Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Jak to mówią.. tonący brzytwy się chwyta :cool3:
  2. [quote name='Doginka']No i pięknie zamalowałam w ostatniej chwili dziurę markerem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] No nie mów, że skorzystałaś z moich rad? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
  3. [URL="http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/pomaranczowa_DSC_2286.jpg"]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/pomaranczowa_DSC_2286.jpg[/URL] Ajjjjj pomarańczowa jest rewelka :loveu:
  4. Smutna historia, mam nadzieję, że domek się znajdzie.. i trzymam mocno kciuki za staruszka !!! A z adresówkami to prawda - a jeszcze jedna wymówka - DZWONI.. :roll: Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że jak pies jej nie będzie miał, to nikt nie zadzwoni że znalazł naszą zgubę :shake:
  5. Jakby to ująć.. Gasska jest najpiękniejsza :loveu::loveu::loveu::multi: A sędzia jakiś przyślepy :diabloti:
  6. Bo wydaje mi się, że problemy z przemianą materii mogą być nieraz spowodowane zaburzeniem gospodarki horomonalnej. A mówisz, że biega dużo, je mniej - więc może warto poszukac przyczyny gdzie indziej ;) Ale to tylko takie moje sugestie - możesz przy okazji wizyty u weta podpytać ;) Hmmm a gdzie na tych zawodach byłaś? Moja przyjaciółka - ta z Volty, co zdjęcia z moją skromną osobą wstawiała też była dzisiaj na ujeżdżeniowych zawodach gdzieś (o ile dobrze zrozumiałam) ;)
  7. [URL="http://img120.imageshack.us/img120/3881/obraz1238mx6.jpg"]http://img120.imageshack.us/img120/3881/obraz1238mx6.jpg[/URL] MOJA suka :loveu::multi: Ewelinko masz czarne średnie sznaucery? Bo nikt ich nie złapał w obiektywik póki co :placz:
  8. [quote name='Wanilka']A nie przychodzi wam do głowy po prostu odczulić zwierzaka?W Warszawie można to zrobić bez problemu.Koszt testów to 100zł .Odczulenie jednego alergenu 50zł.Jak odczuliłam swojego psa i mam póki co spokój .Na jakiś czas powinno wystarczyć.Metoda biorezonansu.[/QUOTE] Pod warunkiem, że zwierzak nie jest uczulony na 20 alergenów.. :cool3:
  9. A robiłaś jej może badania hormonalne?
  10. Dla człowieka, który kładzie się o północy jest to być może środek dnia, ale ja zasypiam codziennie koło 2-3 :roll: Przemijanie. [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1520/dsc2078bb2.jpg[/IMG]
  11. Przemijanie. [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1520/dsc2078bb2.jpg[/IMG] Jak zawsze, proszę o konstruktywną krytykę. Generalnie nie robię i nie umiem robić takich zdjęć, ale uważam, że człowiek wszystko powinien w zyciu spróbować ;)
  12. [URL="http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_2604.jpg"]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_2604.jpg[/URL] Nie noooo troche schudła :-o A co Ci Azowa w lesie zrobiła? Co do jazd, każdy przechodzi załamanie formy, nie przejmuj się ;) Pozatym czesto jest tak, że na pcozątku instruktor pomaga ze sprzęgłem i człowiek myśli, że Bóg wie jak świetnie jeździ.. A potem przsestaje pomagać i masz wrażenie, że jeździsz gorzej niż na pierwszej lekcji :evil_lol: Ja ostatnie 4 godziny miałam straszne, a już tak fajnie jeździłam.. :shake: No i teraz mam stresa, bo wzięłam sobie 3 godziny doszkalające i jak będzie mi szło tak jak ostatnio to chyba zabije tego biednego egzaminatora na wyjeździe z ośrodka :evil_lol:
  13. Taaaaak.. dopiero wstałam. I to tylko dlatego, że moja rodzina nie umie uszanować studenta i prowadzi ożywioną dyskusję do tego stopnia, że słychać ich w drugim bloku :angryy: [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/1368/dsc0755pj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/718/dsc0076sn7.jpg[/IMG]
  14. A co ja takiego dziś robiłam, żeby nie mieć sił - o przepraszam jedyny wysiłek jaki poczyniłam to 2h rozbijania sie po lesie rowerem. Więc czas najwyższy zmęczyć się umysłowo.. A Wy mnie wspierajcie zamiast gasić mój zapał :diabloti: Iście ciekawe rzeczy dzisiaj poruszę - kom. Cajala i ciałka gęste w miocytach gładkich :loveu:
  15. [B]Betty[/B], nie to nie dół, ot spadek formy. [B]Kojot[/B], bez przesady - aż taki on niekonwencjonalny nie jest. może troszeczkę ;) [B]Waszko[/B], Galina niegalowata? Mam zdjęcia na których jest wogole do siebie niedpodobna. Tu wygląda normalnie - z tym, że nieco zmartwionego ma brodzika. A ja wróciłam z ostatniego spaceru dzisiaj. Pies dziś wrócił ze wsi, zmordowany. Szła krok za krokiem, nie miałam serca jej ciągać za długo po naszym pięknym bemowie. A dzisiaj akurat miałam ochotę na długi wieczorny spacer :placz: No nic, wracam do nauki, czuję przypływ weny.
  16. To, że zaprzestali produkcję nie znaczy, że natychmiast znikną z półek ;) Teraz ludzie lecą na life view :loveu:
  17. [quote name='Atkaaaa']No ok ale np jak wysylka d80 to d60 nie zlitwidowali [/QUOTE] 1. D80 wyszło wcześniej niż D60. 2. D60 nie jest następcą D80. to inna półka.
  18. [quote name='olekg89']bo się posikam zaraz ze śmiechu :lol:[/QUOTE] a sikaj, nie krępuj się :p
  19. [quote name='Rinuś'][B][I] Nie wiesz co siedzi w głowach innych ludzi :diabloti:[/I][/B] [B][I]Mi kiedyś klips z RD puścił...jak Brutus został uwiązany do płotka na flexi a ja poszłam się kąpać...teraz już ten klips się wiecznie odpina...:cool1:[/I][/B][/QUOTE] Zawsze wiedziałam, że RD klipsy ma podejrzane :diabloti:
  20. No nie wierzę.. spacerkowa fotka :loveu::multi: O i jak w szelach Ci sie z Azą chodzi?
  21. :-o doprawdy nie wiem, co w nim takiego niezwykłego widzicie.. kiedyś jej lepsze robiłam :eviltong: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2269/dsc0449az9.jpg[/IMG] Przepraszam, że tak szaro ostatnio.. Ale takie fotki jaki humor :roll:
  22. [quote name='Rinuś'][B][I] Justa nie mamy wpływu na to co kto kupi dla swojego psa...[/I][/B] [B][I]Nie wiem czy to wychodzi z oszczędności czy jak...i ładniej wygląda ta większa obroża na psie i jednak jest mocniejsza...[/I][/B] [B][I]Ale jak kto woli...Ja osobiście bym się bała założyć mojemu psu L-kę bo wiem jak czasem potrafi pociągnąć jak ktoś z mojej rodziny go zawoła...[/I][/B][/QUOTE] Kurcze, wielka mi oszczędność - proponuje kupić S-kę - 19zł, a nawet dwie w takim wypadku :loveu:
  23. [B]puzzle[/B], piłka na sznurku jest rewelka, a jak Scoob lubi sie przeciągać to już wogóle :loveu: Galina wydaje z siebie taki warkot, że aż miło posłuchać :evil_lol:
  24. [quote name='smallpati']taki przypadek to może się przy każdej obroży zdarzyć bez względu na rozmiar :razz:[/QUOTE] Jasne, ale większe prawdopodobieństwo istnieje, jeśli rozmiar był źle dobrany. Tak czy siak, ja bym psa nie narażała, L-ka rogza moim zdaniem może nie wytrzymać szarpnięcia labradora. Na na dramo przy rozmiarze XL jest napisane, że nadaje sie dla labradora - ale nie słuchajcie producenta - pewnie sie myli :diabloti:
  25. [quote name='smallpati']twoja babcia to racje ma według dietetyków ;) tylko że u mnie to wszystko na odwrót jest zaczynając od śniadania żebraka :evil_lol:[/QUOTE] Ja za rana preferuję kawę :sg168: A potem to już jak sobie przypomnę :p Kolacji nie jadam. A to wszystko przez to, że jest bardzo niewiele rzeczy jakie lubię. A jak już jest coś co lubię, to nie chce mi sie tego robić. I kółko się zamyka :evil_lol:
×
×
  • Create New...