-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']pytaj śmiało ... zderzyły się w locie i runęły na ziemię ... norma :shake:[/QUOTE] Ale dysk złapany :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL="http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/600D/03_09_2012678.jpg"]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/600D/03_09_2012678.jpg[/URL] Nie pytam :mdleje: :diabloti: -
[quote name='Doginka']Ja jestem w Chłapowie już 2 tygodnie, ale jeździmy do Chałup po...latać-pływać na kajcie;-)Zostajemy do niedzieli, a może jeszcze dłużej jak pogoda pozwoli:lol:[/QUOTE] Ja w tym roku jeszcze nie skusiłam się na latanie na wietrze, ale za rok jadę podbijać zatokę ;) Przyczepa 10 metrów od wody, ja chcę tam wrócić :placz: :placz: :placz: Plaża w Chałupach to jedno z najspokojniejszych miejsc jakie można w tej chwili znaleźć nad morzem, jestem oczarowana :loveu: Udanego wypoczynku. W weekend ma wiać 7 w szkwałach, idealna pogoda na łapanie wiatru w żagiel :razz:
- 21590 replies
-
Ooo to wygląda na to, że odpoczywałyśmy w jednym miejscu.. Ja właśnie wróciłam po tygodniu z Chałup :)
- 21590 replies
-
Brumiczka coraz ładniejsza :loveu:
-
Nie było mnie tydzień, ALE UROSŁA :mdleje:
-
[quote name='Vectra']a on tam ciągle tasuje stażystami , tylko pan doktor to z tych mega wymagających ;) tylko jak coś dzwońcie na ten telefon komórkowy ... bo to telefon do doktora , ja tam nie dyskutuje ze stażystami i new medykami ....[/QUOTE] Ja tak kojarzę, że ostatnio jak wybrałam się na wycieczkę rowerową do Palmir, ba raptem 30km w jedną stronę to jak już dogorywałam w drodze powrotnej to kojarzę to wet-centrum, wygląda naprawdę wypaśnie jak na tę mieścinę :razz: Ja bardzo lubię wymagających lekarzy, a najlepiej jak jeszcze każą mi myśleć !
-
[quote name='Vectra']a to jedź do Lasek , fantastyczny lekarz , doskonale kształci młodych lekarzy .... wirtuoz w swoim fachu , do tego za rozsądne pieniądze :) i o ile leczy skutecznie jak dotąd :evil_lol:[/QUOTE] Myślisz że by mnie zechciał, na dokształcanie? :diabloti:
-
[quote name='Vectra']Andrzej Małkowski[/QUOTE] A to nie znam, jeszcze :razz:
-
Bowsko razem wyglądacie :loveu:
-
[quote name='Unbelievable']tam jest o Brumy bracie, Bookerze Buciku, dzisiaj operację miał Benji... muszę ją prześwietlić we wrześniu/październiku.... byłam przed chwilą na frisbee, i Brumsztyl jest przezajebista, ma z tego niesamowitą radochę, nie przekręca i nie wypala się szybko, jak będzie chora to się chyba zapłaczę na śmierć :roll:[/QUOTE] Jeśli nie ma objawów to zmiany (o ile w ogóle są) mogą być na tyle minimalne, że nie będą jednoznaczne w obrazie RTG. Myśl pozytywnie !!! A my zaciskamy kciuki za Brumiczka. Vectra, mogę spytać co to za ortopeda? :razz:
-
[quote name='Unbelievable']taa z Brumy drugi już brat miał operację, na OCD.... właśnie się dowiedziałam[/QUOTE] Przeczytałam na borderowym forum wszystko od początku i się przeraziłam :shake: Strach psy kupować..
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
Trzymam kciuki za Finkę ! Wypadki się zdarzają, nie wiń siebie za to, bo to i tak nic już nie zmieni.. Dobrze, że sama odddaje mocz i kał, bo wyciskanie pęcherza do końca życia to jest dopiero dyskomfort. Psy doskonale sobie radzą na wózeczkach w razie czego. Nie widziałam jeszcze żadnego, który byłby z tego faktu niezadowolony, wręcz przeciwnie. -
A podcinasz jej regularnie? U nas pomogło, nie doprowadzam do sytuacji w której ten pazur jest na tyle długi, żeby się złamać ;)
-
[quote name='Unbelievable']zdecydowanie :evil_lol: chcę jej jeszcze przystrzyc kryzę przy głowie i uszach ale to jest elektryczny piesek i wcale a wcale jej się to nie podoba :grins: ale dam radę :diabloti: czesać też się nie dawała :diabloti: [/QUOTE] Mam nadzieję, że masz degażówki :diabloti:
-
Spełniasz się w roli fryzjera? :razz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak :) dokładnie tak .... tylko nie zawsze i to jest takie dziwne może ...[/QUOTE] Obserwuj, ale takie bezwiedne oddawanie moczu podczas snu może być efektem sterylki i może ujawniać się po długim czasie od zabiegu - przynajmniej z tego co się orientuję. Jeśli to nie ustąpi, to faktycznie trzebaby zrobić test z propalinem i zobaczyć czy są efekty. A co do zapalenia pęcherza - mocz jest normalnej barwy? Klamka częściej sika na dworze? Czy nie jest np tak, że się nastawia do sikania a nic nie leci ;) Jak się ogólnie czuje - szaleje jak zwykle, temp w normie? Możesz spróbować ją pomacać w podbrzuszu, czy pęcherz tkliwy czy nie ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Może ktoś ma pomysł , od jakiegoś czasu , panna Eugenia Ogonek , po dobrym wysiłku ... nie trzyma moczu .... leje się z niej , jak z popsutego kranu ... nie zawsze , od czasu do czasu tak jest. Dostawała leki na pęcherz , ale to nie to .... posterylizacyjne nietrzymanie moczu ? czy lenistwo sikania na dworze , bo zakwasy w łapkach ?[/QUOTE] Po wysiłku kiedy śpi/odpoczywa? -
Nie mogę się napatrzeć na to Twoje dziecię :loveu: Chce szczeniaczka :placz:
-
Cieszę się, bo bardzo milcząco tu ostatnio i nie wiedziałam czy to dobrze czy źle. Najważniejsze, że jest lepiej i myślę, że wszyscy odwiedzający ten wątek nigdy o Azie nie zapomną :) Czekam aż pochwalisz się nowym domownikiem w już całkiem nowym wątku :calus:
-
Jak tam Aga?
-
Tak sobie patrzę na Ciebie Aniu i mimo niedospania i niedojadania to widzę, że tego właśnie Ci było trzeba :loveu: Jest coś wspanialszego od małego sznauciątka??? :diabloti:
-
Szok :mdleje: No to masz Aniu swojego wyczekanego olbrzymka :loveu: Wielkie gratulacje i strasznie się cieszę !!!
-
Złudzenie optyczne? :p Gramcia główcia.. :mdleje: To z podpisu jest suuuuper !!!