ale nie chce mi się zmniejszać:diabloti: w najbliższy weekend muszę je zrobić przed wystawą, więc jak będą troszke ładniejsze może będzie więcej fot:razz:[/QUOTE] Jak rozumiem jedziecie na Warszawską? :razz:
-
TYLKO jedna fota ? :placz:
-
[quote name='aleola'][B]Justa[/B], i się zdublowałyśmy : ) ^[/QUOTE] Mój rocznik jeszcze 'normalnie' będzie kończył - w sensie te 400 osób ze wszystkich wydziałów z Polski, liczę że przez 3 lata zdążę znaleźć jakąś porządną pracę :p
-
[quote name='Kasiass']Czyli jednak jest, kolejny wydział weterynarii to więcej miejsc więc jest ok ;)[/QUOTE] Nie wiem czy jest z czego tak się cieszyć, bo to znaczy + 100 nowych weterynarzy każdego roku.. A miejsc pracy nie przybywa.
-
[quote name='Kasiass']Jakiś tam plan jest haha :D A słuchajcie jak to jest z wetą w Poznaniu? Bo coś mi się obiło o uszy że jest/ ma być, ale nie wiem nic na ten temat więc pytam ;)[/QUOTE] Jest, w tym roku się otworzyła, więc z praktycznego punktu widzenia nic nie można raczej powiedzieć.
-
Na SGGW są miłe panie w dziekanacie :)
-
Generalnie jak ktoś bardzo chce to może niemal wszystko ;) A na maturze i dostaniu się nie kończy, cały czas trzeba w siebie wierzyć !
-
[quote name='olalolaa']A jak Wam się widzi takie trymowanie? [url]http://www.youtube.com/watch?v=jb37pisl5Bs&feature=related[/url] Prawidłowo? ;) Trochę mam wrażenie że Pani momentami rwie za dużo włosa na raz i to może być bolesne..[/QUOTE] Co jak co ale pani raczej średnio delikatna jest.. :roll:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Całkiem możliwe że to było zapalenie otrzewnej, przyczyn mogło być wiele.. Może pęknięty pęcherz albo krwotok, pęknięta śledziona? Trudno ocenić, myślę, że zrobili małej usg.. z tym, że pęknięty pęcherz może wyjść dopiero po paru godzinach. No nie ma co roztrząsąć.. Trzymaj się :calus: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Beatko bardzo mi przykro.. :( Może zapalenie otrzewnej, skoro miała sączek założony.. :( Najważniejsze, że już nie cierpi.. -
[quote name='Montelka']Że w Warszawie nie ma porządnych (wolnych) mężczyzn, to zaczynam się do tego przyzwyczajac, ale miała nadzieje, że nie dotyczy to całego kraju ![/QUOTE] Miałaś mnie nie demotywować ! :diabloti: [quote name='LeCoyotte']Należy się prawda?;) Miłego wyjazdu J![/QUOTE] :loveu: Był bardzo bardzo miły, mam już 3 warstwy tegorocznej opalenizny w zależności od tego w co byłam ubrana :p A jutro znów - do pracy rodacy.. [quote name='Bonsai']Eee gadacie, w Warszawie jest sporo fajnych, wolnych facetów. ;) Przynajmniej takich w wieku 20-25 lat.[/QUOTE] Zapoznaj mnie !!! :diabloti:
-
:loveu: :loveu: :loveu: Brak mi słów, moje serce się cieszy jak patrzy na te cudowności !!! I co? 2 czy 3 to ideał? ;)
-
[quote name='betty_labrador']oj dziewczyny... ja też juz nie ogarniam życia :( wszystko takie głupie i poplątane.. no z kotkiem bedzie ok, na pewno, jak juz przezyla operacje. Ona ma wole zycia duużą, od momentu kiedy wyszła z wody jako 1-2 dniowy kociak z pępowiną :)[/QUOTE] Z życiem nie jest tak źle, tylko pewna jego część jest ciężka do ogarnięcia - MĘŻCZYŹNI :diabloti: A to coś sobie tam poprzecinała w tym brzuchu? Robili coś ponad szycie powłok?
-
[quote name='Bonsai']Czy ja wiem... sama nie wiem. :roll: Trudne to do ogarnięcia wszystko.[/QUOTE] Jakbym siebie słyszała.. :roll: [quote name='betty_labrador']czesc Justa :) jak leci u Ciebie? :) Dzis moj kotek mial wypadek :( przeskoczyl przez płot, rodzice znalezli go rano z brzuchem pocharatanym.. ale juz po operacji i szyciu, odpoczywa w domku. Nie przewidzisz przykrych sytuacji :([/QUOTE] Hej Beatko ;) U mnie jakoś leci.. Biegam sobie do kliniki, a jutro jadę przez pół Polski posiedzieć nad jeziorkiem. Biedna kicia, ale koty generalnie mają wolę walki, na pewno wszystko się ładnie zagoi !
-
[quote name='Bonsai']Już nie. :eviltong:[/QUOTE] Wyczuwam radość :p
-
[quote name='Bonsai']Ja szukam - ale współlokatorki. :eviltong: Tzn. mi tam facet w mieszkaniu nie przeszkadza, ale moja współlokatorka nalega, by to była dziewczyna. I właśnie przeprowadzamy casting. :diabloti: Dla mnie oczywiście NAJWAŻNIEJSZE, by człowiek się nad witającymi go psami nachylił... ;) A tu takie paniusie czasami przychodzą, że szok... "Idź piesku, bo mam czarne spodnie" (mój pies ma białą sierść - straszne ! kilka włosków zostawi! ).[/QUOTE] A to nie mieszkasz z chłopakiem? Bo coś mi tak świta..
-
[quote name='NightQueen']fajna piłka, skąd ona? (jakby znajome to pytanie nie? :evil_lol:)[/QUOTE] Czytasz w moich myślach :loveu: [quote name='papillonek']A piłeczka moja z Włoch przywiozłam jak byłam w te wakacje ;)[/QUOTE] :placz:
-
[quote name='klaudusia0219']ale juz owłosiona :loveu: kiedy od-futrzanie ? :P[/QUOTE] Pierwsze rwanie to pewnie tak w okolicach 5-6 mies, ma jeszcze czas na zrzucenie szczenięcego puchu ;)
-
[quote name='Matusz']I tu zapytam, szukam pokoju w Warszawie do wynajęcia, może coś wiesz? słyszałaś? ktoś wynajmuje?:shake:[/QUOTE] Hmm.. moi znajomi generalnie mieszkają już na stałe od 3 lat w wynajmowanych mieszkaniach, ale nadstawię uszu ;) A coś się stało, że nie mieszkasz już tam gdzie mieszkałeś?
-
[quote name='ariss']strach się bać:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ćwicz fryzurki dla kurek :diabloti: :loveu: