Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='paulaa.']No właśnie dzisiaj słyszałam , że to jedno zdjęcie. O cenie poinformowała mnie recepcjonistka w lecznicy, więc może ona coś pokręciła.. :roll:[/QUOTE] Na pewno coś pokręciła, albo źle usłyszałaś ;) Niech Tosiek wraca do siebie, Galina idzie pod nóż 8 marca ;)
  2. [quote name='paulaa.']Wow, no to musisz mi koniecznie dać namiary na tą lecznicę ! :smile: Taką kwotę jeszcze przeżyje ;) U mnie w lecznicy, za zdjęcie pod kontem dysplazji za 1 biodro, liczą sobie 350zł, za 2 wyszłoby 700...a takiej kasy teraz nie mam. :roll:[/QUOTE] Nie wiem co to za dziwny podział - przecież zdjęcia na dysplazję robi się na raz na oba biodra :mdleje: I za jedno zdjęcie + sedację 700zł :mdleje: ?
  3. Galina ma 10 lat i dopiero teraz tak naprawdę stała się dla mnie psem praktycznie idealnym - jak była młoda to była meganerwowa, nic nie pomagało - dopiero wiek pomógł ;)
  4. Zmotywowana Waszymi licznymi wypowiedziami poszłam zrobić zdjęcia.. Jako, że całkiem niedawno mój sprzęt poszerzył się o tele, to była doskonała okazja do wypróbowania go.. Wnioski są takie - albo się cofnęłam w rozwoju, albo pogoda była zbyt lipna :placz: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/948/dsc0288ml.jpg[/IMG] Może jak stopnieje śnieg będzie lepiej.. Wczoraj zrobiłam EKG Galinie i serce ma zdrowiutkie. 8 marca sterylka ;)
  5. A my dzisiaj mieliśmy cesarskie cięcie którego efektem były 2 malutkie staffiątka :loveu:
  6. Ale fantastycznie się razem bawią :loveu: Foksikowi chyba brakowało drugiego psiaka, co?
  7. Dla tej panny [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3223/dsc0469nse.jpg[/IMG] Ten [IMG]http://www.lupine.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_76bce1bb3a3b261c67e1852d92fb84c5.jpg[/IMG] Czy ten? [IMG]http://pelna-miska.pl/userdata/gfx/7478b7fbca71ef1251edd6a1f907afb1.jpg[/IMG]
  8. Dziękuję wszystkim za gratulacje :loveu: Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że pójdzie tak gładko, ba - w ogóle nie przewidywałam ferii w tym roku, a tutaj taka niespodzianka ;) Jeśli chodzi o zdjecia to miałam dzisij pójść, ale raz, że wtałam o 13, a dwa, że właśnie zaczął sypać śnieg :diabloti: Galina jest niemiłosiernie zapuszczona, może uda mi się ją w końcu trochę ogarnąć. Wczoraj mnie zaźliła niesamowicie, gdyż na wieczornym spacerze zebrała coś z chodnika i jak ją przyciągałam coby jej zabrać łup to co piesek zrobił? Połknął w całości to co pochwycił :mdleje: Ręce opadają.. Schudła mi ostatnio, chyba w końcu waży tyle ile powinna. Po 10 latach w końcu zaopatrzyłam się w kubeł na karmę i powiem Wam, że to genialny wynalazek - nie dość, że w końcu po podłodze nie wala się niezbyt łądny wór z karmą, nie śmierdzi toto, to jeszcze nie mam stresa że ten żarłok się dobierze do nadprogramowego jedzenia. Że też wcześniej na to nie wpadłam :p Właśnie, Galina w maju skończy 10 lat, kiedy to zleciało :mdleje: W sumie.. Dopiero zaczynałam studia, a zaraz je kończę :mdleje: I niedługo pewnie wyfrunę z rodzinnego gniazda, bo 24 lata na karku już.. A jeszcze niedawko wydawało się to takie odległe.. Galiny sterylkę planuję na początku marca - wracamy z gór 2 marca, we wtorek lecę na badania krwi, w czwartek jak wszystko bedzie dobrze zaplanujemy operację. No, koniec gadania ;)
  9. Super ! Bardzo się cieszę :)
  10. Trochę mnie nie było.. Przyszłam się pochwalić - wczoraj miałam ostatni egzamin i udało mi się go zaliczyć, w związku z czym z dumą wkraczam w X semestr ;) Teraz 2,5 tygodnia wolnego, co wydaje się dość nieprawdopodobne biorąc pod uwagę ostatni miesiąc.. Galina zapuszczona, ale postaram się strzelić jakieś foty, bo pewnie już zapomnieliście jak wygląda ;) Na sterylizację jestem zdecydowana, musieliśmy to przełożyć, bo okazało się, że cieczka ostatnio się pospieszyła. Wracam z nart i pozbywamy się macicy. Ściskam Was wszystkich ;)
  11. [quote name='omry']I tak jest miejscami siwa, najbardziej na dupie z tyłu :lol:[/QUOTE] Kura się może stać szara ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to spoko ;)
  12. No i musisz mieć swiadomość, że z kruczoczarnej może zrobić się siwa niestety.
  13. [quote name='omry']Ona jest szorstkowłosa, więc wątpię. Tym bardziej, że ostatnio obcinałam ją w lipcu i sierść odrosła jej tylko odrobinę :)[/QUOTE] A widziałaś sznaucera ciachanego maszynką, ewentualnie westa? :razz: Się okaże co z tego wyrośnie ;)
  14. Ciekawe czy potem zarośnie jak owca :diabloti:
  15. Oczywiście kontroluj czy nic tam jej nie zaczyna się babrać, ale pewnie Ci o tym weterynarz mówił ;) A Galina stała się megaprzytulakiem ostatnio, śpi, grzeje stopy, spędza ze mną całe dnie przy książkach, kochana :loveu: Teraz jestem chora, więc dłuższe spacery odpadają, ale Galeństwo jakoś nie cierpi chyba, bo zrobi co musi i gna do domu :mdleje: W marcu planuje jej w końcu wyciąć macicę, jak wrócę z nart. Oby tym razem doszło to do skutku, bo od wrześnie nie mogę się zebrać, a to cieczka, a to sesja..
  16. [quote name='betty_labrador']obejrzałam z latarką- węzełków nie wyjęła(uff), lekko naderwała strupek, i widać to mięso. Szwy ma przerywane-równoległe linie.[/QUOTE] No to myślę, że nie ma co się przejmować. Te szwy ją zaczynają już ciągnąć, bo rana się goi i ją swędz, więc lepiej nie zdejmuj jej kołnierza, bo potem się będzie babrać i długo goić ;)
  17. [quote name='betty_labrador'][COLOR=#800000][B]Justa weterynarko-pilne pytanie. Tosca poszla sie położyć, a ja zapomnialam o kołnierzu żeby jej założyć. I co po chwili slysze? lizanie ! :splat: ide, patrze jej rane, a ta strupek sobie lizała, i troche odsłoniło sie jej różowego mięska :/ Baćsie czy raczej to tylko powierzchowne? Już ma kołnierz i śpi. Sie wystraszyłam.[/B][/COLOR][/QUOTE] Ale strupek ze szwu czy wyjęła węzełek? Ma przerywanym szwem zszyte?
  18. [quote name='Amber']Ciężko jest nie trafić w przypadku zastrzyku podskórnego ;)[/QUOTE] ewentualnie można trafić 2 razy i przebić się na wylot :diabloti:
  19. [quote name='Unbelievable']mam, a o co chodzi?[/QUOTE] Jakies 2 miesiące temu chciałam się zarejestrować a nie dostałam maila zwrotnego, a chciałam spojrzeć na jedną rzecz do której potrzeba mi rejestracji :shake: I tak pomyślałam czy mogłabyś mi użyczyć jednorazowo swojego loginu? :)
  20. Amber, mogę Ci polecić megafajną panią dermatolog po Twojej stronie Wisły jeśli chodzi o te jego kłaki.
  21. To ten metrowiec z mojewypieki? Napisz koniecznie jak wyszedł ! Szukam dobrego przepisu po ostatej katastrofie metrowcowej..
  22. Martyna, masz może konto na agilityinfo?
  23. Napisz co tam z Tosiakiem !
  24. Pewnie, że lepiej ;) A to wszystko zależy jakie. Jeżeli metacam to on działa 24h. A wet Ci nie wypisał żadnych zaleceń?
  25. Myślę, że to kwestia tego, że one nie wiedzą, że przeszły zabieg, że ratowano im życie, a że jest zapewne na lekach przeciwbólowych to nie odczuwa dyskofortu ;)
×
×
  • Create New...