-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Tinka:)'] za co ma kolega? konika? :loveu::diabloti:[/QUOTE] mieszkanie w łomży :diabloti::loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']jak to z czego, z życia:evil_lol:[/QUOTE] słusznie ! życie to zajebista sprawa ! :loveu: -
Po warszawie to już cały świat jest Twój :evil_lol: Mnie trochę przeraża jak już przestane jeździć z ELKĄ na dachu.. jak zaczną mnie traktować jak normalnego uczestnika ruchu. Ale generalnie jestem opanowana, więc się nie dam sprowokowac ! :diabloti: A która to godzina już? Dobrze będzie. Mnie przestał gasnąć i zaczełam normalnie jeździć na 20 godzinie ;)
-
[quote name='Agnes']a ja myslalam ze jest jedna "histo":evil_lol::eviltong: Justa ja idac na swoj kierunek bylam pewna, ze bede tylko siedziec w mapach projektach i rysunkach - okazalo sie, ze do tego dochodzi sporo pracy nad ksiazkami, ale i tak nie wyobrazam siebie na innych studiach - choc mysl o weterynarii chyba zawsze mnie bedzie meczyc:eviltong: ale tu sie raczej nie odnajde, bo chciec a moc to dwie rozne sprawy... a zdjecie...co Ci sie w nim nie podoba:mad: fajne, przyjemne;)[/QUOTE] Cóż, najważniejsze, żeby znaleźć w życiu "to coś" w czym wyobrażasz po prostu siebie. Chyba najsmutniejsza człowiek to ten, który nie wie co chce osiągnąc w życiu i nie ma wytyczonego celu. Ja liczę się z tym, że coś może nie pójść. Mam tego świadomość. Ale próbuję. Cele stawiam sobie na bierząco, żeby nie zatracić się w myśleniu nad daleką przyszłością, która być może będzie inna niż sobie zamarzyłam. Bardzo dużo ludzi wyśli o weterynarii, niewiele ma odwagę, jeszcze mniej ją kończy (już nie mówie o skończeniu w terminie). I dobrze, dzięki temu świat jest ciekawszy ;) - - - Co mi się nie podoba? Jest niedoświetlone i nieostre :eviltong: Ale jest, a to nie galeria sztuki ino psia galeria :p
-
hmmm. byleby spuszczenie na agility nie było ostatnim sprawdzeniem czy wróci :mdleje: oooo. super. zabiore się z kolegą z grupy :evil_lol::eviltong:
-
[quote name='Tinka:)'] ciekawe tylko, czy mój szczur do tego czasu będzie biegał bez linki :diabloti:[/QUOTE] a co? boisz się, że się zaplącze między tyczkami :evil_lol: ? a mnie nikt nie zaprasza na wakacje ? :placz:
-
[quote name='ariss'][url]http://img98.imageshack.us/img98/3330/dsc0671qm5.jpg[/url] ale jej tu klata wyszła:crazyeye::crazyeye:fajniusia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] ona jest taka klaciasta ogólnie :evil_lol: wogóle raczej do drobnych nie należy :evil_lol:
-
Paulinko, ja oczywiście trzymam mocno kciuki za Idule !!! ale jestem pewna, że wszystko będzie dobrze :calus: A Ty nie myśl nawet w inny sposób !
-
Ale Dirki ładniejsza od tej drugiej suki - bardziej sznaucerza :diabloti:
-
[B]Kiniek[/B], mnie coś z kadrem nie pasuje.. za mało góry, albo prawej - do prostokątu 2:3 (?) kurcze, sama nie wiem jakbym to przekadrowała.. ale klimacik fajny. ta szaro-burość otoczenia tworzy fajny klimacik. modelka fajna. no i ten dworzec. pokazuj co tam jeszcze masz :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte'] [B]Justa[/B], rypka przeżyła czy się rypła?:diabloti: [/QUOTE] A jak myślisz..? :shake:
-
[quote name='malawaszka']ooo a ja cały czas myślałam, że to o histopatologii mowa :lol:[/QUOTE] żeby uczyć się o patologiach trzeba najpierw poznać sytuacje normalne ;) zdy.cham.:placz:
-
Eeeee, po Warszawie świetnie sie jeździ :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hahaha:diabloti::p[/B][/COLOR][/QUOTE] Nie wiem z czego sie tak radujesz :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
ha ! mamy tu kocura :evil_lol::eviltong: niech ci tyłek porządnie przestrzepią :diabloti: -
Gratulacje dla championki :multi::loveu: Aaaaaaaj jak ja bym Dirki kiedyś wymiziała :loveu:
-
[quote name='malawaszka']tam zaraz wszyscy - JA wykorzystuję :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] bo Ty waszko jesteś profeszynal fotograf !!! :eviltong::evil_lol: [B]ariss[/B] no własnie jakieś badziewie mi wcisnęli :placz: ale w reklamie mówili, że najlepszy :placz: i raty zero procent :placz:
-
[B]Agnes[/B], moja przyjaciółka studiuje gospodarkę przestrzenną i też ma jakieś mapy, projekty i inne bajery.. A ja tylko kucie i kucie. Nic manualnego :shake: [B]Doginka[/B], [nie]dziękuję :multi: [B]Beatko[/B], histopatologia będzie, jak się histologii nauczę :mdleje: [B]Ewa[/B], niewątpliwie Twoje kciuki podniosą mi poziom szans :eviltong: [B]eria[/B], to są same pytania.. odpowiedzi nie chciało mi się fotografować :evil_lol: dziękuję, tylko nie wiem czemu jakos mało kto ma ochotę na moje notatki :evil_lol: takie nadruki tworzę :cool1: Jakaś taka kiepawa jakościowo Jaszczurka [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3330/dsc0671qm5.jpg[/IMG] Przy okazji dziś się dowiedziałam, że koleżanka z mojej grupy mnie kojarzy z dogo :eviltong: Jaki ten świat mały.. Przy okazji pozdrawiam :cool1:
-
Dla mnie zadziwiające jest JAK można spuszczać psa, który w jakikolwiek agresywny sposób reaguje na inne stworzenia? :shake: Nie martw się, kryzysy bywają ;) A co Ci konkretnie nie idzie? Ja mam za 1,5 tygodnia praktyka :mdleje:
-
[quote name='weszka']i nie wykorzystuję nawet połowy dostepnych możliwości Nikosia.[/QUOTE] Jak my wszyscy amatorzy ;)
-
Wlej jej wody mineralnej :evil_lol: Jak ja za pięknych czasów swojej :evil_lol:
-
Pfff... nie znacie sie. Mój nikon nawet nie ma kamery :placz:
-
[quote name='ewelinabuck'][B]tak Kropek a co????[/B] [/QUOTE] Rozrósł sie NIECO od ostatnich zdjęć :crazyeye:
-
[quote name='nathaniel'] [B]Bognik[/B], bo oni są beznadziejni :evil_lol:[/QUOTE] Eeee... przesadzasz :eviltong:
-
[URL="http://img217.imageshack.us/img217/9472/obraz1189bd5.jpg"]http://img217.imageshack.us/img217/9472/obraz1189bd5.jpg[/URL] To Kropek ?! :mdleje: